Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra skończcie już dupcyć farmazony, kto się na spocie jutro melduje lepiej powiedzcie :naughty:

będzie mega atrakcja - Moja Bryka :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

Opublikowano

dobra skończcie już dupcyć farmazony, kto się na spocie jutro melduje lepiej powiedzcie :naughty:

będzie mega atrakcja - Moja Bryka :polew:

myślę, że dojdę... tzn dojadę :decayed:

Opublikowano

Mnie nie będzie jutro bo auto całe rozgrzebane :gwizdanie:

Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

Bogatemu nie zabronisz ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

dla Uli kupujesz czy pomimo disla nadal drogo wychodzi?
Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

dla Uli kupujesz czy pomimo disla nadal drogo wychodzi?

coś Ty taki dociekliwy :mysli: książkę piszesz ?

przyjedź na spota to Ci powiem

Opublikowano

No ja chyba będę. :naughty:

Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

dla Uli kupujesz czy pomimo disla nadal drogo wychodzi?

coś Ty taki dociekliwy :mysli: książkę piszesz ?

przyjedź na spota to Ci powiem

Kędzior wysłał mi PW żebym się Ciebie jutro opytal o szczegóły na spocie :decayed:

Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

dla Uli kupujesz czy pomimo disla nadal drogo wychodzi?

za fajnie się mu dieslem jeździ... :naughty: :naughty: :naughty: stwierdził, że szkoda dawac uli taką fure... :naughty:
Opublikowano

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

dla Uli kupujesz czy pomimo disla nadal drogo wychodzi?

coś Ty taki dociekliwy :mysli: książkę piszesz ?

przyjedź na spota to Ci powiem

Kędzior wysłał mi PW żebym się Ciebie jutro opytal o szczegóły na spocie :decayed:

taaaaa pewnie jutro napisze, że ma jakiś taki c**jowy dzień albo że jest zmęczony itp :sarcastic:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 21:13_________________________________________________

czemu chcesz kupic jeszcze jedna fure :mysli:

lepiej mieć dwie niż jedną :decayed:

dla Uli kupujesz czy pomimo disla nadal drogo wychodzi?

za fajnie się mu dieslem jeździ... :naughty: :naughty: :naughty: stwierdził, że szkoda dawac uli taką fure... :naughty:

diesle są najlepsze :kox:

Opublikowano

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

Opublikowano

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

ooooo jakas nowa ciekawa wymówka... :gwizdanie: :gwizdanie:

:tongue4::decayed:

Opublikowano

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

zakladasz serie???
Opublikowano

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

ta na bank :decayed:

Opublikowano

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

zakladasz serie???

tak
Opublikowano

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

zakladasz serie???

tak

już nie jesteś moim kolegą... :angry: usunę cie z naszej klasy...
Opublikowano

Kędzior ma wymówki jak ten Dawids co raz ziemniaki zrzucał, a później węgiel a później to żonę zawoził gdzieśtam a później musiał program zrobić

ach Kędzior :decayed:

Opublikowano

Kędzior ma wymówki jak ten Dawids co raz ziemniaki zrzucał, a później węgiel a później to żonę zawoził gdzieśtam a później musiał program zrobić

ach Kędzior :decayed:

hehe rozszyfrowales mnie :wink4:

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

zakladasz serie???

tak

już nie jesteś moim kolegą... :angry: usunę cie z naszej klasy...

za bardzo mnie wk***ia ten wydech, niedosc ze k**wa jest zle zamontowany bo jakies 4cm za nisko, to jeszcze k**wa robia sie dziury na spawach.

a pozatym juz wk***ia mnie jak jest glosno, chyba sie postarzalem hehehe

pozatym jak juz kiedys ktos powiedzial ryczy a nie jedzie hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.