Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wydech zmieniony :decayed: tego mi brakowalo, mruczy jak tygrysica :naughty: :naughty: :naughty:

przy okazji pojechalem od razu zrobic sobie przeglad, i czeka mnie wymiana wahaczy :gwizdanie:

tu masz fajny zestaw będziesz miał drugi powód żeby dużo nie jeździć :sarcastic:

http://allegro.pl/kpl-wahacze-kraft-audi-a4-a6-vw-passat-b5-superb-i1899346661.html

Miszka, dostałeś ode mnie PW ?

dostałem odpisałem teraz bo nie zauważyłem wcześniej :embarrassed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wydech zmieniony :decayed: tego mi brakowalo, mruczy jak tygrysica :naughty: :naughty: :naughty:

przy okazji pojechalem od razu zrobic sobie przeglad, i czeka mnie wymiana wahaczy :gwizdanie:

tu masz fajny zestaw będziesz miał drugi powód żeby dużo nie jeździć :sarcastic:

http://allegro.pl/kpl-wahacze-kraft-audi-a4-a6-vw-passat-b5-superb-i1899346661.html

przystepna cena, ale pewnie wymiana co 3miesiace hehe
Opublikowano

No to chyba szybko nie pojeżdżę :gwizdanie: :wallbash:

2011_11_04_19_28_41_140.jpg

Opublikowano

No to chyba szybko nie pojeżdżę :gwizdanie: :wallbash:

2011_11_04_19_28_41_140.jpg

K.U.R.W.A w mojej pompie było to dobre...

ale wy***ałem ją :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bo robiłem sekcje zwłok po wymianie...

Opublikowano

Spoko z musu musi wpaść większy :gwizdanie:

Opublikowano

alllllllle urwał :kox:

Opublikowano

No to chyba szybko nie pojeżdżę :gwizdanie: :wallbash:

2011_11_04_19_28_41_140.jpg

fuj co ty masz tak reke czy noge owlosiona?? :tongue4::polew: :polew:
Opublikowano

alllllllle urwał :kox:

:kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 22:17_________________________________________________http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,10590212,Wez_kask__samochod_i_zmierz_sie_z_najlepszymi.html

Idzie ktoś? spotykamy się gdzieś na mieście ? :naughty:

Bo chyba nikt z nas nie bedzie się ścigał :cool1:

Opublikowano

W sumie niedziela :mysli:

Moja mnie ciągnie do kina ale to dopiero wieczorkiem,może podjadę na chwilę.

Do ścigania to jeszcze za mało pod nogą no i umiejętności mogło by zabraknąć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja odpadam jutro jadę na imprezę z roboty - mega kara :kox:

dwa dni Wóda Do Ryja :kox:

Opublikowano

ja odpadam jutro jadę na imprezę z roboty - mega kara :kox:

dwa dni Wóda Do Ryja :kox:

szczere wyrazy współczucia ;(

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

k**wa zaspałem :polew:

nastawiłem budzik na 4:30 ale już zapomniałem ustawić żeby zadzwonił w sobotę :polew:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 09:46_________________________________________________

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,10590212,Wez_kask__samochod_i_zmierz_sie_z_najlepszymi.html

Idzie ktoś? spotykamy się gdzieś na mieście ? :naughty:

Bo chyba nikt z nas nie bedzie się ścigał :cool1:

jakaś propozycja? bo nawet nie wiem gdzie auto zostawić, a wybieram się tam bankowo :decayed:

Opublikowano

jol, ja bede startowal, potrzebuje pilota jest ktos chetny? :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 10:42_________________________________________________

ja odpadam jutro jadę na imprezę z roboty - mega kara :kox:

dwa dni Wóda Do Ryja :kox:

:kwasny:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 10:43_________________________________________________

:siema:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 09:46_________________________________________________

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,10590212,Wez_kask__samochod_i_zmierz_sie_z_najlepszymi.html

Idzie ktoś? spotykamy się gdzieś na mieście ? :naughty:

Bo chyba nikt z nas nie bedzie się ścigał :cool1:

jakaś propozycja? bo nawet nie wiem gdzie auto zostawić, a wybieram się tam bankowo :decayed:

zadajesz z rana cięzkie pytania :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.