Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze chociaz balkon? albo przepokoj?

nie mam balkonu a w przedpokoju będzie spać już 11 osób :decayed:

ehh szkoda hehe

rzeczy kupione w mediamarkt mozna w razie czego oddac? czy niema tam czegos takiego?

Teoretycznie jeśli są sprawne to nie.Ale jak masz gadane i nie dasz się przerobić to może ci się udać.

Klient w sklepie tradycyjnym

Wbrew pozorom, najtrudniej jest zwrócić towar kupiony w sklepie. W przypadku, gdy przedmiot został nabyty w tradycyjny sposób, wówczas sklep nie ma prawnego obowiązku przyjęcia towaru w sposób, w jaki jest to przewidziany dla umów zawieranych na odległość, czyli bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

- Uwarunkowane to jest przede wszystkim tym, że przed zawarciem umowy sprzedaży mieliśmy możliwość szczegółowego i bezpośredniego zapoznania się z właściwościami produktu, w przeciwieństwie do produktów kupowanych np. za pośrednictwem sklepów internetowych – mówi Kamil Markiewicz. - Oczywiście sklepy dbające o swój wizerunek najczęściej gwarantują nam zwrot gotówki, jeśli oddamy w określonym terminie zakupiony produkt, jednak z reguły jest to dobra wola sklepów, albowiem nie mają one takiego obowiązku prawnego.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to kiedy robimy ten remont? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
Opublikowano

No to kiedy robimy ten remont? :naughty: :gwizdanie:

jutro zamiast spota :decayed:
Opublikowano

jak na serio potrzebujesz łap do pomocy to pogadamy na spocie jutro :) w razie czego ja daleko do Ciebie nie mam więc jakoś to opanujemy :wink4:

Opublikowano

jak na serio potrzebujesz łap do pomocy to pogadamy na spocie jutro :) w razie czego ja daleko do Ciebie nie mam więc jakoś to opanujemy :wink4:

nie żartuje z tą pomocą :rolleyes: gratów swoich mam mało.. narazie muszę ogarnąć wc i łazienkę jutro przychodzi instalator.. później się będę bawić w pokoje... :cool1:
Opublikowano

luz jak co to dzwoń :decayed: poza czwartkiem i sobotą planów w tym tygodniu nie mam ;)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

11.25 i 11.52 masakra , ciekawe co czuli Ci nokautowani :blink:

Krolu , w środe ja Ci moge pomóc , ale umiem tylko malować :tongue4:

Opublikowano

:hi:

11.25 i 11.52 masakra , ciekawe co czuli Ci nokautowani :blink:

Krolu , w środe ja Ci moge pomóc , ale umiem tylko malować :tongue4:

Nic nie czuli i zapewne nie pamiętali. :naughty:
Opublikowano

yo po pracy :heat:

Opublikowano

yo po pracy :heat:

:yeah:

to ty teraz jesteś Pan od nieruchomości...? :naughty:

Opublikowano

yo po pracy :heat:

:yeah:

to ty teraz jesteś Pan od nieruchomości...? :naughty:

nieruchomości to nasza specjalność...

mamy 10 000 argumentów aby Cie przekonać...

nauczyli mnie jeszcze wielu wielu innych haseł :decayed:

Opublikowano

hehe fajne... a alko też stawiali...? :rolleyes:

Opublikowano

No i przyszła pora żeby zbierać się do roboty :disgust:

Spokojnej wszystkim :)

Opublikowano

yo po pracy :heat:

:yeah:

to ty teraz jesteś Pan od nieruchomości...? :naughty:

nieruchomości to nasza specjalność...

mamy 10 000 argumentów aby Cie przekonać...

nauczyli mnie jeszcze wielu wielu innych haseł :decayed:

to hasło brzmi jak groźba :cool1:

Opublikowano

zimówki założone, ale komfort :kox: :kox:

Opublikowano

zimówki założone, ale komfort :kox: :kox:

no też tak myślałem.. do pierwszego zakrętu :thumbdown: buja nim tam że szkoda gadać

Opublikowano

zimówki założone, ale komfort :kox: :kox:

tyż dzisiaj założyłem winter pakiet :gwizdanie:

Opublikowano

zimówki założone, ale komfort :kox: :kox:

Jutro chce widziec Cie na zlocie ... :wink4:

Moje fele letnie już sie robią... :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.