Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry i po pracy,

:siema:

:polew: :polew: :polew:

Jest tancerz i tancerko-piosenkarka... :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Verva - Stare Wilki 7 (Fristajlo)

umarłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Mają pomysły ludzie! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

to nie pasi do Ciebie :cool1:
Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:
Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Opublikowano

Witam po pracy nareszcie

Opublikowano
  • Autor

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Stasiu pije polskie driny :P szklanka z wódką :decayed:
Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Stasiu pije polskie driny :P szklanka z wódką :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 21:06_________________________________________________ciekawe czy w city mu podołają donosic :decayed:
Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Stasiu pije polskie driny :P szklanka z wódką :decayed:

kiedyś tak piłem :gwizdanie: to były czasy..... :banan2:

Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Stasiu pije polskie driny :P szklanka z wódką :decayed:

kiedyś tak piłem :gwizdanie: to były czasy..... :banan2:

kiedy ???

a w zeszłą sobotę :decayed:

Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Stasiu pije polskie driny :P szklanka z wódką :decayed:

kiedyś tak piłem :gwizdanie: to były czasy..... :banan2:

kiedy ???

a w zeszłą sobotę :decayed:

kilka lat temu, na wakacjach w Bułgarii : 0,5l na dwa razy do szklanki :naughty:

Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Stasiu pije polskie driny :P szklanka z wódką :decayed:

kiedyś tak piłem :gwizdanie: to były czasy..... :banan2:

kiedy ???

a w zeszłą sobotę :decayed:

kilka lat temu, na wakacjach w Bułgarii : 0,5l na dwa razy do szklanki :naughty:

raz tak wypiłem dwie ćwiortki na raz tzn jedna a za 20 min druga, miałem wtedy jakieś16 lat i jeden z pierwszych zerwanych filmów :kox:

.....kierwa to były czasy dziś już zdrowie nie te, wątroba nie ta ;(

Opublikowano

WIdzę, że sentymentalnie się zrobiło... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Stasiu posłuchałem Ciebie i zaczynam delikatne przygotowania do imprezy :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________ale będzie wlewka :sick3:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:48_________________________________________________mówię o sobocie oczywiście :wink4:

ja wczoraj dwa delikatne driny,

dzisiaj mam 3 piwka :decayed:

ja yhym ,coli brakło :naughty:

od coli sie w łebie pi*rdoli :wink4:

Stasiu pije polskie driny :P szklanka z wódką :decayed:

kiedyś tak piłem :gwizdanie: to były czasy..... :banan2:

kiedy ???

a w zeszłą sobotę :decayed:

kilka lat temu, na wakacjach w Bułgarii : 0,5l na dwa razy do szklanki :naughty:

raz tak wypiłem dwie ćwiortki na raz tzn jedna a za 20 min druga, miałem wtedy jakieś16 lat i jeden z pierwszych zerwanych filmów :kox:

.....kierwa to były czasy dziś już zdrowie nie te, wątroba nie ta ;(

mi to kulturalnie zajęło jakieś 2h :gwizdanie:

PS. Ty chlorze :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 22:24_________________________________________________

WIdzę, że sentymentalnie się zrobiło... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jest wieczór wspomnień i szczerości :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.