Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wstalem :kox:

ja, moja, Kezor i Oko wyladowalismy jeszcze wczoraj w energy, bardzo spoko klub :kox:

a Oko jest przetypem :polew: :polew: :polew::good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wstalem :kox:

ja, moja, Kezor i Oko wyladowalismy jeszcze wczoraj w energy, bardzo spoko klub :kox:

a Oko jest przetypem :polew: :polew: :polew::good:

rozwiń tą myśl :gwizdanie:

Opublikowano

jest wesoly i bardzo towarzyski :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jest wesoly i bardzo towarzyski :polew: :polew: :polew: :polew:

pozytywna energia :kox:

Opublikowano

:hi:

jak głowy ??? :wink4:

Opublikowano

jest wesoly i bardzo towarzyski :polew: :polew: :polew: :polew:

Wazne że go nie wywalili z tego klubu.... :decayed:

A co Miron i diman nie pojechali z Wami ???

Opublikowano

w pewnym momencie nieduzo brakowalo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w pewnym momencie nieduzo brakowalo :polew: :polew: :polew:

Jak bym był do końca to pewnie bym tam z Wami pojechał... :disgust:

Opublikowano

i po 3 miesiacach blokady forum za takie i inne zachowanie :decayed: wrocilem do was :polew::tongue4:

Opublikowano

i po 3 miesiacach blokady forum za takie i inne zachowanie :decayed: wrocilem do was :polew::tongue4:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

i po 3 miesiacach blokady forum za takie i inne zachowanie :decayed: wrocilem do was :polew::tongue4:

:oklaski: heheh

Opublikowano

brakowalo mi was ;( :naughty:

Opublikowano

brakowalo mi was ;( :naughty:

Za co siedziałeś ????

:decayed:

Opublikowano

brakowalo mi was ;( :naughty:

Za co siedziałeś ????

jeden koles dariodario byl madrzejszy od samego boga i chcialem mu mordke obic ale okazal sie mamlasem obrazajac mi rodzine i w sumie sprzedal mnie moderatorowi i mnie zablokowali :confused4:

:decayed:

Opublikowano

wkoncu jestes ;);)

Opublikowano
:tongue4: no wreszcie moge zaczerpnac wiedzy technicznej do swojego wozidla :cool1:
Opublikowano
  • Autor

no ja też już dotarłem do dom :polew: :polew:

wstalem :kox:

ja, moja, Kezor i Oko wyladowalismy jeszcze wczoraj w energy, bardzo spoko klub :kox:

a Oko jest przetypem :polew: :polew: :polew::good:

chyba EX :gwizdanie: :polew:

a Oko to faktycznie PRZE PRZE c**j :kox: mianuję go po wczoraj moim sensejem :decayed:

Opublikowano

no ja też już dotarłem do dom :polew: :polew:

wstalem :kox:

ja, moja, Kezor i Oko wyladowalismy jeszcze wczoraj w energy, bardzo spoko klub :kox:

a Oko jest przetypem :polew: :polew: :polew::good:

chyba EX :gwizdanie: :polew:

a Oko to faktycznie PRZE PRZE ch*** :kox: mianuję go po wczoraj moim sensejem :decayed:

co pannę jakąś zruchał przy barze wszystkich czy ki chvj :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no ja też już dotarłem do dom :polew: :polew:

wstalem :kox:

ja, moja, Kezor i Oko wyladowalismy jeszcze wczoraj w energy, bardzo spoko klub :kox:

a Oko jest przetypem :polew: :polew: :polew::good:

chyba EX :gwizdanie: :polew:

a Oko to faktycznie PRZE PRZE ch*** :kox: mianuję go po wczoraj moim sensejem :decayed:

co pannę jakąś zruchał przy barze wszystkich czy ki chvj :mysli:

dużo nie brakowało :kox:
Opublikowano

no ja też już dotarłem do dom :polew: :polew:

wstalem :kox:

ja, moja, Kezor i Oko wyladowalismy jeszcze wczoraj w energy, bardzo spoko klub :kox:

a Oko jest przetypem :polew: :polew: :polew::good:

chyba EX :gwizdanie: :polew:

a Oko to faktycznie PRZE PRZE ch*** :kox: mianuję go po wczoraj moim sensejem :decayed:

co pannę jakąś zruchał przy barze wszystkich czy ki chvj :mysli:

dużo nie brakowało :kox:

No to ładnie poszaleliście :gwizdanie:

Ja w końcu dziś wymieniłem reflektory :radocha:

3,5h się z tym bawiłem :wallbash: Kolesia który montował mi sonary i dzienne to za jaja mógłbym powiesić tak mi naperdolił w kablach :angry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.