Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:wallbash: kvrwa :wallbash: kvrwa :wallbash: kvrwa

czy Audi nie może mieć wszędzie takich samych żarówek,gdzie nie zajrzę tam inny typ lub rozmiar :thumbdown:

z przodu 2xh7 , w5w i py21w jak dobrze pamiętam

po bokach w5w , a z tyły 4x P21W albo PY21W ;)

a w środku ja miałem prawie same W5W i jedną rurkową :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wallbash: kvrwa :wallbash: kvrwa :wallbash: kvrwa

czy Audi nie może mieć wszędzie takich samych żarówek,gdzie nie zajrzę tam inny typ lub rozmiar :thumbdown:

z przodu 2xh7 , w5w i py21w jak dobrze pamiętam

po bokach w5w , a z tyły 4x P21W albo PY21W ;)

a w środku ja miałem prawie same W5W i jedną rurkową :decayed:

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Już wszyscy się alkoholizują przy piątku? :mysli:

Opublikowano

cze i czołem ....

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

Bulczas jak tam auto... ja zawiozłem o 10 i o 19 odebrałem już zrobione autko od pompiarza

Opublikowano

:siema:

Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami).

Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj.

- Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają.

Wchodzi i wychodzi Żyd:

- Wszystkie takie same nie mam pojęcia.

Wchodzi i wychodzi Murzyn:

- Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia.

Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi:

- Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna.

- Skąd wiesz?

- Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.

Opublikowano

delikatnie drinuś bo jutro trasa :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 21:36_________________________________________________gorole pomóżcie koledze

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231737.0

Opublikowano

ale jestem rześki po basenie, chyba z 3kg lżejszy :gwizdanie:

no to psyt :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale ziąb na dworze

:wallbash: kvrwa :wallbash: kvrwa :wallbash: kvrwa

czy Audi nie może mieć wszędzie takich samych żarówek,gdzie nie zajrzę tam inny typ lub rozmiar :thumbdown:

z przodu 2xh7 , w5w i py21w jak dobrze pamiętam

po bokach w5w , a z tyły 4x P21W albo PY21W ;)

a w środku ja miałem prawie same W5W i jedną rurkową :decayed:

Akurat przód mam ogarnięty 2x D2S 2xH7 2x W5W i 2x BAU15s

Chciałem powymieniać środek i oświetlenie tablicy z tyłu na ledy i się wyłożyłem.Zanim kupiłem to na szybko sprawdziłem jaka żarówka jest gdzie wzrokowo 4 rurki i 4 małe wyglądały na W5W.W tablicy założyłem że też będą W5W.

Okazało się z przodu 2x BA9S i dwie rurki 42mm na środku 2x BA9S i z tyłu dwie rurki 36mm oświetlenie tablicy też dwie rurki 36mm.Tak że kilku żarówek mi brakło i muszę zamawiać jeszcze raz :angry:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 22:43_________________________________________________

ale jestem rześki po basenie, chyba z 3kg lżejszy :gwizdanie:

no to psyt :decayed:

psyt :naughty:

Opublikowano

ale nudy, moja juz spi a tu czlowiek by co porobil :/

Opublikowano

ale nudy, moja juz spi a tu czlowiek by co porobil :/

no to dajesz na śpiocha :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: Jakiś zmęczony jestem... :gwizdanie:
Opublikowano

siemanko

Opublikowano

Uwaga od g 9:00 dzwonię za autem dla Uli , zrobiłem filtr cenowy, silnikowy itd na 15 obdzwonionych fur jedna została niesprzedana f*ck :wallbash:

Opublikowano

a co jej szukasz?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.