Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w soboty niepracuje wiec raczej w domu bedzie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:37_________________________________________________

:hi:

Stasiu dzisiaj w pracy czy w domu :?:

Bo jak się ogarnę to podjechał bym po ten kalendarz :gwizdanie:

bedę w domu i na zakupach w realu :rolleyes:

Opublikowano

siema :sick3: :sick3: :sick3:

Co Ci się Kędzior stało? :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:37_________________________________________________

:hi:

Stasiu dzisiaj w pracy czy w domu :?:

Bo jak się ogarnę to podjechał bym po ten kalendarz :gwizdanie:

bedę w domu i na zakupach w realu :rolleyes:

To tak za jakąś godzinkę bym podjechał.Pasuje Ci :?:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 11:37_________________________________________________

:hi:

Stasiu dzisiaj w pracy czy w domu :?:

Bo jak się ogarnę to podjechał bym po ten kalendarz :gwizdanie:

bedę w domu i na zakupach w realu :rolleyes:

To tak za jakąś godzinkę bym podjechał.Pasuje Ci :?:

zaraz jadę do reala, później do 16 na pewno będę w domu

Opublikowano

czujnik wymieniony + dokładka spasowana na cacy :kox: - takie tam drobne rezanko :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

Opublikowano

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

o yebany :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema :sick3: :sick3: :sick3:

Co Ci się Kędzior stało? :decayed:

i tu jest problem bo niewiem :polew: :polew: :polew:

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

No kalendarz odebrany :naughty:

Ale miałbym filmik z jazdy do Stasia ale curva nie nacisnąłem nagrywania :disgust:

Przynajmniej wiem że mam dobre hamulce :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 15:44_________________________________________________Bez względu na wiek, zamieszkanie i przekonania polityczne -

z OKAZJI NOWEGO ROKU 2012 życzę WAM i Waszym rodzinom:

- Pomagajcie sobie, wspierajcie się i zawsze pamiętajcie,

że nie Jesteście sami

Żeby rok 2012 - był dla Was

ROKIEM SZCZĘŚCIA, POWODZENIA

I ROKIEM CIEKAWYM!

I niech będzie zadumą nad tym co minęło

i co nas czeka!

Tak więc dużo optymizmu i wiary

w POGODNE JUTRO

życzy wszystkim Hubek

Opublikowano

:hi:

wszystkiego najlepszego w nowym roku oby byl lepszy niz ten no i udanej imprezy... ;)

Opublikowano

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

od dzisiaj biorę się za Wiktora musi być twardy :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

od dzisiaj biorę się za Wiktora musi być twardy :gwizdanie: :naughty:

a nie jest jeszcze ? po tym jak zaebałeś jego głową o sufit czy cuś :kox:

Opublikowano

zjadlem obiad i masakra :sick3: :sick3: :sick3:

sie czlowiek starzeje :confused4:

Opublikowano

:hi:

i to jest ku*** porządne wychowanie dziecka , a nie potem takie piz*y grochowe rosną

59fc5427b3a274dae8818fa25a80e61d.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

od dzisiaj biorę się za Wiktora musi być twardy :gwizdanie: :naughty:

a nie jest jeszcze ? po tym jak zaebałeś jego głową o sufit czy cuś :kox:

fakt Dimek powinien wkleić następny punkt :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:37_________________________________________________

zjadlem obiad i masakra :sick3: :sick3: :sick3:

sie czlowiek starzeje :confused4:

ja zupa chmielowa x4 i o,5l na drugie
Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta piz*a na trzeźwo :decayed:

Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

mnie trzyma jeszcze po wczorajszym
Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

ja tez na 20ą ale sonczę juz 3go :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.