Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

Kędzior... mój brat sie przyjal teraz na wesołą... już tydziej robi :naughty: :naughty:

ja dzisiaj chyba nie dotre na spota.. po 18 jade obejrzec fure na zamiane

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odpalila :wink4:

ale na spota i tak nie jedziesz :naughty:

poki co jade :wink4:

Witka :hi: :hi:

Kędzior... mój brat sie przyjal teraz na wesołą... już tydziej robi :naughty: :naughty:

ja dzisiaj chyba nie dotre na spota.. po 18 jade obejrzec fure na zamiane

nom teraz wciul nowo przyjetych, i co podoba mu sie w jakim oddziale robi? przypuszczam ze moze sie zdziwic jakie sa slabe zarobki i zrezygnuje
Opublikowano

odpalila :wink4:

ale na spota i tak nie jedziesz :naughty:

poki co jade :wink4:

Witka :hi: :hi:

Kędzior... mój brat sie przyjal teraz na wesołą... już tydziej robi :naughty: :naughty:

ja dzisiaj chyba nie dotre na spota.. po 18 jade obejrzec fure na zamiane

nom teraz wciul nowo przyjetych, i co podoba mu sie w jakim oddziale robi? przypuszczam ze moze sie zdziwic jakie sa slabe zarobki i zrezygnuje

pod Remagumem robi.. narazie nie narzeka.. ciekawe co potem

Opublikowano

a to pod firma robi a nie pod kopalnia :wink4: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 16:57_________________________________________________co to za zamiane wychaczyles? :gwizdanie:

Opublikowano

a to pod firma robi a nie pod kopalnia :wink4: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 16:57_________________________________________________co to za zamiane wychaczyles? :gwizdanie:

hyundai coupe 2.0 kolo 150 koni 2003 rok

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

Opublikowano

Chudy dzisiaj wyjątkowo będzie :tongue4:

Opublikowano

a to pod firma robi a nie pod kopalnia :wink4: [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 16:57_________________________________________________co to za zamiane wychaczyles? :gwizdanie:

hyundai coupe 2.0 kolo 150 koni 2003 rok

do wyrywania dupeczek? :tongue4:
Opublikowano

podoba mi sie bo w automacie, skórach, climatronic itp itd.. i za fajna kaske:)

Opublikowano

chcesz sie zamienic? :gwizdanie:

Opublikowano

chcesz sie zamienic? :gwizdanie:

tak i on dopłaca

Opublikowano

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

Opublikowano

Ze względu na wrodzone lenistwo oraz straszne jak dla mnie mrozy na dworze, rezygnuję z dzisiejszego spota :naughty:

A tak na serio jeszcze w robocie taki zamęt, że walne se browar i idę zaraz spać :good:

Udanego spota

:hi:

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: gdzie dzis spocik sie odbywa?? :kox:
Opublikowano

Pod nową częścią Silesi :gwizdanie: parking z królikiem :tongue4:

Opublikowano

czyli parking playboya :decayed: dzieki :wink4:

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

Ja mam osobistego mechanika z serwisu skody i tak liczę że z 30-40 zeta max mnie wymiana wyniesie.

Za klocki z wymianą zapłaciłem mu 80 zeta,za rozrząd bez części jak dobrze pamiętam 300 zeta. :naughty:

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie:

Jak masz garaż to możesz sobie wymieniać sam.Ale w moim przypadku pod chmurką w tej temperaturze to życzę powodzenia :thumbdown:

Opublikowano

Ja dziś też nie dotrę :disgust: Mała chora a moja jest w robocie.

odpalila :wink4:

W południe to nic takiego :tongue4:

Ja z rana znów za drugim razem zapaliłem.Chyba trzeba będzie świece zmienić :gwizdanie:

Jutro ma być -22 :( chyba spróbuję podwójnego grzania świec :mysli:

no ja kupiłem świece właśnie, a ile za wymianę mogą liczyć ?

A co masz dwie lewe ręce żeby samemu wymienić. W serwisie pewnie Cię skasują koło 100 :gwizdanie:

chwilowo nie mam gdzie, chwilowo nie mam klucza dynamometrycznego, nie chcę ukręcić żadnej ze świec bo łatwo można to zrobić, dlatego wolę dać do mechanika ale już dzwoniłem do tego co zawsze robię i 50zeta krzyknął więc luzik :tongue4:

To żebyś se nie kupił skarbonki :decayed:

:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.