Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:28_________________________________________________czerwony sosik :slina::decayed:

ja tam wolę tradycyjny czosnkowy :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:29_________________________________________________

Także panowie z Kato, wpadajcie w piątki do nas do Gliwic na dobrego kebaba :good:

oni nie mają jaj żeby się tak daleko zapuścić :decayed:

o 18 w piątek ja zawsze już jestem najebany

przecież ty nie pijesz :naughty:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

YO :yeah::hi:

Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

:hi: kolejny dzień szakala

PS. Diman - podaj ten nr katalogowy :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: z rana

:angry: cholera 4 dni kuracji alko nic nie dały,grypa wygrywa ze mną :thumbdown:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi: z rana

:angry: cholera 4 dni kuracji alko nic nie dały,grypa wygrywa ze mną :thumbdown:

za małe dawki lub za krótka kuracja :sarcastic:

Opublikowano

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

Opublikowano

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

to moje :kox:

Opublikowano

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

to moje :kox:

to jest 80 :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

to moje :kox:

uuuu to u Was zdecydowanie gorsze warunki jak u nas :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi: z rana

:angry: cholera 4 dni kuracji alko nic nie dały,grypa wygrywa ze mną :thumbdown:

za małe dawki lub za krótka kuracja :sarcastic:

No właśnie cholera nie wiem :mysli:

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

Nawet jak się dostał i odpalił to nie dał by rady odjechać-Przednie koła w lodzie więc nie wytargał by go :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

Nawet jak się dostał i odpalił to nie dał by rady odjechać-Przednie koła w lodzie więc nie wytargał by go :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przecież to jest quattro :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:52_________________________________________________Zaczyna się od 30s. :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

Nawet jak się dostał i odpalił to nie dał by rady odjechać-Przednie koła w lodzie więc nie wytargał by go :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przecież to jest quattro :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:52_________________________________________________Zaczyna się od 30s. :polew: :polew:

dobry koleś :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy właściciel tego Ałdi miał problem z dostaniem się do środka i odpaleniem :gwizdanie:

11Z4QHFFPEDJ2hD0qmLwGQqfJ6Wm7KiU80j3zkjzi0eg.jpg

Nawet jak się dostał i odpalił to nie dał by rady odjechać-Przednie koła w lodzie więc nie wytargał by go :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

przecież to jest quattro :naughty:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:52_________________________________________________Zaczyna się od 30s. :polew: :polew:

:polew: przechooj :yeah:

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 12:31_________________________________________________a to nie jest forum motoryzacyjne :shocked:

a to sorki :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.