Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

hehehe ja też mam już od tego zakwasy :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: właśnie skończyłem odśnieżać przed firmą :sick3:
Opublikowano

Jakiś drifcik po mieście dzisjaj Panowie i Panie ?

Opublikowano

:hi: właśnie skończyłem odśnieżać przed firmą :sick3:

FWD radzi sobie nawet w kopnym śniegu, po nocy nie trzeba odśnieżać :decayed:

Audi 2,5tdi snow plow by OKO

Opublikowano

:hi:

hehehe ja też mam już od tego zakwasy :kox:

A my mamy od tego odśnieżarke ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Jakiś drifcik po mieście dzisjaj Panowie i Panie ?

łiii, drifcik sobie urządzam we własnym zakresie :wink4: [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 10:14_________________________________________________

:hi:

hehehe ja też mam już od tego zakwasy :kox:

A my mamy od tego odśnieżarke ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

burżuj :decayed:

Opublikowano

Jakiś drifcik po mieście dzisjaj Panowie i Panie ?

łiii, drifcik sobie urządzam we własnym zakresie :wink4: [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 10:14_________________________________________________

:hi:

hehehe ja też mam już od tego zakwasy :kox:

A my mamy od tego odśnieżarke ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

burżuj :decayed:

Leon w sniegu daje rade ale wiesz B8 musi miec idealne warunki ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jakiś drifcik po mieście dzisjaj Panowie i Panie ?

łiii, drifcik sobie urządzam we własnym zakresie :wink4: [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 10:14_________________________________________________

:hi:

hehehe ja też mam już od tego zakwasy :kox:

A my mamy od tego odśnieżarke ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

burżuj :decayed:

Leon w sniegu daje rade ale wiesz B8 musi miec idealne warunki ... :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Już mnie ręcę bolą od odśnieżania! :decayed::naughty:

zakładaj do quad`a jakas decha i wsiooo :)

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 15:17_________________________________________________ :przebiegly: jak to dobrze ze nie robie :decayed: niemusze odsniezac :rolleyes:
Opublikowano

Jebłem żem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami).

Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj.

- Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają.

Wchodzi i wychodzi Żyd:

- Wszystkie takie same nie mam pojęcia.

Wchodzi i wychodzi Murzyn:

- Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia.

Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi:

- Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna.

- Skąd wiesz?

- Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.

Opublikowano

Jebłem żem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Żydowi, Murzynowi i Niemcowi urodzili się synowie (wszyscy tacy sami).

Pielęgniarka zapomniała ich oznaczyć i nie wiedziała, który jest czyj.

- Przepraszam panów ale nie wiem, który to czyj bo zapomniałam oznaczyć. Proszę wejść może panowie poznają.

Wchodzi i wychodzi Żyd:

- Wszystkie takie same nie mam pojęcia.

Wchodzi i wychodzi Murzyn:

- Myślałem, że mój będzie czarny ale jednak i to nie. Nie mam pojęcia.

Wchodzi Niemiec, wychodzi z dzieckiem na ręce i mówi:

- Ten jest mój, tamten żyda a Tamten Murzyna.

- Skąd wiesz?

- Wszedłem i powiedziałem "hi Hitler". Mój się wyprostował, Żyda się zesrał a Murzyna posprzątał.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no muszę się przyznać, że też się lekko po pokoju pokulałem :nabijasie:

Opublikowano

siemanko,

Jakiś drifcik po mieście dzisjaj Panowie i Panie ?

moze snieg wytrzyma do wtorku to na doline podjedziemy sie poslizgac :wink4:
Opublikowano

siemanko,

Jakiś drifcik po mieście dzisjaj Panowie i Panie ?

moze snieg wytrzyma do wtorku to na doline podjedziemy sie poslizgac :wink4:

zrobić kogoś "na stłuczkę" ? :naughty:

Opublikowano

Z tego co widziałem to ma być odwilż :gwizdanie:

Opublikowano

siemanko,

Jakiś drifcik po mieście dzisjaj Panowie i Panie ?

moze snieg wytrzyma do wtorku to na doline podjedziemy sie poslizgac :wink4:

zrobić kogoś "na stłuczkę" ? :naughty:

z czegos trzeba zyc hehe :naughty:

Z tego co widziałem to ma być odwilż :gwizdanie:

moze jaednak sie jakos utrzyma :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.