Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za spota.. frekwencja dopisała ... :drunk:

Arturro czemu nie pojechałeś za nami na A4 i A1 tylko jakos prosto koło SCC a potem doleciałeś na zjeździe na A1 ... ???

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: po spocie. O 24 wyjazd na mazury :wallbash:
Opublikowano

:hi: za spocika

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

lipa mocno pojechał czy da się zrobić bez malowania ?

nie no bez malowania się nie obejdzie i blacha pogięta więc cza będzie pewnie szpachlować a tego nie chce wiec nowe drzwi się chyba szykują :whistling:

Diman, gdzie jest sprawca ubezpieczony ? Chcesz to oddaj do ASO :decayed:

Opublikowano

Dziękuje za spota. Ala również :kox:

Opublikowano

dzięki za spocika :good::notworthy:

Dzięki za spota.. frekwencja dopisała ... :drunk:

Arturro czemu nie pojechałeś za nami na A4 i A1 tylko jakos prosto koło SCC a potem doleciałeś na zjeździe na A1 ... ???

musiałem sobie fajki jeszcze zorganizować gdzieś na mieście :oczko: bo mi się skończyły jak do Was jechałem

#########################

Adrenalina & stanley dzięki bardzo za podarek ,dziewuchy śpią więc dopiero jutro będzie pisk na chałupie :decayed:

mam nadzieję ,że nie z powodu mojego wieczornego powrotu :eusathink::wink:

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

PS.Mam nadzieję ,że Ala wybaczy :naughty:

Opublikowano

Dzięki za spocika :dancing:

Opublikowano
dzięki za spocika :good::notworthy:
Dzięki za spota.. frekwencja dopisała ... :drunk:

Arturro czemu nie pojechałeś za nami na A4 i A1 tylko jakos prosto koło SCC a potem doleciałeś na zjeździe na A1 ... ???

musiałem sobie fajki jeszcze zorganizować gdzieś na mieście :oczko: bo mi się skończyły jak do Was jechałem

#########################

Adrenalina & stanley dzięki bardzo za podarek ,dziewuchy śpią więc dopiero jutro będzie pisk na chałupie :decayed:

mam nadzieję ,że nie z powodu mojego wieczornego powrotu :eusathink::wink:

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

PS.Mam nadzieję ,że Ala wybaczy :naughty:

nie ma sprawy, może Wam się coś przyda :wink4:

Ala już zapomniała.... :whistling:

Opublikowano

PS.Mam nadzieję ,że Ala wybaczy :naughty:

Ala już zapomniała.... :whistling:

:heat: no to :good:

Opublikowano

Dzięx za miłe spotkanko. :wink4: Dopero teraz dotarłem bo byłem jescze u kumpla. Leciał Wojewódzki - Nowy Odcinek z Żewłakowem i Detektywem Rambo Rutkowskim... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: za spocika

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

lipa mocno pojechał czy da się zrobić bez malowania ?

nie no bez malowania się nie obejdzie i blacha pogięta więc cza będzie pewnie szpachlować a tego nie chce wiec nowe drzwi się chyba szykują :whistling:

Diman, gdzie jest sprawca ubezpieczony ? Chcesz to oddaj do ASO :decayed:

jeszcze nie wiem gdzie jest ubezpieczony bo kartkę z nr tel. znalazłem za szybą dopiero jak wracałem do domu i ugadaliśmy się na dzisiaj rano

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: za spocika

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

lipa mocno pojechał czy da się zrobić bez malowania ?

nie no bez malowania się nie obejdzie i blacha pogięta więc cza będzie pewnie szpachlować a tego nie chce wiec nowe drzwi się chyba szykują :whistling:

Diman, gdzie jest sprawca ubezpieczony ? Chcesz to oddaj do ASO :decayed:

jeszcze nie wiem gdzie jest ubezpieczony bo kartkę z nr tel. znalazłem za szybą dopiero jak wracałem do domu i ugadaliśmy się na dzisiaj rano

:siema:

To dobrze, że na tyle uczciwy i zostawił kartkę z namiarami. :good: Szacun jak nic! Większość by to pierdooliła i pojechała...

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: za spocika

---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

lipa mocno pojechał czy da się zrobić bez malowania ?

nie no bez malowania się nie obejdzie i blacha pogięta więc cza będzie pewnie szpachlować a tego nie chce wiec nowe drzwi się chyba szykują :whistling:

Diman, gdzie jest sprawca ubezpieczony ? Chcesz to oddaj do ASO :decayed:

jeszcze nie wiem gdzie jest ubezpieczony bo kartkę z nr tel. znalazłem za szybą dopiero jak wracałem do domu i ugadaliśmy się na dzisiaj rano

:siema:

To dobrze, że na tyle uczciwy i zostawił kartkę z namiarami. :good: Szacun jak nic! Większość by to pierdooliła i pojechała...

:hi:

No nie często się człowiek spotyka z taką postawą sprawcy :notworthy::notworthy::notworthy:

Opublikowano

No na prawdę szacun! Gdyby wszyscy tacy byli...

BTW Ale kapeluszy się tu narobiło! :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.