Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Stanley - Wypije dzisiaj za ciebie.... Może CI się humor poprawi :whistling:

:kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja ide na libacje przed świąteczną na 20:00 także, ten tego.... :naughty: Ale w przyszłym tydniu napewno wybiore się do Żor na spocik..

Odpuść sobie ... tam nie ma sensu jechać ... :whistling:

:decayed:

2x był i sie wypowiada :facepalm:

:polew::polew:

Opublikowano
pozdro z robo :whistling:

Ja dopiero wyjeżdżam do robo. :angry:

Stanley - Wypije dzisiaj za ciebie.... Może CI się humor poprawi :whistling:

Chlapnij też coś za mnie! Libacja w Wielki PiąteK?! :mysli:

Opublikowano
pozdro z robo :whistling:

Ja dopiero wyjeżdżam do robo. :angry:

Stanley - Wypije dzisiaj za ciebie.... Może CI się humor poprawi :whistling:

Chlapnij też coś za mnie! Libacja w Wielki PiąteK?! :mysli:

a Ty kierwa co taki Bogobojny jesteś ? :cool1:

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

BTW Wielki Piątek - Wielkie Chlanie :grin:

ja po robo i mam gości więc wiadomo co :decayed:

Opublikowano
ktos chetny na zrobienie logow ? Okolice gliwice-katowice, oczywiscie zaplace. Pozdrawiam
jaki silnik?

ajm

Opublikowano
pozdro z robo :whistling:

Ja dopiero wyjeżdżam do robo. :angry:

Stanley - Wypije dzisiaj za ciebie.... Może CI się humor poprawi :whistling:

Chlapnij też coś za mnie! Libacja w Wielki PiąteK?! :mysli:

a Ty kierwa co taki Bogobojny jesteś ? :cool1:

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

BTW Wielki Piątek - Wielkie Chlanie :grin:

ja po robo i mam gości więc wiadomo co :decayed:

Następny qrrwa bezbożnik! :naughty:
Opublikowano

oj tam oj tam :decayed: delikatny wlewik nie jest zły

Opublikowano

:whistling: Delikatny... A jutro będzie... :sick3:

:polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

wlk piątek, a ja jeszcze nic nie piłem :eusathink::wstydliwy:

Opublikowano
wlk piątek, a ja jeszcze nic nie piłem :eusathink::wstydliwy:

Koszerną cza dziś walić. :naughty:

BTW Nie ma dziś żadnego meczu... :disgust::angry:

Opublikowano
wlk piątek, a ja jeszcze nic nie piłem :eusathink::wstydliwy:

Koszerną cza dziś walić. :naughty:

BTW Nie ma dziś żadnego meczu... :disgust::angry:

już był: Swansae - Newcastle :whistling:

Opublikowano
wlk piątek, a ja jeszcze nic nie piłem :eusathink::wstydliwy:

Koszerną cza dziś walić. :naughty:

BTW Nie ma dziś żadnego meczu... :disgust::angry:

już był: Swansae - Newcastle :whistling:

No widziałem i zawsze jak oglądam Premier League to jestem pod wrażeniem. Szkoda Swansae bo zamykali Newcastle i mieli przewagę sytuacyjną a bramka Cisse... Piękna! :kox:

A teraz oglądam piłkę ręczną Hiszpania - Serbia :wink4:

Opublikowano

nie mogę ostro walić bo mam trasę jutro do jebnięcia 1,4kkm z samego rana więc szybko zaczynam i szybko dziś skończę

Opublikowano
nie mogę ostro walić bo mam trasę jutro do jebnięcia 1,4kkm z samego rana więc szybko zaczynam i szybko dziś skończę
A gdzie Ty qrrwa tak daleko się wybierasz? :shocked: Święta to pewnie akcje mają i będą sprawdzać trzeźwość więc cza uważać. :cool:
Opublikowano
nie mogę ostro walić bo mam trasę jutro do jebnięcia 1,4kkm z samego rana więc szybko zaczynam i szybko dziś skończę
A gdzie Ty qrrwa tak daleko się wybierasz? :shocked: Święta to pewnie akcje mają i będą sprawdzać trzeźwość więc cza uważać. :cool:

Lecę na DE fury obadać z ziomkiem szuka E90 330XD przy okazji się rozejrzę za B6 :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

no to psyt :decayed:

Opublikowano
no to psyt :decayed:

psyt psyt

zaraz końcówka :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
no to psyt :decayed:

psyt psyt

zaraz końcówka :naughty:

ja dopiero zaczynam :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.