Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seski- wszystkiego najlepszego :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seski sto lat :wink::decayed:

Opublikowano

jeżeli będzie jutro fajna pogoda proponuję przenieść się na stare śmieci pod go-sport

Opublikowano
jeżeli będzie jutro fajna pogoda proponuję przenieść się na stare śmieci pod go-sport

grozisz nam? :decayed:

Seski ty stara dupo najlepszego :wink: zebys sie szybko dorobil wlasnego mieszkania i zebysmy mieli gdzie imprezowac :kox:

Opublikowano

Stanley mam nadzieje że Ci władza nie uderzy do głowy......:whistling:

Seski Najlepszego :decayed:

Opublikowano

Seski STO LAT :drunk:

Opublikowano
jeżeli będzie jutro fajna pogoda proponuję przenieść się na stare śmieci pod go-sport

grozisz nam? :decayed:

Seski ty stara dupo najlepszego :wink: zebys sie szybko dorobil wlasnego mieszkania i zebysmy mieli gdzie imprezowac :kox:

Trzeba go schlać - podpisze mi dokumenty kredytu na 300 tyś, na drugi dzień się obudzi i będzie miał mieszkanie - Miszka mu załatwi :decayed:

Opublikowano

Seski najlepszego :drunk:

Opublikowano

no ja już po wycieczce

pssssssssyt musiałem inaczej bym tego nie przeżył

Opublikowano

:bry: po piłeczce świątecznej! Zaebista pogoda do grania! Ja dziś może zmocze ryja... :kox: ZObaczymy jak to się wszystko dziś poukłada. :naughty:

Seski naj! :drunk:

Miszka kilka postów wyżej... Ja już nie pije... Dwie godziny później... musiałem... :naughty::decayed:

Opublikowano
:bry: po piłeczce świątecznej! Zaebista pogoda do grania! Ja dziś może zmocze ryja... :kox: ZObaczymy jak to się wszystko dziś poukłada. :naughty:

Seski naj! :drunk:

Miszka kilka postów wyżej... Ja już nie pije... Dwie godziny później... musiałem... :naughty::decayed:

nie dwie nie dwie więcej

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Abstynencji dzien drugi :kox:

Seski Najlepszego

Opublikowano
:hi:

Abstynencji dzien drugi :kox:

Seski Najlepszego

warto się tak męczyć ?

ja jeszcze dziś sobie pofolguję i od jutra znów detox

Opublikowano

Widzę, że bardzo Ci źle z tym, że nie możesz walnąć piffka o 5ej rano jak wracasz z robo! :sarcastic::decayed:

Opublikowano

no i po świętach, od jutra znowu zapierdol w robocie :facepalm:

Opublikowano
no i po świętach, od jutra znowu zapierdol w robocie :facepalm:

Jaki ty tam masz zapierdol ..... lajtowa robota ... przed kompem ...:whistling:

Opublikowano

ale robota :decayed:

Opublikowano
no i po świętach, od jutra znowu zapierdol w robocie :facepalm:

Jaki ty tam masz zapierdol ..... lajtowa robota ... przed kompem ...:whistling:

ta przed kompem hehe caly dzien sie pewnie za laseczkami ugania :decayed:

Opublikowano
no i po świętach, od jutra znowu zapierdol w robocie :facepalm:

Jaki ty tam masz zapierdol ..... lajtowa robota ... przed kompem ...:whistling:

ta przed kompem hehe caly dzien sie pewnie za laseczkami ugania :decayed:

za Mirellką pewnie zapodaje z d*py do ryja - ach zazdroszczę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.