Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noi weekend,

Stanley ty stara dupo najlepszego :decayed::decayed: zeby kolezanki w pracy wkoncu ci daly... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm: nie zauważyłem, Stanley 100 LAT :banan:
Opublikowano

Najlepszego!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::good:

Opublikowano

Widze że same barany... który jeszcze baran ? Akjam ty też chyba z kwietnia ?

Urodzeni w kwietniu, to jednym słowem przygoda wakacyjna rodziców :naughty::whistling:

Opublikowano

ja jestem ale tylko ze zodiaku :decayed:

Oko dojebany teledysk :kox: gural jest ebnety :kox: noi te panie bardzo ladne :decayed:

Opublikowano

Stan wszystkiego dobrego:wink:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

stanley najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

Sto lat Stanley ... :drunk:

Opublikowano

Stasiu Najlepszego dużo :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk: i jeszcze więcej :boobs::banan1::boobs::banan1::boobs::banan1::boobs::banan1:

wiedziałem że dziś będzie jakaś okazja i zaopatrzyłem się odpowiednio :decayed:

Opublikowano
Widze że same barany... który jeszcze baran ? Akjam ty też chyba z kwietnia ?

Urodzeni w kwietniu, to jednym słowem przygoda wakacyjna rodziców :naughty::whistling:

:yes2: A kto się w kwietniu urodził... :song::naughty:
Opublikowano
Widze że same barany... który jeszcze baran ? Akjam ty też chyba z kwietnia ?

Urodzeni w kwietniu, to jednym słowem przygoda wakacyjna rodziców :naughty::whistling:

:yes2: A kto się w kwietniu urodził... :song::naughty:

tekst piosenki z wesela kojarzę :decayed:

Opublikowano

:hi: ludziska

Stanley 1oo lat Ci nie życzę,bo to już niedługo :decayed: więc 2oo lat i drugiego dziecka :bag:

Opublikowano

dziękuje wszytskim za życzenia :wink:

a co dzisiaj w robocie wycałowałem i namacałem to moje :kox:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

wszystkiego dobrego Stanisławie Ci życzę co by się ta twoja córa dobrze chowała i żeby Cie żonka słuchała :naughty:

:hi:w ten zmarnowany dzionek

Opublikowano
dziękuje wszytskim za życzenia :wink:

a co dzisiaj w robocie wycałowałem i namacałem to moje :kox:

Koledzy i szef ... :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
dziękuje wszytskim za życzenia :wink:

a co dzisiaj w robocie wycałowałem i namacałem to moje :kox:

Koledzy i szef ... :polew::polew::polew::polew:

jestem zupełnie inny niż ty :decayed:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

PS. Jeszcze dzisiaj nic nie piłem :facepalm:

Opublikowano
dziękuje wszytskim za życzenia :wink:

a co dzisiaj w robocie wycałowałem i namacałem to moje :kox:

Koledzy i szef ... :polew::polew::polew::polew:

jestem zupełnie inny niż ty :decayed:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

PS. Jeszcze dzisiaj nic nie piłem :facepalm:

No to Stasiu Pssyyyttt ... Twoje zdrowie ... :wink:

Opublikowano

Stan najlepszego :kox:

padam na pysk po trasie :doh:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.