Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

:hi:

Opublikowano
Qrrwa nie mogę otworzyć samochodu! Bateria padła w pilocie a wkładkę w zamku mam zaebaną i chooojj!!!! :kwasny::angry::disgust:

Zna ktoś jakiś pomysł żeby dostać się do środka samochodu bez wybijania szyby? :decayed:

Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte.

Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku.

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

:hi: tak przy okazji

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:51 ----------

:hi: tak przy okazji

Opublikowano

Może to jakoś dziś rozkminię. :wink4: Spiżdżam na chatę! Narta! :hi:

Opublikowano

aśenaebałem :hi::grin:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

W ten słoneczny dzień :hi:

Opublikowano

Ja dziś na weselicho idę więc może być ciekawie. :kox:

Opublikowano
Ja dziś na weselicho idę więc może być ciekawie. :kox:

To bedziesz dzisiaj fajny ...:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No i lecę! Narta! :hi:

Opublikowano
Ja dziś na weselicho idę więc może być ciekawie. :kox:

nie potrzebujesz partnerki?...żone mam na oddanie hihi...

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

ups.....chyba za późno napisałem

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

ups.....chyba za późno napisałem

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Qrrwa nie mogę otworzyć samochodu! Bateria padła w pilocie a wkładkę w zamku mam zaebaną i chooojj!!!! :kwasny::angry::disgust:

Zna ktoś jakiś pomysł żeby dostać się do środka samochodu bez wybijania szyby? :decayed:

Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte.

Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku.

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

w B4 może się to sprawdziło ale w B7 się nie da bo nie ma cypelków od otwierania w B7 trzeba natrafić na klawisz otwierania drzwi który jest obok klamki :whistling:

Opublikowano

wybaczcie panowie ale muszę walnąć sobie główką w stół :wallbash::dziura:

Opublikowano
Qrrwa nie mogę otworzyć samochodu! Bateria padła w pilocie a wkładkę w zamku mam zaebaną i chooojj!!!! :kwasny::angry::disgust:

Zna ktoś jakiś pomysł żeby dostać się do środka samochodu bez wybijania szyby? :decayed:

Odginasz prawą górną krawędź drzwi kierowcy rękami,podkładasz jakiś kawałek drewna w szczelinę żeby lakieru nie porysować.Bierzesz długi sztywny drut na końcu robisz oczko w kształcie cypla z drzwi,przekładasz drut przez szczelinę w drzwiach (uważaj na uszczelkę) Później celujesz żeby zahaczyć o cypelek ciągniesz i drzwi otwarte.

Dwa razy tak wchodziłem do B4 jak zatrzasnąłem klucze w środku.

---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

w B4 może się to sprawdziło ale w B7 się nie da bo nie ma cypelków od otwierania w B7 trzeba natrafić na klawisz otwierania drzwi który jest obok klamki :whistling:

:whistling::grin::whistling:

Opublikowano

pyrsk :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.