Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: piękne mamy dziury w tym kraju :) 2x koła na jednej dziurze rozwaliłem, jak by ktoś miał to szukam 2x 17" w dobrym stanie :) albo sprzedam fele zawias i hamulce... zestarzałem się i trochę doskwiera mi pseudo lans na 17...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

PRZYPOMINAM O WPŁATACH NA ZATOR

Na wpłaty zostało Wam 7 dni

Wszyscy, którzy nie dokonają w tym terminie wpłaty, znikają z listy jadących i mam gdzieś wszelkie tłumaczenia - szukają noclegu na własną rękę.

Ps. Najbardzie zaskoczyli mnie wszyscy, którzy wiedzą lub planują nie jechać, są na liście i nawet się nie potrafią odezwać i poprosić o wykreślenie tylko maja to głęboko w d*pie - no ale trudno - to świadczy o człowieku, my (jadący) sobie poradzimy a na przyszłość zapamiętamy zachowania co niektórych

pozdrawiam :hi:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=211368

ale żeś pojechał nie wie czy mam się śmiać czy płakać.:eusathink:

Skoro wiesz że ktoś ma nie jechać to nie udawaj zaskoczonego tylko wykreśl go z listy!

Wiem że jesteś moderatorem i czujesz się jak młody bóg, GROZISZ MI?:polew:

Jeżeli ktoś mi nie mówi lub pisze osobiście że nie jedzie tylko wiem to przez osoby trzecie czy nawet czwarte to trudno żebym takiego 100% wywalał z listy - bo niby na podstawie czego ?

Po drugie ja mam nic nie robić tylko na forum siedzieć, wysłuchiwać plotek że ktoś może zrezygnował a może nie zrezygnował ? - nie śmiesz mnie.

Tak jestem moderatorem na śląskich zlotach, czuje się jak Bóg. Nic po za forum nie widzę, jest całym moich życiem i wszystko co z nim związane jest dla mnie najważniejsze - gdyby nie forum i zloty śląskie to pewnie bym się zanudził na śmierć i pewnie od razu sprzedał bym A4

Ps. Gdyby nie to że pisałeś to po trawie - pomyślał bym że jesteś jakiś ograniczony i znalazłeś sobie jelenia, który coś za kogoś i dla kogoś załatwia, marnuje czas, wydaje na telefony w imieniu osób, które deklarują chęć uczestnictwa a w chwili rezygnacji nie raczą nawet poinformować

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

Ps. wiedzieć że ktoś nie jedzie a przypuszczać że ktoś nie jedzie to dwie inne sprawy

Zaprzeczasz sam sobie w swojej wypowiedzi. Że niby Twój świat a nie będziesz przed forum siedział:whistling:

Wiemy, że kilka osób czeka na ostatnią chwilę z wpłatami. Ja też, chociaż już zrobiłem przelew.

Wiesz, że akcja zapisów na listę była w ubiegłym roku.

Termin też jest podany do którego trzeba zapłacić co jest równoznaczne z końcową deklaracją, "jadę".

Odgadłeś również moje intencje ale stan umysłu w chwili pisania był inny niż przypuszczasz.

Czas zakończyć to pitolenie nie ten wątek :decayed:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram 15'' tam nie wejdą 312.. eSa już jest stara szkoda dołożyć do niej tyle kasy (kola zawias hamulce itp.) pozbędę się części gratów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: 15" masakra, kup sobie 16" i wtedy zestaw Ci wejdzie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram 15'' tam nie wejdą 312.. eSa już jest stara szkoda dołożyć do niej tyle kasy (kola zawias hamulce itp.) pozbędę się części gratów..

15" jest :kox:

pamiętam jak na tej feldze przelatywałem przy dziury i przejazdy kolejowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ten springi od Krola podejdą do avanta w q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ten springi od Krola podejdą do avanta w q?

Nie bardzo bo on ma ośkę :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipton...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema z samego rana jak wstalem :decayed:

:hi:

ten springi od Krola podejdą do avanta w q?

tylko przod bedzie pasowal, tyl jest zupelnie inny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...