Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy. :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pozdrawiam kolegów. Z tego granatowego avanta na avusach który przejezdzał wzdłuż centrum i z partyzanta obcinał to ja :decayed: . Śpieszyło mi się więc nie dałem rady podjechać nawet się przywitać, ale myslę że za tydzien wpadne pogadać ... :naughty: Po drodze mijałem błękitnego avanta na krzyżówce przy UM . Pozdrawiam
pozdrawiamy i zapraszamy :wink: dlugo polerowales auto? :decayed:
Opublikowano
Zapraszamy. :good:

Akjam, na Pyrzowicach jest parking płatny ( chyba 69zł) niestrzeżony - mozna tam spokojnie, bez obaw zostawić samochód ??

Opublikowano

Ja tez juz w domu :decayed: thx za spocika :wink:

Opublikowano
Zapraszamy. :good:

Akjam, na Pyrzowicach jest parking płatny ( chyba 69zł) niestrzeżony - mozna tam spokojnie, bez obaw zostawić samochód ??

U mnie możesz zostawić i przy okazji zrobimy jakąś butelkę.... :whistling:

Na głowę. :naughty:

Opublikowano

to ja tez jade :grin:

Opublikowano
Zapraszamy. :good:

Akjam, na Pyrzowicach jest parking płatny ( chyba 69zł) niestrzeżony - mozna tam spokojnie, bez obaw zostawić samochód ??

U mnie możesz zostawić i przy okazji zrobimy jakąś butelkę.... :whistling:

Na głowę. :naughty:

rodzicie dzisiaj lecą do Turcji.....

Opublikowano
Pozdrawiam kolegów. Z tego granatowego avanta na avusach który przejezdzał wzdłuż centrum i z partyzanta obcinał to ja :decayed: . Śpieszyło mi się więc nie dałem rady podjechać nawet się przywitać, ale myslę że za tydzien wpadne pogadać ... :naughty: Po drodze mijałem błękitnego avanta na krzyżówce przy UM . Pozdrawiam
pozdrawiamy i zapraszamy :wink: dlugo polerowales auto? :decayed:

Hehe wogóle, od grudnia nie widziało pasty :).. dzisjaj było umyte bo zonka zaparkowała pod kwitnącym drzewem i całe było w klejących kropkach :/ aż tak się świeci :naughty:

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano
Pozdrawiam kolegów. Z tego granatowego avanta na avusach który przejezdzał wzdłuż centrum i z partyzanta obcinał to ja :decayed: . Śpieszyło mi się więc nie dałem rady podjechać nawet się przywitać, ale myslę że za tydzien wpadne pogadać ... :naughty: Po drodze mijałem błękitnego avanta na krzyżówce przy UM . Pozdrawiam
pozdrawiamy i zapraszamy :wink: dlugo polerowales auto? :decayed:

Hehe wogóle, od grudnia nie widziało pasty :).. dzisjaj było umyte bo zonka zaparkowała pod kwitnącym drzewem i całe było w klejących kropkach :/ aż tak się świeci :naughty:

blyszczy sie jak psu ... :decayed::thumbup1:
Opublikowano

Ja już też w domciu, thx za spocika :hi:

Gryfi, furka fajna, tylko pomodzić trochę i będzie :kox:

Pany, mam nadzieję że się nie wyłamiecie i jutro spotykamy się w Bielsku :naughty:

Opublikowano
Zapraszamy. :good:

Akjam, na Pyrzowicach jest parking płatny ( chyba 69zł) niestrzeżony - mozna tam spokojnie, bez obaw zostawić samochód ??

U mnie możesz zostawić i przy okazji zrobimy jakąś butelkę.... :whistling:

Na głowę. :naughty:

rodzicie dzisiaj lecą do Turcji.....

5:35? 6:25 czy 7:35? Wszystkie do AYT. :wink4:
Pozdrawiam kolegów. Z tego granatowego avanta na avusach który przejezdzał wzdłuż centrum i z partyzanta obcinał to ja :decayed: . Śpieszyło mi się więc nie dałem rady podjechać nawet się przywitać, ale myslę że za tydzien wpadne pogadać ... :naughty: Po drodze mijałem błękitnego avanta na krzyżówce przy UM . Pozdrawiam
pozdrawiamy i zapraszamy :wink: dlugo polerowales auto? :decayed:

Hehe wogóle, od grudnia nie widziało pasty :).. dzisjaj było umyte bo zonka zaparkowała pod kwitnącym drzewem i całe było w klejących kropkach :/ aż tak się świeci :naughty:

Kędziora nigdy nie widziało pasty i stąd taki zdziwiony. :naughty:
Opublikowano

Akjam, chyba 6:25:whistling:

Opublikowano

No to dowiedz się i daj mi znać. Lecą sami czy z jakimiś znajomymi? :wink4:

Opublikowano

hehe to może dla tego :cheesy: ale przed następnym spotem ją wypastuje i zamontuje dekielki :naughty: bo juz wyschły :)

Opublikowano

:hi:

Jest jakiś ogar co rezał tempomat w b5 w dieselu i by pomógł ? Ofkz nie za friko ;]

najlepiej pw :)

Opublikowano
:hi:

Jest jakiś ogar co rezał tempomat w b5 w dieselu i by pomógł ? Ofkz nie za friko ;]

najlepiej pw :)

ja Ci moge zakodować, założenie zleciłem.... :wink:

Opublikowano
:hi:

Jest jakiś ogar co rezał tempomat w b5 w dieselu i by pomógł ? Ofkz nie za friko ;]

najlepiej pw :)

Stanley rezał tempomat zagadaj może coś podpowie :naughty:

Opublikowano

Zakodować to już pikuś, chodzi właśnie o złożenie - kto i za ile składał ?

Opublikowano

ubiegł mnie :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.