Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley daj mi PW w sprawie AYT. :wink4: Nazwiska, etc. Jakieś miejsca zarezerwujemy i VIPowska obsługę. :naughty::good:

Opublikowano

RoBi_Rs - te forum tu jest zakazane :grin:

Opis jest i tutaj, ale wole komuś zlecić :) Znając moje szczęście bede w tym samym dniu szukał nowego ECU :(

Opublikowano
RoBi_Rs - te forum tu jest zakazane :grin:

Opis jest i tutaj, ale wole komuś zlecić :) Znając moje szczęście bede w tym samym dniu szukał nowego ECU :(

No... :grin:

Opublikowano

aaaa to sory, nie jestem wtajemniczony ;) ale tam masz do podlączenia 3-4 kable to nie ma opcji żeby cos z fajczyć... ide po browca

Opublikowano
Stanley daj mi PW w sprawie AYT. :wink4: Nazwiska, etc. Jakieś miejsca zarezerwujemy i VIPowska obsługę. :naughty::good:

moi rodzice lecą o 7:35 :wink: reszta PW

Opublikowano

browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

Opublikowano
Stanley daj mi PW w sprawie AYT. :wink4: Nazwiska, etc. Jakieś miejsca zarezerwujemy i VIPowska obsługę. :naughty::good:

moi rodzice lecą o 7:35 :wink: reszta PW

:good:

browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:
Mleko? :decayed:
Opublikowano
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Opublikowano
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Lanego? :cool::mysli:
Opublikowano

ee tam lechhh, żubr jest najlepszy :decayed:

Akjam nom chyba jednak bedzie mleko albo cola :grin:

Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Lanego? :cool::mysli:

Lanego, Lanego :naughty: na dole mam knajpę mamuśki :decayed:czytać teściowej ;)

Opublikowano
ee tam lechhh, żubr jest najlepszy :decayed:

Akjam nom chyba jednak bedzie mleko albo cola :grin:

Wybierz mleko. :good::naughty:

Opublikowano
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Lanego? :cool::mysli:

Lanego, Lanego :naughty: na dole mam knajpę mamuśki :decayed:czytać teściowej ;)

To następny spot u Ciebie :naughty: a wszyscy przyjedziemy taxi :grin:

Opublikowano
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Lanego? :cool::mysli:

Lanego, Lanego :naughty: na dole mam knajpę mamuśki :decayed:czytać teściowej ;)

podaj adres :whistling:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ee tam lechhh, żubr jest najlepszy :decayed:

Akjam nom chyba jednak bedzie mleko albo cola :grin:

powiem Ci, że ostatnio mi zasmakował...:whistling:

a obok mnie, w nowym sklepie - po 1,99zł -> i jak tu nie pić :naughty:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

ee tam lechhh, żubr jest najlepszy :decayed:

Akjam nom chyba jednak bedzie mleko albo cola :grin:

powiem Ci, że ostatnio mi zasmakował...:whistling:

a obok mnie, w nowym sklepie - po 1,99zł -> i jak tu nie pić :naughty:

Opublikowano

to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

Opublikowano
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Lanego? :cool::mysli:

Lanego, Lanego :naughty: na dole mam knajpę mamuśki :decayed:czytać teściowej ;)

To następny spot u Ciebie :naughty: a wszyscy przyjedziemy taxi :grin:

:good::kox:
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Lanego? :cool::mysli:

Lanego, Lanego :naughty: na dole mam knajpę mamuśki :decayed:czytać teściowej ;)

Uważaj żeby Cię nie otruła. :decayed:

Opublikowano
browar powiadasz? :eusathink: moze tez bym co zalyczyl :decayed:

no to dla smaka powiem ci że mam takiego zimniutkiego lanego Lecha :kox:

Lanego? :cool::mysli:

Lanego, Lanego :naughty: na dole mam knajpę mamuśki :decayed:czytać teściowej ;)

podaj adres :whistling:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ee tam lechhh, żubr jest najlepszy :decayed:

Akjam nom chyba jednak bedzie mleko albo cola :grin:

powiem Ci, że ostatnio mi zasmakował...:whistling:

a obok mnie, w nowym sklepie - po 1,99zł -> i jak tu nie pić :naughty:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

ee tam lechhh, żubr jest najlepszy :decayed:

Akjam nom chyba jednak bedzie mleko albo cola :grin:

powiem Ci, że ostatnio mi zasmakował...:whistling:

a obok mnie, w nowym sklepie - po 1,99zł -> i jak tu nie pić :naughty:

Nie ma problema ........ nie jedno widziałem ten bar. Z Audi klub Polska dostał nawet ksywke "Quattro" ojj działo sie tam działo :decayed:

Ja zubra omijam z daleka bo to nie ten żubr co kiedys robiony na gorskiej wodzie. wypiłem ostatnio 2 szt i zdychałem poł dnia :kwasny:

Opublikowano
to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

COla!? :no: Ty masz niedługo chodzić na siłkę. :cool:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.