Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akjam spoko, teściowa poza mna świata nie widzi :decayed::wink: hehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
akjam spoko, teściowa poza mna świata nie widzi :decayed::wink: hehehe

Tym bardziej na nią uważaj. :naughty:

Opublikowano
to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

COla!? :no: Ty masz niedługo chodzić na siłkę. :cool:

:buahaha:

Opublikowano
to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

COla!? :no: Ty masz niedługo chodzić na siłkę. :cool:

:buahaha:

ciulnac ci?:decayed:

Opublikowano
to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

COla!? :no: Ty masz niedługo chodzić na siłkę. :cool:

:buahaha:

ciulnac ci?:decayed:

czyli jesteśmy umówieni na sobote :naughty:

Opublikowano
to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

COla!? :no: Ty masz niedługo chodzić na siłkę. :cool:

:buahaha:

:whistling:

to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

COla!? :no: Ty masz niedługo chodzić na siłkę. :cool:

:buahaha:

ciulnac ci?:decayed:

:nabijasie::decayed:

Opublikowano
to wez kup na zapas poki jest w dobrej cenie :decayed:

Robi to nastepny spot u ciebie a raczej u tesciowej :grin:

Akjam padlo na cole :facepalm::grin:

COla!? :no: Ty masz niedługo chodzić na siłkę. :cool:

:buahaha:

ciulnac ci?:decayed:

czyli jesteśmy umówieni na sobote :naughty:

niepasuje mi ale ok, i zamiast coli sok pomaranczowy :decayed:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

moze sie to przydac Arturoo

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,25-punktow-i-moze-jezdzic-dalej,wid,14467255,wiadomosc.html?ticaid=1e69e

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

moze sie to przydac Arturoo

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,25-punktow-i-moze-jezdzic-dalej,wid,14467255,wiadomosc.html?ticaid=1e69e

Opublikowano

dzięki za spocik Panowie - do zobaczenia jutro u nas

Opublikowano

Dzięki wszystkim :hi:

Opublikowano

ktory to chcial tempomat zalozyc :decayed: dlugie terminy mam ale moge zalozyc :whistling:

Opublikowano

dzięki Ekipa za spota..

Keżor, Bulczas dzięki za after zlot.. jutro chyba UŻ :facepalm:

Opublikowano
dzięki Ekipa za spota..

Keżor, Bulczas dzięki za after zlot.. jutro chyba UŻ :facepalm:

A to gdzieście byli i coście narobili? :mysli::naughty:
Opublikowano

Kanar ile strzeliles? :decayed:

mykam do wyrka bajo

Opublikowano

Keżor mnie nakręcił na meczyk. po 10 minutach wyplułem płuca, a do zakończenia meczu zostało jeszcze 80 minut. Na szczęście pozwolili mi udawać drzewo w bramce :wink::whistling:

Opublikowano

:sarcastic:

Stanley wszystko załatwione. :good: Osobiście się nimi zająłem. :wink4: Spiżdżam na chatę! :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

cos to narozrabial... szlyszalem ze autobus stanal Ci na drodze :wink:

Opublikowano

ano trochę go porysowałem na tę okoliczność :kwasny::wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.