Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ciekawe... :naughty:

Opublikowano

niepamietam wlasnie czy to nieczasem urzad nadaje jakie maja byc nr tablic

Opublikowano

No albo przed granicą można zakupić tablice albo w Urzędzie gdzie się kupuję furkę ale cena jest nieco większa niż ta na alledrogo... :mysli:

Opublikowano
niepamietam wlasnie czy to nieczasem urzad nadaje jakie maja byc nr tablic

przeciez nie można kupić w PL niemieckich tablic ( legalnie) i jeszcze data ważności niektórych do końca lipca :whistling:

Opublikowano

przed urzedem sa budki w ktorych bija tablice, takze to jest na miejscu robione. ale niepamietam czy mozesz dac takie tablice i wpisuja w urzedzi ich nr czy urzad nadaje jaki masz isc zrobic nr

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
przed urzedem sa budki w ktorych bija tablice, takze to jest na miejscu robione. ale niepamietam czy mozesz dac takie tablice i wpisuja w urzedzi ich nr czy urzad nadaje jaki masz isc zrobic nr
Urząd nadaje nry. :cool:
niepamietam wlasnie czy to nieczasem urzad nadaje jakie maja byc nr tablic

przeciez nie można kupić w PL niemieckich tablic ( legalnie) i jeszcze data ważności niektórych do końca lipca :whistling:

No jasne, że nie. A w DE można kupić tablice 3 dniowe, 5cio dniowe, tygodniówki, dwutygodniówki i miesięczne ale najtańsze to ok. chyba 75 EURO jeśli dobrze pamiętam a najdroższe to koszt 150 EURO. A tu kolo ostro jedzie. Jak go dojadą to będzie miał wielki problem i Ci co kupili też! :facepalm: Albo jest głupi albo głupi! :sarcastic:

:hi:

:hi: Co tam? :wink4:

Opublikowano

koledzy, ma ktoś z was luzne naklejki? Odkupię, bo widzę ze sie tura skonczyła i sa ino wypukłe.A mi bardziej sie podobają zwykłe. 3 szt na szybki bym potrzebował. Wysznupcie tam w zakamarkach.....

Opublikowano

niestety ja nie posiadam

Opublikowano
przed urzedem sa budki w ktorych bija tablice, takze to jest na miejscu robione. ale niepamietam czy mozesz dac takie tablice i wpisuja w urzedzi ich nr czy urzad nadaje jaki masz isc zrobic nr
Urząd nadaje nry. :cool:
niepamietam wlasnie czy to nieczasem urzad nadaje jakie maja byc nr tablic

przeciez nie można kupić w PL niemieckich tablic ( legalnie) i jeszcze data ważności niektórych do końca lipca :whistling:

No jasne, że nie. A w DE można kupić tablice 3 dniowe, 5cio dniowe, tygodniówki, dwutygodniówki i miesięczne ale najtańsze to ok. chyba 75 EURO jeśli dobrze pamiętam a najdroższe to koszt 150 EURO. A tu kolo ostro jedzie. Jak go dojadą to będzie miał wielki problem i Ci co kupili też! :facepalm: Albo jest głupi albo głupi! :sarcastic:

:hi:

:hi: Co tam? :wink4:

mam w końcu kasiorę dla ciebie :facepalm:

Opublikowano

ostatnio to pozadany towar hehe

Opublikowano

Co do naklejek - Może gdzieś znajdę ale nie obiecuję :cool:

Wracając do tablic - jak odbieramy je z Urzędu to dostaje się tzw. różową kartkę i wtedy jest git a w tym wypadku nie mamy tej różowej kartki i jakby kogoś zatrzymali z takimi tablicami to podejrzewam, że kryminał! :kox:

Opublikowano

tak Akjam zgadza sie musisz miec ten rozowy dowodzik :wink:

Opublikowano
przed urzedem sa budki w ktorych bija tablice, takze to jest na miejscu robione. ale niepamietam czy mozesz dac takie tablice i wpisuja w urzedzi ich nr czy urzad nadaje jaki masz isc zrobic nr
Urząd nadaje nry. :cool:
niepamietam wlasnie czy to nieczasem urzad nadaje jakie maja byc nr tablic

przeciez nie można kupić w PL niemieckich tablic ( legalnie) i jeszcze data ważności niektórych do końca lipca :whistling:

No jasne, że nie. A w DE można kupić tablice 3 dniowe, 5cio dniowe, tygodniówki, dwutygodniówki i miesięczne ale najtańsze to ok. chyba 75 EURO jeśli dobrze pamiętam a najdroższe to koszt 150 EURO. A tu kolo ostro jedzie. Jak go dojadą to będzie miał wielki problem i Ci co kupili też! :facepalm: Albo jest głupi albo głupi! :sarcastic:

:hi:

:hi: Co tam? :wink4:

mam w końcu kasiorę dla ciebie :facepalm:

Luzik! ALbo wyślę Ci nr konta albo jakoś to załatwimy. :wink4:

Opublikowano
przed urzedem sa budki w ktorych bija tablice, takze to jest na miejscu robione. ale niepamietam czy mozesz dac takie tablice i wpisuja w urzedzi ich nr czy urzad nadaje jaki masz isc zrobic nr
Urząd nadaje nry. :cool:
niepamietam wlasnie czy to nieczasem urzad nadaje jakie maja byc nr tablic

przeciez nie można kupić w PL niemieckich tablic ( legalnie) i jeszcze data ważności niektórych do końca lipca :whistling:

No jasne, że nie. A w DE można kupić tablice 3 dniowe, 5cio dniowe, tygodniówki, dwutygodniówki i miesięczne ale najtańsze to ok. chyba 75 EURO jeśli dobrze pamiętam a najdroższe to koszt 150 EURO. A tu kolo ostro jedzie. Jak go dojadą to będzie miał wielki problem i Ci co kupili też! :facepalm: Albo jest głupi albo głupi! :sarcastic:

:hi:

:hi: Co tam? :wink4:

mam w końcu kasiorę dla ciebie :facepalm:

Luzik! ALbo wyślę Ci nr konta albo jakoś to załatwimy. :wink4:

ok to ślij będzie na pewno szybciej :thumbup1:

Opublikowano

Diman przelej kase do mnie na konto a ja juz sie z Akjamem rozlicze :decayed:

Opublikowano
Diman przelej kase do mnie na konto a ja juz sie z Akjamem rozlicze :decayed:

ok to dawaj nr :decayed:

Opublikowano

1313 :polew:

Opublikowano
tak Akjam zgadza sie musisz miec ten rozowy dowodzik :wink:

No... :whistling:

przed urzedem sa budki w ktorych bija tablice, takze to jest na miejscu robione. ale niepamietam czy mozesz dac takie tablice i wpisuja w urzedzi ich nr czy urzad nadaje jaki masz isc zrobic nr
Urząd nadaje nry. :cool:
niepamietam wlasnie czy to nieczasem urzad nadaje jakie maja byc nr tablic

przeciez nie można kupić w PL niemieckich tablic ( legalnie) i jeszcze data ważności niektórych do końca lipca :whistling:

No jasne, że nie. A w DE można kupić tablice 3 dniowe, 5cio dniowe, tygodniówki, dwutygodniówki i miesięczne ale najtańsze to ok. chyba 75 EURO jeśli dobrze pamiętam a najdroższe to koszt 150 EURO. A tu kolo ostro jedzie. Jak go dojadą to będzie miał wielki problem i Ci co kupili też! :facepalm: Albo jest głupi albo głupi! :sarcastic:

:hi:

:hi: Co tam? :wink4:

mam w końcu kasiorę dla ciebie :facepalm:

Luzik! ALbo wyślę Ci nr konta albo jakoś to załatwimy. :wink4:

ok to ślij będzie na pewno szybciej :thumbup1:

Zaraz wyślę. :good:

Diman przelej kase do mnie na konto a ja juz sie z Akjamem rozlicze :decayed:

ok to dawaj nr :decayed:

NIE!!!!!!!!!!!!!! :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.