Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wracajac do tematu foteli to mialem kubly w skorze taki jak pokazal Miszka i wsiadanie do auta bylo troche hujowe bo sie caly czas haczylo d*pa przy wsiadaniu ale za to juz podczas jazdy super trzymaly o ile sie siedzialo w samej koszuli czy bluzie bo juz w kurtce byla kapa. w 2.8 mialem placki placki i no kicha bo zero trzymania przy ostrych zakretach.

Kuna fajne te recaro ale niepodoba mi sie to ze maja ten niebieski kolor.

narazie planuje porobic mechanike moze kiedys wskoczy skora do srodka bo naprawde poprawia to wyglad wewnatrz auta

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

:polew:

Łowcy.b - Kabaretobranie 2012 i 4. Noc Kabaretowa Zielona Góra - YouTube

hepi milf hehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Pozdro ze słonecznej chorwacji:)

Opublikowano
Pozdro ze słonecznej chorwacji:)

:beach:

Opublikowano
Pozdro ze słonecznej chorwacji:)

u nas tez swieci masakryczne slonce i sa mega upaly :decayed:

Opublikowano

słyszałem zapowiedzi w pogodzie:D ale tylko zapowiedzi:P

Opublikowano

Prawie jak moje :whistling::decayed:

Opublikowano

Oferta - BMW 323 - 210

tą oglądałem w Tychach :naughty:

Opublikowano
Oferta - BMW 323 - 210

tą oglądałem w Tychach :naughty:

Jak ja kupisz to po drodze wejdz do Fashion House po dres i czapeczke z daszkiem ... :wink::decayed:

Opublikowano
Oferta - BMW 323 - 210

tą oglądałem w Tychach :naughty:

Jak ja kupisz to po drodze wejdz do Fashion House po dres i czapeczke z daszkiem ... :wink::decayed:

Ty tam masz podobno rabat, bo leonem jeździsz :decayed:

Opublikowano

Jak ja kupisz to po drodze wejdz do Fashion House po dres i czapeczke z daszkiem ... :wink::decayed:

Co masz do czapeczek z daszkiem ?

Opublikowano

:hi:

Oferta - BMW 323 - 210

tą oglądałem w Tychach :naughty:

Jak ja kupisz to po drodze wejdz do Fashion House po dres i czapeczke z daszkiem ... :wink::decayed:

Ty tam masz podobno rabat, bo leonem jeździsz :decayed:

nie Hammer ....Mario mi to kiedyś tłumaczył ..........przy zakupie Leona procedura wyląda po prostu bardzo podobnie do tej co w BMW :decayed: ......

strój kierowcy jest w pewien sposób narzucany przez markę :decayed::decayed:( inaczej...w dobrym tonie jest pewne standardy podtrzymywać )

kierowcy Leonów mają tą przewagę ,że mogą zamiast adidasów nosić klapki mając skarpetki

:decayed:

Opublikowano

:hi:

i pojechali Maria :grin:

Opublikowano

:hi::hi:

gramy dzis o 20 :wink:

Opublikowano
:hi:

i pojechali Maria :grin:

nie Miszka ,chciałem Hammera z błędu wyprowadzić tylko :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Oj tam oj tam ... piszcie co chcecie ale nie ma nic przyjemniejszego niz objechać od swiateł czy na A4 cfaniaka w E46 ... :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.