Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

to jest sciema, zeby tu cos zrobic to musisz wykupić czynsz(opłate) np 50 zl które zamieniasz na punkty

Opublikowano

:hi:

to jest sciema, zeby tu cos zrobic to musisz wykupić czynsz(opłate) np 50 zl które zamieniasz na punkty

kolejny wałek :decayed: jakby na to nie patrzeć to piramida finansowa :naughty:

Opublikowano

się wypowiedziało dwóch takich.... :decayed:

Opublikowano

Jak by ktos cos potrzebowal to oddam za jakies tam marne grosze troche gratow z Paska b5 fl nie mniej jednak sporo tego pasuje do A4-ek (glownie czesci mechanicznych) wiec moze komus cos sie nada? W linku opis z grubsza.

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/czesci-vw-passat-b5-fl-2003r-1-9tdi-101km-avb-wersja-uk-250473/#post3107061

sorry za spam ale wsrod swoich to sie chyba sie nie dzieje nic sie, nie? :kox:

Opublikowano
Jak by ktos cos potrzebowal to oddam za jakies tam marne grosze troche gratow z Paska b5 fl nie mniej jednak sporo tego pasuje do A4-ek (glownie czesci mechanicznych) wiec moze komus cos sie nada? W linku opis z grubsza.

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/czesci-vw-passat-b5-fl-2003r-1-9tdi-101km-avb-wersja-uk-250473/#post3107061

sorry za spam ale wsrod swoich to sie chyba sie nie dzieje nic sie, nie? :kox:

to Twoje czy tego sokala ? dałeś mu wystawić bo nie masz 100 postów ?

Stasiu co na to regulamin można tak ? :decayed: to takie jakby oszustwo bądź manipulacja :eusathink:

Opublikowano
Jak by ktos cos potrzebowal to oddam za jakies tam marne grosze troche gratow z Paska b5 fl nie mniej jednak sporo tego pasuje do A4-ek (glownie czesci mechanicznych) wiec moze komus cos sie nada? W linku opis z grubsza.

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/czesci-vw-passat-b5-fl-2003r-1-9tdi-101km-avb-wersja-uk-250473/#post3107061

sorry za spam ale wsrod swoich to sie chyba sie nie dzieje nic sie, nie? :kox:

to Twoje czy tego sokala ? dałeś mu wystawić bo nie masz 100 postów ?

Stasiu co na to regulamin można tak ? :decayed: to takie jakby oszustwo bądź manipulacja :eusathink:

Oczywiście, że nie można :whistling: ale za 0,7l można przymknąć oko :wink:

Opublikowano
Jak by ktos cos potrzebowal to oddam za jakies tam marne grosze troche gratow z Paska b5 fl nie mniej jednak sporo tego pasuje do A4-ek (glownie czesci mechanicznych) wiec moze komus cos sie nada? W linku opis z grubsza.

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/czesci-vw-passat-b5-fl-2003r-1-9tdi-101km-avb-wersja-uk-250473/#post3107061

sorry za spam ale wsrod swoich to sie chyba sie nie dzieje nic sie, nie? :kox:

to Twoje czy tego sokala ? dałeś mu wystawić bo nie masz 100 postów ?

Stasiu co na to regulamin można tak ? :decayed: to takie jakby oszustwo bądź manipulacja :eusathink:

Oczywiście, że nie można :whistling: ale za 0,7l można przymknąć oko :wink:

gorzej dla niego jak założył konta :naughty:

Opublikowano

Ale przeciez to jego :polew:

Gdzie pisze, ze "tak" nie wolno?

A 0,7 mozna zawsze przyjac ale pod warunkiem, ze jeden nie pije :kox:

Opublikowano

siema i weekend ale ten tydzien zlecial :decayed:

to sciema, zeby licytowac musisz wykupic jakies tam pkt i te pieniadze ktore wlozysz w licytacje a np jej nie wygrasz to i tak przepadaja, wiec przedmioty tak naprawde ida za duzo wieksza kase niz normalnie

Opublikowano

tak też myślałem :wink:

Opublikowano

siemka

Opublikowano
jak co to : hi : :wink:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

dobra wyedytowałeś :wink:

Poprawione arturo :wink:

Opublikowano

i co tam z wieczora :whistling:

Opublikowano
i co tam z wieczora :whistling:

o suchym pysku

Opublikowano

warsztat zaraz a po powrocie browar

Opublikowano
jak co to : hi : :wink:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

dobra wyedytowałeś :wink:

Poprawione arturo :wink:

:wink:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

i co tam z wieczora :whistling:

o suchym pysku

ja też .............:slina:

:decayed:

Opublikowano
Opublikowano

a powiedz Ty mi jak możesz .....gofra sprzedałeś bo..???????....:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.