Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musimy jakąś petycję napisać, to fakt a co do % to czemu nie. :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dzięki dla stanley'a i Arturooza za "odprowadzenie" - 3 tygodnie temu skończyłem pakiet oświetlenia i musiałem coś zruszać antenę od GPS i brakuje jej satelitek i nawiguje jakbym leciał :facepalm::kwasny: ... po chwili łapie i jest OK

Opublikowano

Do jutra :wink:

Opublikowano
A dzięki dla stanley'a i Arturooza za "odprowadzenie" - 3 tygodnie temu skończyłem pakiet oświetlenia i musiałem coś zruszać antenę od GPS i brakuje jej satelitek i nawiguje jakbym leciał :facepalm::kwasny: ... po chwili łapie i jest OK

Nie ma problemu ....ja sie do Bielska spieszylem wiec musialem podgonic trochu pozniej :wink:

Opublikowano
Dzięki za spota ... następnym razem trzeba się spotkać i skosztować jakiś specyfik z %

... no te kebaby to macie niezłe ... musicie zniżki załatwić klubowe bo się zaczynają znane robić ;)

ten kabab ma już leko 10 lat :grin: i smak cały czas zbliżony , jam Cię nie poznał ale widzę, że fajna d*pa musisz być skoro wszyscy tak zachwalają :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

:hi:

Dzięki za spocik myśle , że następnym razem będę dłużej bo kolega mni już mędził .:decayed:

Niee no muszę coś modzić bo moja przy innych s-line :facepalm:

Opublikowano

:hi:

Dzięki za spota ... następnym razem trzeba się spotkać i skosztować jakiś specyfik z %

... no te kebaby to macie niezłe ... musicie zniżki załatwić klubowe bo się zaczynają znane robić ;)

ten kabab ma już leko 10 lat :grin: i smak cały czas zbliżony , jam Cię nie poznał ale widzę, że fajna d*pa musisz być skoro wszyscy tak zachwalają :naughty:

Miszka! :nabijasie: Zachęciłeś kolegę i na bank jeszcze przyjedzie. :naughty:

:hi:

Dzięki za spocik myśle , że następnym razem będę dłużej bo kolega mni już mędził .:decayed:

Niee no muszę coś modzić bo moja przy innych s-line :facepalm:

:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jest nowy aku :banan::decayed: BOSCH S5 77AH 780 A teraz to może być nawet -40 :naughty:

Opublikowano
:hi:

jest nowy aku :banan::decayed: BOSCH S5 77AH 780 A teraz to może być nawet -40 :naughty:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
:hi:

jest nowy aku :banan::decayed: BOSCH S5 77AH 780 A teraz to może być nawet -40 :naughty:

-41 i ch*j go strzeli :decayed:

Opublikowano
:hi:

jest nowy aku :banan::decayed: BOSCH S5 77AH 780 A teraz to może być nawet -40 :naughty:

No to ten co ja wziąłem. :good:
Opublikowano
:hi:

jest nowy aku :banan::decayed: BOSCH S5 77AH 780 A teraz to może być nawet -40 :naughty:

No to ten co ja wziąłem. :good:

możecie się szerogowo połączyć :decayed:

Opublikowano

Pajda nie wytrzymał i nie czekał na mój stary aku i musiał wydać kasę na nowy. :naughty::naughty:

Opublikowano
Pajda nie wytrzymał i nie czekał na mój stary aku i musiał wydać kasę na nowy. :naughty::naughty:

hehe z dwóch starych zrobie aku matke na cięzkie czasy jak bedzie -45 :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.