Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mario się wstydzi :decayed:

No co ty ... robimy gejowskie swingers party ... :polew:

Wpadłbym ale ja nie mam partnera do wymiany :polew::polew:

OK trudno wpadaj z swoja ... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: albo sam... bedziesz taki szaszłyczek ... :polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mario się wstydzi :decayed:

Nie wydaje mi się żeby Mario się czegoś wstydził :polew:

On tylko na forum taki pitbull, w cztery oczy to jak

images?q=tbn:ANd9GcTzb1tx83tDRhvwArxJlODP5iecW75uhlsl-VRqJC1F_ucUC1Kc6w

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Mario się wstydzi :decayed:

Nie wydaje mi się żeby Mario się czegoś wstydził :polew:

On tylko na forum taki pitbull, w cztery oczy to jak

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzb1tx83tDRhvwArxJlODP5iecW75uhlsl-VRqJC1F_ucUC1Kc6w

Raczej jak jajnik .... Znaczy się jamnik :polew:

Opublikowano

tzn. że co? Długi i cienki?

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Mario się wstydzi :decayed:

Nie wydaje mi się żeby Mario się czegoś wstydził :polew:

On tylko na forum taki pitbull, w cztery oczy to jak

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzb1tx83tDRhvwArxJlODP5iecW75uhlsl-VRqJC1F_ucUC1Kc6w

Raczej jak jajnik .... Znaczy się jamnik :polew:

Jak to kiedyś nazwałaś ... erotoman gawedziarz ... :grin::grin::grin:

Opublikowano
Mario się wstydzi :decayed:

Nie wydaje mi się żeby Mario się czegoś wstydził :polew:

On tylko na forum taki pitbull, w cztery oczy to jak

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzb1tx83tDRhvwArxJlODP5iecW75uhlsl-VRqJC1F_ucUC1Kc6w

Raczej jak jajnik .... Znaczy się jamnik :polew:

Jak to kiedyś nazwałaś ... erotoman gawedziarz ... :grin::grin::grin:

True :grin:

Opublikowano

ja was zaraz przegonię do spania.... :whistling:

---------- Post dopisany at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ----------

Baśka..... :decayed:

Opublikowano
ja was zaraz przegonię do spania.... :whistling:

Byle nie ze sobą :grin:

Opublikowano
ja was zaraz przegonię do spania.... :whistling:

---------- Post dopisany at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ----------

Baśka..... :decayed:

Basiu, Kochanie - jak coś :whistling:

Opublikowano

I już jeden wyprostowany :wink:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
I już jeden wyprostowany :wink:

Yhmy... Cały czas próbuję. Ten element jest ciężki do wyprostowania. :wink:

Opublikowano
I już jeden wyprostowany :wink:

Yhmy... Cały czas próbuję. Ten element jest ciężki do wyprostowania. :wink:

Ale tam nie ma kości, nic się nie martw, nie uszkodzisz :wink:

Opublikowano
I już jeden wyprostowany :wink:

Yhmy... Cały czas próbuję. Ten element jest ciężki do wyprostowania. :wink:

Ale tam nie ma kości, nic się nie martw, nie uszkodzisz :wink:

Mówisz? :decayed:

Opublikowano

dobranoc, gaszę światło :cool:

Opublikowano
dobranoc, gaszę światło :cool:

Gaś, gaś... i tak już za dlugo czekam :kox:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

zboki

Opublikowano
Kędzior nie ma czego zazdrościć trzeba działać :naughty:

moj kolega sie ostatnio bardzo postarzal i niema smakow na alkohol :facepalm::facepalm::facepalm:

musze chyba poszukac mlodszych znajomych :grin:

to się zastanów czy aby na pewno był Twoim prawdziwym kolegą :decayed:

:grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

5 fota 2 z prawa :naughty:

Chyba druga z lewej :decayed:

Dyskutowałem na ten temat nawet z moją wybranką :naughty: sama mi to pokazała... fajnie się mam, nie? :decayed:

no :wink:

---------- Post dopisany at 03:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:47 ----------

no a jak

ps Pucek masz gdzieś Swoje Audi wystawione ?

Nie, nie wystawiałem jeszcze, jedynie na forum coś tam naskrobałem, tylko na śląskich :wink:

Bierzesz?

Biorę :naughty:

za dyche :decayed:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

nie chyba jednak nic nie będę kupował

Za dychę możesz dostać ADRa mojego ojca :decayed:

Ps. Niezły trup :grin:

A na poważnie, nie mam ciśnienia na sprzedaż, do wiosny daleko :wink:

Gryfi Ci to odkupi ....coś mi się zdaje :wink:

kaj się będziesz budował ? masz już jakąś miejscówę ? ja szukam cały czas działy ale te ceny w mojej okolicy to jakaś masakra więc szukam okazji - może koś będzie potrzebował kasy na szybko i tanio odda :decayed:

Jak się wybuduję to zrobię imprezę klubową więc każdy sobie będzie mógł zobaczyć co jak i za ile :wink:

ja już jestem za :decayed:

niby kryzys, a co drugi się buduje :decayed:

jak co drugi tylko Pucek reszta to biedota i plebs społeczny np ja :decayed:

za 10 lat to się okaże, że tylko ja w bloku mieszkam :whistling:

i ja :whistling::wink:

PS. brakuje mi statystyk z naszego starego forum :whistling::kwasny:

żebyś wiedział.....

No to dawac termin date i robimy cos.. to nie Tg żeby nie wypaliło ... :polew::polew::polew::polew::polew:

:decayed:

:polew::polew::polew: OK ale nich mi go włożą głęboko .. :polew::polew::polew::polew:

później się dziwić,że mało osób na spoty wpada :whistling:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

sam się dziwię ,że jeszcze jeżdżę :polew::polew::polew::polew::polew:

kurfa nadrobiłem w końcu :doh:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.