Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj hmm nie mam jak dojechac kurde tam ;/;/ hmmm jedziesz przez olkusz;p??

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
psyt :naughty:

to po to brałeś te L4 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

oj hmm nie mam jak dojechac kurde tam ;/;/ hmmm jedziesz przez olkusz;p??

niestety nie

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Siema z wieczora!

elo Majka :decayed:

Opublikowano

no nic dobra jakos moze dam rade amusze auto z serwisu odebrac;p dzieki za odpowiedz;p

Opublikowano

Elo akSZim :decayed:

Opublikowano
Elo akSZim :decayed:

właśnie chyba sobie zmienię nick na Akszim - taki będzie ciapty mega :grin:

Opublikowano

No wiedziałem, że skorzystasz! :naughty::wink4: Wlew ostry był, co? :whistling:

Opublikowano
No wiedziałem, że skorzystasz! :naughty::wink4: Wlew ostry był, co? :whistling:

1,75L rozlałem....hmmm wg moich ustaleń w 40min (początkowo założenie było 5min od 20:30 do 20:35 ale sami amatorzy byli więc się przeciągnęło) ale i tak dobry Time Attack 1,75L na , Soprano+Sylwia, Bulczas, Diman, Daria (co 3kolejki Krolu), Osiek, Grisza i do połowy Stanley no i od połowy ja jak się ekipa kapnęła, że ino leję, a nie piję - ale później musiałem nadgonić :sarcastic:

Opublikowano

Killer miszka i kung fu panda kedzior ....

Opublikowano
No wiedziałem, że skorzystasz! :naughty::wink4: Wlew ostry był, co? :whistling:

1,75L rozlałem....hmmm wg moich ustaleń w 40min (początkowo założenie było 5min od 20:30 do 20:35 ale sami amatorzy byli więc się przeciągnęło) ale i tak dobry Time Attack 1,75L na , Soprano+Sylwia, Bulczas, Diman, Daria (co 3kolejki Krolu), Osiek, Grisza i do połowy Stanley no i od połowy ja jak się ekipa kapnęła, że ino leję, a nie piję - ale później musiałem nadgonić :sarcastic:

a wielkie lolo było przed czy po 1,75l ?

Bo się zastanawiam co mnie siekło :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
No wiedziałem, że skorzystasz! :naughty::wink4: Wlew ostry był, co? :whistling:

1,75L rozlałem....hmmm wg moich ustaleń w 40min (początkowo założenie było 5min od 20:30 do 20:35 ale sami amatorzy byli więc się przeciągnęło) ale i tak dobry Time Attack 1,75L na , Soprano+Sylwia, Bulczas, Diman, Daria (co 3kolejki Krolu), Osiek, Grisza i do połowy Stanley no i od połowy ja jak się ekipa kapnęła, że ino leję, a nie piję - ale później musiałem nadgonić :sarcastic:

a wielkie lolo było przed czy po 1,75l ?

Bo się zastanawiam co mnie siekło :grin:

yyyyyyyyy i przed i w trakcie i po :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

jak wjachałem na rolki tak nie dało rady odpuścić :grin:

Opublikowano
No wiedziałem, że skorzystasz! :naughty::wink4: Wlew ostry był, co? :whistling:

1,75L rozlałem....hmmm wg moich ustaleń w 40min (początkowo założenie było 5min od 20:30 do 20:35 ale sami amatorzy byli więc się przeciągnęło) ale i tak dobry Time Attack 1,75L na , Soprano+Sylwia, Bulczas, Diman, Daria (co 3kolejki Krolu), Osiek, Grisza i do połowy Stanley no i od połowy ja jak się ekipa kapnęła, że ino leję, a nie piję - ale później musiałem nadgonić :sarcastic:

a wielkie lolo było przed czy po 1,75l ?

Bo się zastanawiam co mnie siekło :grin:

yyyyyyyyy i przed i w trakcie i po :facepalm:

no to już nie wiem co na mnie tak podziałało :facepalm:

Żeby uniknąć tego typu sytuacji na następny Zator będzie tak:

- piątek : wóda

- sobota: nie wóda :decayed:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

a niedziela ? :naughty:

ok nara do jutra na spocie :hi:

Opublikowano
a niedziela ? :naughty:

ok nara do jutra na spocie :hi:

niedziela do kościoła :wink:

Opublikowano
a niedziela ? :naughty:

ok nara do jutra na spocie :hi:

niedziela do kościoła :wink:

no Diman stwierdził, że nawet Bóg odpoczywał :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.