Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ok zmieniłem avatara bo tamto autko wyglądało za bardzo "seryjnie" :naughty:

:facepalm: jeździ takie niebieskie po ligocie :facepalm: pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

różnie np zacina przez 30sek a później w 30 sekund przeleci cały filmik do końca więc lipa :decayed:

zacina się jak jeszcze są w ubraniach , a odcina jak już się hajtają :grin::grin:

Modę na sukces spokojnie obejrzysz ze zrozumieniem :naughty:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Ok zmieniłem avatara bo tamto autko wyglądało za bardzo "seryjnie" :naughty:

:facepalm: jeździ takie niebieskie po ligocie :facepalm: pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem

serio? :naughty: cyknij fote zrobi się dział na forum wieś tuning :decayed:

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

różnie np zacina przez 30sek a później w 30 sekund przeleci cały filmik do końca więc lipa :decayed:

zacina się jak jeszcze są w ubraniach , a odcina jak już się hajtają :grin::grin:

Modę na sukces spokojnie obejrzysz ze zrozumieniem :naughty:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Ok zmieniłem avatara bo tamto autko wyglądało za bardzo "seryjnie" :naughty:

:facepalm: jeździ takie niebieskie po ligocie :facepalm: pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem

serio :naughty: cyknij fote zrobi się dział na forum wieś tuning :decayed:

wolę już coś z klasyki... Rocco.... :whistling:

Opublikowano

co robią cyganie w salonie Subaru ?

rozkręcają impreze :grin:

Opublikowano
  • Autor

wolę już coś z klasyki... Rocco.... :whistling:

no ale rocco masz na dysku twardym , to jego możesz oglądać nawet offline przecież :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

różnie np zacina przez 30sek a później w 30 sekund przeleci cały filmik do końca więc lipa :decayed:

zacina się jak jeszcze są w ubraniach , a odcina jak już się hajtają :grin::grin:

Modę na sukces spokojnie obejrzysz ze zrozumieniem :naughty:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Ok zmieniłem avatara bo tamto autko wyglądało za bardzo "seryjnie" :naughty:

:facepalm: jeździ takie niebieskie po ligocie :facepalm: pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem

serio :naughty: cyknij fote zrobi się dział na forum wieś tuning :decayed:

wolę już coś z klasyki... Rocco.... :whistling:

Z klasyki to chyba Heidi :grin: A koleś to teraz jest emeryturze, laski dębowe struga :decayed:

Opublikowano

wolę już coś z klasyki... Rocco.... :whistling:

no ale rocco masz na dysku twardym , to jego możesz oglądać nawet offline przecież :decayed:

:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor
Ok zmieniłem avatara bo tamto autko wyglądało za bardzo "seryjnie" :naughty:

:facepalm: jeździ takie niebieskie po ligocie :facepalm: pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem

serio? :naughty: cyknij fote zrobi się dział na forum wieś tuning :decayed:

niestety zawsze jak widze tamto auto to mi ręce opadają i nie jestem wstanie go obfotografować , ale jest perełka :grin:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

co robią cyganie w salonie Subaru ?

rozkręcają impreze :grin:

a cygan na kompie ?

grzebie w koszu :decayed:

Opublikowano

Widzę, że rozmowy o motoryzacji. :naughty:

Opublikowano

A tak z innej beczki :wink:

Bo poprzedni właściciel nie powiedział mi jaki olej lał i kiedy lał, więc wartałoby wymienić :wink:

Więc jaki lać? Półsyntetyk czy pełny syntetyk? Przebieg 207 tys.

Opublikowano

Ucho nie wklejaj takich filmików bo ino człowiek się dołuje :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
A tak z innej beczki :wink:

Bo poprzedni właściciel nie powiedział mi jaki olej lał i kiedy lał, więc wartałoby wymienić :wink:

Więc jaki lać? Półsyntetyk czy pełny syntetyk? Przebieg 207 tys.

widze , że przebieg książkowy , wszystkie chyba aktualnie B5ki tyle mają na allegro :decayed:

a co do oleju to bez znaczenia , bo nie masz turbiny więc może być półsyntetyk , zresztą pytaj Miszki , on zjadł zęby na tym silniku to pewnie Ci chętnie pomoże :grin:

Opublikowano

spoko.. :)

Propos dziwnych filmików z YT... niektórzy to chyba nie mają co z kasą robić...

Mi byłoby szkoda... Takie ładne RS-ki... były...

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ide sie legnac

Opublikowano
A tak z innej beczki :wink:

Bo poprzedni właściciel nie powiedział mi jaki olej lał i kiedy lał, więc wartałoby wymienić :wink:

Więc jaki lać? Półsyntetyk czy pełny syntetyk? Przebieg 207 tys.

widze , że przebieg książkowy , wszystkie chyba aktualnie B5ki tyle mają na allegro :decayed:

a co do oleju to bez znaczenia , bo nie masz turbiny więc może być półsyntetyk , zresztą pytaj Miszki , on zjadł zęby na tym silniku to pewnie Ci chętnie pomoże :grin:

chcialem moją wystawiać na allegro, ale miałaby najwyższy przebieg z wszystkich FL :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.