Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ale są tanie i twarde jak sk***ysyn , więc się praktycznie nie ścierają :grin:

uniroyal to samo, po dwóch latach opony mają dobre 7mm :whistling:

nom coś za coś ;) jak ktoś chce klejące się to goodyear F1 się lepi jak klej , ale się odpowiednio szybko ściera ;)

ja wole mieć twarde i polegać na swoich umiejętnościach :decayed: na F1 się zapewne nie da polecieć bokiem na rondzie w kato :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A

[h=1]nexen ???[/h]

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ide spac jutro bede myslał

narta

Opublikowano
  • Autor

ja też spadam , czimcie się :hi:

Opublikowano

no to gaszę światło :hi:

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

mam play'a......do forum , fb, i poczty jest ok .....do ściągania filmów sobie tego jednak bym nie brał ..........

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

różnie np zacina przez 30sek a później w 30 sekund przeleci cały filmik do końca więc lipa :decayed:

zacina się jak jeszcze są w ubraniach , a odcina jak już się hajtają :grin::grin:

no coś w tym stylu :polew:

czyli tak jest u wszystkich :kwasny:

---------- Post dopisany at 01:54 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

lipa :thumbdown:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

A tak z innej beczki :wink:

Bo poprzedni właściciel nie powiedział mi jaki olej lał i kiedy lał, więc wartałoby wymienić :wink:

Więc jaki lać? Półsyntetyk czy pełny syntetyk? Przebieg 207 tys.

widze , że przebieg książkowy , wszystkie chyba aktualnie B5ki tyle mają na allegro :decayed:

a co do oleju to bez znaczenia , bo nie masz turbiny więc może być półsyntetyk , zresztą pytaj Miszki , on zjadł zęby na tym silniku to pewnie Ci chętnie pomoże :grin:

chcialem moją wystawiać na allegro, ale miałaby najwyższy przebieg z wszystkich FL :grin:

zaraz przed moją :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo

Opublikowano

:hi:

miszka to je to?

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Dajmon to ty byłeś wczoraj na dolinie?

Opublikowano

Spoko nuta ...

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja kożystam codziennie jak jestem w trasie:

Orange - śmiga YT na full hd (w Zatorze miałem ten modem)

Plus - mam na jajpadzie i wydaje mi się szybszym netem niż orange

T -Mobile - działa spox ( mam mały transfer więc za czesto nie używam ;P)

Warunkiem jest że musisz mieć zasięg HSDPA, co najmniej 3G wtedy działa przy 2g nawet nie ma co myśleć że ma się neta :)

Polecam plusa i neta LTE - w kato będziesz miał już zasięg :whistling:

Opublikowano

Tak. Ja byłem czarną perłą.

Opublikowano

/

Tak. Ja byłem czarną perłą.

to gdzieś zaginąłeś później :doh:

gdzie ty masz ramki? :naughty:

ja pocisnąłem z powrotem na real tam już było kilka osób.

Widzę że SBE zaczyna rządzić na spotach. Następny spot na kauflandzie w Będzininiu :naughty:

Opublikowano

Jak najbardziej

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

a o jakiem ramki chodzi ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.