Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potwierdzam...ze trzy sezony temu też jeździłem na "potenzach" eleganckie gumy:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
panowie ja ma problem z:

1 Fault Found:

16804 - Catalyst System: Bank 1: Efficiency Below Threshold

P0420 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent

16804 - a nie ma katalzatora

np :naughty:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

albo:

Audi A3 1.6 błąd 16804 P0420-006 - elektroda.pl

Opublikowano

a barum bravuris 2 ?

Opublikowano

przeczytałem, podjadę na jakąś stację i sprawdzę najpierw analizę spalin, następnię drugą sondę za katem

Opublikowano
a barum bravuris 2 ?

Dostałeś opinię naszą i dalej kombinujesz, albo kupisz dobre albo tanie, wybór należy do Ciebie :wink:

Opublikowano
a barum bravuris 2 ?

...to są te tanie...:whistling:

Opublikowano

juz mam taka glowe

jade jutro po bridgestony a jak nie bedzie to kupie urzywki michaly

Opublikowano

Ja mam w pracy możliwość kupna taniej ale to dopiero jutro bym mógł sprawdzić i oczywiście w jakim warsztacie to Ci zamontują. Z racji tego iż nasza flota gdzieś tam się zaopatruje w gumy to dają spore upusty ale od cen cennikowych i czasami się opłaca a czasami prawie wcale, jak chcesz to zerknę na tą opcję :wink:

Opublikowano
a barum bravuris 2 ?

Ja jebe, kupil b7 i bedzie jeździł na Dębicach :grin::grin:

Opublikowano

sprawdz i daj znac

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

a barum bravuris 2 ?

Ja jebe, kupil b7 i bedzie jeździł na Dębicach :grin::grin:

oczywiscie ze bede jezdzil na debicach ale to dopiero w zime :whistling:

moim zdaniem

debice mialem na 3 autach i wierz mi naprawde sa dobre a zima moja noga staje sie cięższa o co najmniej 2kg i recznego urzywam częściej niż ty sprzęgła:naughty:

Opublikowano
sprawdz i daj znac

ok, jutro Ci zadzwonię, co i jak, ja jeszcze nie korzystałem ale widziałem że niektóre się opłacało :decayed:

Opublikowano

True ... ja tez mialem zimowki debice i serio byly goooodddd ...

Opublikowano
True ... ja tez mialem zimowki debice i serio byly goooodddd ...

Bo ten starszy bieżnik, nie pamiętam jaki, trochę głośny ale wy..bał w testach wszystkie opony włącznie z michałkami :wink:

Opublikowano
True ... ja tez mialem zimowki debice i serio byly goooodddd ...

Bo ten starszy bieżnik, nie pamiętam jaki, trochę głośny ale wy..bał w testach wszystkie opony włącznie z michałkami :wink:

dokładnie...ale tylko te

...

images.jpg:wink:

...te nowsze to już jest Qpa:kwasny:

Opublikowano

nareczka :hi:

Opublikowano

ide w kime

Opublikowano

To byłe te jeszcze starsze :wink:

Opublikowano

ide w kime

narta

Opublikowano
To byłe te jeszcze starsze :wink:

nop to jedynie te...

indeks.jpg

...ale miałem te pierwsze co linknąłem i te co teraz i moim zdaniem te parę postów wyżej było lepsze:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.