Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
miszka no nie dobijaj mi serca no jak moze wygladac ?

:polew::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witka chlopaki :) ma ktos u nas b6 3.0 q w tiptronicu najlepiej w gazie ?

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano
Ja to bym zrobił przeszczep przodu z B6 :naughty: lampy z okularami i wzmocnieniem, maska i 2 błotniki :wink: ...bo grill mi się bardziej podoba :naughty:

Myślę że cuś w ten deseń :naughty:

http://i49.photobucket.com/albums/f279/a4_moda999/July%2008%20Photos/cc8copy.jpg

powiem Ci tak szczerze nie syp tyle tych grzybów do jajecznicy

Opublikowano

:nabijasie:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Aha no i siema bo przez te modyfikacje to zapomniałem się przywitać. :decayed::pali:

:hi:
pokaż :naughty:

A masz :naughty:

no to czekamy teraz jak będzie Audi wyglądało po modyfikacjach :naughty:

Ja nie czekam... :naughty:
Opublikowano

Akjam ładnie działają tam na Pyrzowicach z tym drugim pasem startowym.... ostatnio przez ochronę prawie musialbyn w majtkach wjechac na teren :P

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

Mam jeszcze jedno :naughty: To jest lepsze :naughty: KIAudi :naughty:

37495910150985890965515.jpg

Opublikowano

ale ludzie mają nawalone

Opublikowano

qr**! Przecież to jest normalnie profanacja! :facepalm::wallbash:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Akjam ładnie działają tam na Pyrzowicach z tym drugim pasem startowym.... ostatnio przez ochronę prawie musialbyn w majtkach wjechac na teren :P

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Ano działają a kasy nie ma... :whistling: Coś tam miał pochowane po kieszeniach? :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
pokaż :naughty:

A masz :naughty:

Widac dużo pracy było włożone ale to nie jest to . Chodź o gustach się nie dyskutuje . Każdy ma swoją wizje .

Jak dla mnie jakieś lampy polift nie wiem jakie teraz masz i zderzak od eski albo rseski i felga 18/19 i naprawdę będzie to fajnie z gustem zrobione tylko nie jakaś w 20" w chromie:sick3:

Opublikowano

wg mnie brakuje liter "S" !!!

Brak_S.jpg

Opublikowano
qr**! Przecież to jest normalnie profanacja! :facepalm::wallbash:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

Akjam ładnie działają tam na Pyrzowicach z tym drugim pasem startowym.... ostatnio przez ochronę prawie musialbyn w majtkach wjechac na teren :P

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Ano działają a kasy nie ma... :whistling: Coś tam miał pochowane po kieszeniach? :naughty:

Śrubki panie śrubki :)

A tak powaznie wszystkie metaliwe sprzaczki klipsy itp

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zawsze zastanawialo mnie czym keruja sie wiejscy tuningwcy. Jestem pelen podziwu dla kilogramow szpachli jakimi musiales oblepic to cos. Bede robil remont w domu a ty masz pewnie niezle rabaty w castoramie - mozesie dogadamy ? :facepalm:

w tocoś powinno byc wzmocnione zawieszenie i blizniaki :decayed:

z koralikami na fotelu i rozowymi deklami od studzienek w roli dywanikow ... wyjeżdżam na bliski wschod - juz nic mnie nie zdziwi.:whistling:

:hi:
pokaż :naughty:

A masz :naughty:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi:
pokaż :naughty:

A masz :naughty:

kupa roboty :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.