Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czyli ?

GY, Conti, Bridgestone itp :wink: ew jakieś Nokiany czy coś podobnego :wink:

Opublikowano
jezdzil ktos na takich trampkach ???

INFINITY INF 05

Mialem kiedys ... na suchym ok ale troche deszczu i katastrofa ... odradzam ...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
czyli ?

GY, Conti, Bridgestone itp :wink: ew jakieś Nokiany czy coś podobnego :wink:

aha, nie kupuj z rodzajem bieżnika w tzw "jodełkę" najlepiej jakieś asymetryczne :wink:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

:hi:

Opublikowano
czyli ?

GY, Conti, Bridgestone itp :wink: ew jakieś Nokiany czy coś podobnego :wink:

aha, nie kupuj z rodzajem bieżnika w tzw "jodełkę" najlepiej jakieś asymetryczne :wink:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

:hi:

dokładnie.....c**ja się trzymają (vredestein albo jakoś tak) i są w fciul głośne....nawet mojej zdupanej hydrauliki nie słyszałem jak na nich jeździłem :decayed::grin:

Opublikowano

proszę o wsparcie

mam możliwość kupienia relingów czarnych prosto z lakierni - malowane proszkowo - piecowo

warto takie kupić czy jest to lipa - takie malowane

Opublikowano

nie wiem ...nie znam się....nie potrafię

:grin:

Opublikowano

może się ktoś Inny wypowiedzieć ?

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

Relingi_czarne_malowane.jpg

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

arturoo - co sądzisz o zdjęciu ?

Opublikowano

Skoro były lakierowane proszkowo i będziesz je normalnie użytkował - nic nie powinno się z nimi dziać.

Ile się to ceni?

Na forum znajdziesz spokojnie czarne relingi od forumowych handlarzy

Opublikowano

gościu chce 150zł +kw

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

dużo ? mało ? w porzo ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

gościu chce 150zł +kw

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

dużo ? mało ? w porzo ?

Normalnie.

Opublikowano
może się ktoś Inny wypowiedzieć ?

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

http://s22.postimg.org/wvnfcvcrx/Relingi_czarne_malowane.jpg

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

arturoo - co sądzisz o zdjęciu ?

ja bym kupił...ściągnięte z auta ,takich regenerowanych bym nie brał.....

Opublikowano

a ja bym w ogóle nie kupił... ja mam bez...fakt faktem, to jest by5 nie by6:wink:

Opublikowano

na allegro lub tablicy jak poszukasz to trafisz za 100 komplet a co nie bylo malowane to jest ori czyli - lepsiejsze

Opublikowano

więc nie kpuję takich malowanych i koniec

kupię oryginalne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.