Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yhm

następnym razem jak na spocie jak zawitam to oglądnę Wasze Klubowe ramki

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

fajowe

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

zamawiam dla siebie dwie sztuki

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

zamówiłem

Opublikowano

:hi:

18`Avus III juz w domu :banan::kox::banan::kox::banan:

teraz tylko opony - ale jakie ? hmm

hmm

też miałem taki dylemat tydzień temu myślałem nad :

[h=2]Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 225/40R18 92 W XL FR

[/h][h=1]Pirelli P Zero Nero GT 225/40R18 92 Y XL[/h]ale w ostatniej chwili padło na NOKIAN zLINE 225/40R18 92 Y XL :decayed: bo cenowo były najlepsze :wink: i indeksy też , narazie czekają w garażu aż moje 18 przyjdą z renowacji a to ma nastąpić w piątek więc mam nadzieje że w sobotę bede już śmigał na nich :kox:

Opublikowano
:hi: nareszcie zaglebie idzie fc**j:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

miszka to je to?

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

a może to było to ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ta pierwsza na pewno nie ma 207tkm:whistling: za bardzo styrane wnętrze ma...np kiera...ja mam 260tkm i o niebo lepiej wygląda i ogólnie jakiś zmęczony ten środek. Może tylko ja mam takie odczucie:wink:

...ale ta druga już ładnaaa...:decayed:

Opublikowano

Pajda moje zdanie znasz - bierz ! ! ! btw chyba się szykuje przesiadka tak wklejasz i wklejasz :whistling:

Ucho jak fura ?

Opublikowano

Ucho jak fura ?

jutro Krolu ma kąt wtr. ustawić i powinno być OK.:wink:

Opublikowano

Ucho jak fura ?

jutro Krolu ma kąt wtr. ustawić i powinno być OK.:wink:

ale jeździ masz ją pod domem bo wspomaganie trzeba ogarnąć :decayed:

Opublikowano

Ucho jak fura ?

jutro Krolu ma kąt wtr. ustawić i powinno być OK.:wink:

ale jeździ masz ją pod domem bo wspomaganie trzeba ogarnąć :decayed:

auto jutro w końcu powinno być u mnie:wink: bo Sylwia kropka chce mi zabrać a ja już się z nim zaprzyjaźniłem :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ucho jak fura ?

jutro Krolu ma kąt wtr. ustawić i powinno być OK.:wink:

ale jeździ masz ją pod domem bo wspomaganie trzeba ogarnąć :decayed:

auto jutro w końcu powinno być u mnie:wink: bo Sylwia kropka chce mi zabrać a ja już się z nim zaprzyjaźniłem :naughty:

nie chciałem nic gadać ale tak myślałem, że poniedziałek odpada :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

ale besiedem :decayed:

Opublikowano

Ten drugi taki szwajcar a nawet grzanych dupek niema :facepalm: Ale fakt jest co rezać :decayed:

Opublikowano

ja nigdy bym nie zmienił b6(takiego jak masz Ty) na to co wkleiłeś chyba, że masz jeszcze z 20k na rezanie ale to lepiej kupić już dobry wypasik

ale to nie moje progi :whistling:

Opublikowano

chciałem kupić relingi chrom do mojej czarnej a4 b6, która nie jest wyposażona, myślicie, że nie będę miał problemu żeby je zamontować ? Na co zwracać uwagę przy zakupie ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.