Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

thx

mała frekwencja :kwasny: no i bez grilla dziś :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:facepalm: a ja nie dałem rady dojechać
Opublikowano

mój najszybszy spot w życiu :decayed:

Opublikowano

dzięki za chęci:decayed:

Opublikowano
mój najszybszy spot w życiu :decayed:

na 5min wpadłeś:grin:

zdrówko:wink:

Opublikowano

o jakiej wy lasce mówiliście na kebabie z rzeszowa?

Opublikowano
siemanko.

Mam do Was dziwne pytanie :decayed:

Po czym poznać, że samochód jest w ocynku? Chodzi mi o to czy np ta seria wychodziła ocynkowana czy nie? Idzie to sprawdzić pod jakimś numerkiem na tabliczce znamionowej?

Pytam dlatego, że poprzednio jak miałem A3-kę to wgniecenie nie wgniecenie... zero rdzy. A w tym to caaaałe drzwi wzdłuż pordzewiałe na dole, klapa i błotnik...

Mam z 1999 roku FL

Już Ci tłumaczę, felerem polifta a takiego właśnie masz jest aluminiowa listwa na tylnej klapie która się utlenia i powoduje rdzę, natomiast problem listew drzwiowych polega na tym że gniją ich mocowania które są zamontowane na drzwiach, kiedyś problem występował z samymi listwami bo miały metalowe środki a teraz zrobili plastikowe środki ale ujowe mocowania :decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

A błotnik to pewnie dostał od kamyka albo ktoś źle naprawił i podeszła ruda :decayed:

Opublikowano
mój najszybszy spot w życiu :decayed:

na 5min wpadłeś:grin:

zdrówko:wink:

jak wóz ? szukasz już nowego motoru?:naughty:

Opublikowano

jak wóz ? szukasz już nowego motoru?:naughty:

będzie żył :grin:

Opublikowano

co skleroza po kebabie

?

Opublikowano
mój najszybszy spot w życiu :decayed:

na 5min wpadłeś:grin:

zdrówko:wink:

jak wóz ? szukasz już nowego motoru?:naughty:

:hi: Pajda dzwonił do mnie bo się pytał o 1.9 :grin:

Opublikowano
mój najszybszy spot w życiu :decayed:

na 5min wpadłeś:grin:

zdrówko:wink:

jak wóz ? szukasz już nowego motoru?:naughty:

:hi: Pajda dzwonił do mnie bo się pytał o 1.9 :grin:

...do Ciebie i o Twój "motor" no nie żartuj sobie:polew::polew::polew:
Opublikowano
mój najszybszy spot w życiu :decayed:

na 5min wpadłeś:grin:

zdrówko:wink:

jak wóz ? szukasz już nowego motoru?:naughty:

:hi: Pajda dzwonił do mnie bo się pytał o 1.9 :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Ja miałem ciężko Was znaleźć i to miejsce gdzie będziecie, także. Przyjechałem tam do parku za lotniskiem 20 po 19. Nikogo nie było.

Opublikowano
Ja miałem ciężko Was znaleźć i to miejsce gdzie będziecie, także. Przyjechałem tam do parku za lotniskiem 20 po 19. Nikogo nie było.

W razie kiepskiej pogody - parking zielony pod Realem

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

:wink:

Opublikowano

nie wiem gdzie on jest ten parking zielony, jak byłem pod realem i go sport to na CB pytałem o spotkanie chłopaków 4kółek, ale cisza była

Opublikowano

Parking zielony pod Go sportem a właściwie koło :wink:

Opublikowano
nie wiem gdzie on jest ten parking zielony, jak byłem pod realem i go sport to na CB pytałem o spotkanie chłopaków 4kółek, ale cisza była

byłem na dolinie do 19.20 potem podjechałem na zielony parking pod realem a o 20 był wyjazd na kebab

następnym razem nas znajdziesz :wink:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.