Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po spocie, kebab za duży i fc**j za ostry ale i tak całego ojebałem :kox:

Parking zielony pod Go sportem a właściwie koło :wink:

nie kombinujta

Parkin Zielony pod Realem a nie koło Go Sportu, co prawda to blisko ale jeśli mamy być dokładni...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ale tam chyba jeden jest podziemny, nie :naughty:

Opublikowano
a ja mam pytanie czy to a4 na Twoim avatarze Ci się podoba ? :shock3:

a co do ocynku to A4 wychodziły tylko i wyłącznie w ocynku , jeśli masz rdze to znaczy , że ktoś spartolił naprawę używając c**jowych zamienników , lub po prostu , były źle polakierowane, ale na bank coś było robione ;) ocynk w połączeniu z oryginalnym lakierem przeżyje nas wszystkich i prędzej silnik padnie niż rdza wyjdzie :wink:

Właśnie też coś mi zalatuje, że w niektórych miejscach było bite i pociągnięte szpachlą... cóż muszę sprawdzić tylko jednym sposobem... szlifierka kątowa prawdę Ci powie :decayed:

Co do avataru to tak średnio... :decayed::naughty::whistling:

Opublikowano

Miszka, byłem tam tyle razy a nawet nie wiem że tam real jest :doh::decayed:

Opublikowano
Keżor, będziesz dzisiaj? Oddałbym Ci sprzęt HI-FI :wink:

chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy :kwasny:

Z zycia na wydziale erotycznym ... u profesora miszki ... :D

nie mierz wszystkich swoją miarką :facepalm::decayed:

ani moją :grin:

Opublikowano
  • Autor
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z oranża i chętnie oddam w cesji czy jak to się mówi ;) namówili mnie kiedyś na niego i nigdy nie wyjąłem z pudełka modemu. Także jak coś to daj znać :)

Opublikowano

PS. Jak uporam się z samochodzikiem to też wstąpię na spota :wink:

Jutro gazuję drania... :naughty:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

Jak mieszkasz gdzieś niedaleko nadajnika przesyłowego GSM to zapier...la :decayed:

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

Opublikowano
  • Autor
a ja mam pytanie czy to a4 na Twoim avatarze Ci się podoba ? :shock3:

a co do ocynku to A4 wychodziły tylko i wyłącznie w ocynku , jeśli masz rdze to znaczy , że ktoś spartolił naprawę używając c**jowych zamienników , lub po prostu , były źle polakierowane, ale na bank coś było robione ;) ocynk w połączeniu z oryginalnym lakierem przeżyje nas wszystkich i prędzej silnik padnie niż rdza wyjdzie :wink:

Właśnie też coś mi zalatuje, że w niektórych miejscach było bite i pociągnięte szpachlą... cóż muszę sprawdzić tylko jednym sposobem... szlifierka kątowa prawdę Ci powie :decayed:

Co do avataru to tak średnio... :decayed::naughty::whistling:

no widziałem Twój wątek z autem , auto masz za***iste PÓKI CO, ale co do planów to nawet nie pisałem w tamtym wątku bo nie lubie się kłócić :facepalm: no ale jak Ci się podoba grill z B7 to Ci nikt nie zabroni ;) ale to już chyba lepiej z B8 jak szaleć to szaleć :decayed:

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

średnio badź słabo strona sie otwiera 1 min :thumbdown:

Opublikowano

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

średnio badź słabo strona sie otwiera 1 min :thumbdown:

nie no aż takiej lipy ja nie mam ale zdarza się kilkanaście sekund

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zapomniałeś o MFC :decayed:

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

średnio badź słabo strona sie otwiera 1 min :thumbdown:

masz każdą sieć ? :decayed:

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

różnie np zacina przez 30sek a później w 30 sekund przeleci cały filmik do końca więc lipa :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

różnie np zacina przez 30sek a później w 30 sekund przeleci cały filmik do końca więc lipa :decayed:

zacina się jak jeszcze są w ubraniach , a odcina jak już się hajtają :grin::grin:

Opublikowano
Pany, kto ma internet mobilny:

play/orange/plus/t-mobile ???

Jak to chodzi?

ja mam z Play, ogólnie ok, na wioskach ciężko - choć mi wystarcza, odebrać pocztę zalogować się na forum itp na pewno nie równa się z tym co mam w domu

a jak chodzą portale typu YP, RT ? :decayed:

różnie np zacina przez 30sek a później w 30 sekund przeleci cały filmik do końca więc lipa :decayed:

zacina się jak jeszcze są w ubraniach , a odcina jak już się hajtają :grin::grin:

no coś w tym stylu :polew:

Opublikowano

Ok zmieniłem avatara bo tamto autko wyglądało za bardzo "seryjnie" :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.