Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Keżor, będziesz dzisiaj? Oddałbym Ci sprzęt HI-FI :wink:

chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy :kwasny:

a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Keżor, będziesz dzisiaj? Oddałbym Ci sprzęt HI-FI :wink:

chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy :kwasny:

a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił :wink:

no nie planuje nigdzie wychodzić , także będę , ale nie potrzebuje tej wieży póki co , więc jak Ci się nie chce to nie musisz wpadać ;)

Opublikowano
Keżor, będziesz dzisiaj? Oddałbym Ci sprzęt HI-FI :wink:

chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy :kwasny:

a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił :wink:

no nie planuje nigdzie wychodzić , także będę , ale nie potrzebuje tej wieży póki co , więc jak Ci się nie chce to nie musisz wpadać ;)

mam ją w bagażniku, jak mi ją je*ną to się nie wypłacę :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
H4mm3R dla mnie twoje felgi to :slina::slina:

Widziałem na żywo na mieście na Leonie robią robotę .

Tyle B7 jest na forum tylko zobaczyc co bardziej przypadnie do gustu:decayed:

Dzięki, te na leonie to chyba szare i 18stki?

:hi:

Nie takie jak twoje czarny leon w sedanie . Kierowca max 20 lat :decayed:

a czy leon w sedanie to nie czasami toledo ? :decayed:

Toledo Toledo to jest :decayed:

Tak to jest jak się wymyśla nazwy a później się wszystko myli :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Keżor, będziesz dzisiaj? Oddałbym Ci sprzęt HI-FI :wink:

chyba nie bo jutro mam dwa egzaminy :kwasny:

a będziesz w domu przed 19? to bym CI podrzucił :wink:

no nie planuje nigdzie wychodzić , także będę , ale nie potrzebuje tej wieży póki co , więc jak Ci się nie chce to nie musisz wpadać ;)

mam ją w bagażniku, jak mi ją je*ną to się nie wypłacę :wink:

nom to już jest zabytkowy sprzęt :naughty:

Opublikowano
:siema:

Kto dziś będzie? Gryll? Czy co? :decayed:

bede, na jak dowieziesz to bedzie :wink:

Opublikowano

Dajmon się zgłasza na spota

Opublikowano
:siema:

Kto dziś będzie? Gryll? Czy co? :decayed:

bede, na jak dowieziesz to bedzie :wink:

No własnie! :grin: ALe ostrzegałem tydzień temu, że jestem w robo ale może uda się wyjść wcześniej. :whistling:
Opublikowano
:siema:

Kto dziś będzie? Gryll? Czy co? :decayed:

bede, na jak dowieziesz to bedzie :wink:

No własnie! :grin: ALe ostrzegałem tydzień temu, że jestem w robo ale może uda się wyjść wcześniej. :whistling:

dasz rade, zadzwoń że bomba jest i po kłopocie :polew:

Opublikowano

Jakis pedał dziś w całej Polsce siał panikę rozsyłając jakieś info o bombach! :wallbash: Mam nadzieję, że u mnie uda się bez takich akcji! :naughty:

Opublikowano
Jakis pedał dziś w całej Polsce siał panikę rozsyłając jakieś info o bombach! :wallbash: Mam nadzieję, że u mnie uda się bez takich akcji! :naughty:

to urywasz się dziś wcześniej ?

stalney robimy tego grilla? zostało coś z zatoru co nie co???

Opublikowano
Jakis pedał dziś w całej Polsce siał panikę rozsyłając jakieś info o bombach! :wallbash: Mam nadzieję, że u mnie uda się bez takich akcji! :naughty:

to urywasz się dziś wcześniej ?

stalney robimy tego grilla? zostało coś z zatoru co nie co???

zostały dwie paczki wusztów, ale pada deszcz, to nie wiem jak chcesz tego grilla zrobić :wink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Na 90% dojadę, ale gdzieś 19:30, na pewno nie wcześniej

Opublikowano

Będę za 5 minut:decayed:

Opublikowano

siemanko.

Mam do Was dziwne pytanie :decayed:

Po czym poznać, że samochód jest w ocynku? Chodzi mi o to czy np ta seria wychodziła ocynkowana czy nie? Idzie to sprawdzić pod jakimś numerkiem na tabliczce znamionowej?

Pytam dlatego, że poprzednio jak miałem A3-kę to wgniecenie nie wgniecenie... zero rdzy. A w tym to caaaałe drzwi wzdłuż pordzewiałe na dole, klapa i błotnik...

Mam z 1999 roku FL

Opublikowano
  • Autor

a ja mam pytanie czy to a4 na Twoim avatarze Ci się podoba ? :shock3:

a co do ocynku to A4 wychodziły tylko i wyłącznie w ocynku , jeśli masz rdze to znaczy , że ktoś spartolił naprawę używając c**jowych zamienników , lub po prostu , były źle polakierowane, ale na bank coś było robione ;) ocynk w połączeniu z oryginalnym lakierem przeżyje nas wszystkich i prędzej silnik padnie niż rdza wyjdzie :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Thx za fast spota :naughty: Kebab qrewsko ostry! :heat:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.