Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

:grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

Opublikowano
  • Autor
Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

pytaj Bulczasa , może ma też tarczę :wink:

Opublikowano
Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

pytaj Bulczasa , może ma też tarczę :wink:

chyba tarcze bo tego się pojedynczo nie wymienia :grin:

Opublikowano
  • Autor
Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

pytaj Bulczasa , może ma też tarczę :wink:

chyba tarcze bo tego się pojedynczo nie wymienia :grin:

przepytać Cie z boksu ? :whistling:

Opublikowano
Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

Masz na forum TOM77 i dzik'a ich zapytaj :wink:

Opublikowano
Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

Sprawdzić ci to bo mam takie rzeczy

Opublikowano
Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

pytaj Bulczasa , może ma też tarczę :wink:

chyba tarcze bo tego się pojedynczo nie wymienia :grin:

przepytać Cie z boksu ? :whistling:

ogarnij się :grin:

Opublikowano
  • Autor

a w ogóle to GDZIE JA DZISIAJ BYŁEEEEMMMM !! normalnie raj dla B7kowiczów :grin:

normalnie sklep gdzie ziomek sprzedaje jeszcze KASETY :polew:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

pytaj Bulczasa , może ma też tarczę :wink:

chyba tarcze bo tego się pojedynczo nie wymienia :grin:

przepytać Cie z boksu ? :whistling:

ogarnij się :grin:

warszawiok :naughty:

Opublikowano
Poleci ktoś dobry sklep gdzie mogę w fajnej cenie dorwac tarcze i klocki :decayed:

Na mieście pytałem to 100zł za szt tarcz RH i klocki chyba coś koło 115zł myślę też RH .

pytaj Bulczasa , może ma też tarczę :wink:

chyba tarcze bo tego się pojedynczo nie wymienia :grin:

przepytać Cie z boksu ? :whistling:

:grin::grin:

PW poleciało zobaczymy jak nie to popytam TOM77 i dzik'a

Za tydzień szykuje się długa trasa a tarcze już słabe więc trzeba wymienic :whistling:

Opublikowano
:hi: ranne ptaszki :whistling:

kto rano wstaje.......

ten jest nie wyspany :grin::grin::decayed:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

ale tu cisza ... :whistling:

Opublikowano

hejka

wymieniłem membranę kierownicy powietrza - fura hula aż miło

Opublikowano

no...nad kato burza jest czy coś, że każdemu neta "odcięło"??:grin:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

hejka

wymieniłem membranę kierownicy powietrza - fura hula aż miło

yy...to ja się zastanawiam...jak to "jechało bez niej" :blink::grin:

:wink:

Opublikowano
hejka

wymieniłem membranę kierownicy powietrza - fura hula aż miło

yy...to ja się zastanawiam...jak to "jechało bez niej" :blink::grin:

:wink:

przestań kolega jest nowy na forum i jest jeszcze szansa, że nie zrezygnuje dlatego proszę o łagodne traktowanie :wink:

btw 2.0 może hulać, że aż miło ? :polew:

*to był żart:wink:

Opublikowano

bardzo źle kolego

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

teraz czytam na temat moda odmy - OIL MIN

Opublikowano
hejka

wymieniłem membranę kierownicy powietrza - fura hula aż miło

yy...to ja się zastanawiam...jak to "jechało bez niej" :blink::grin:

:wink:

przestań kolega jest nowy na forum i jest jeszcze szansa, że nie zrezygnuje dlatego proszę o łagodne traktowanie :wink:

btw 2.0 może hulać, że aż miło ? :polew:

*to był żart:wink:

:polew::polew::polew: MIszka...ściulu...uśmiałem się aż miło:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

bardzo źle kolego

no wyobrażam sobie:whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.