Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo zbiera sie ekipa :banan: może sie wybiore :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja se podjade i bede w aucie siedział na tym parkingu obok ławeczki

Opublikowano

wyjdź jak człowiek do ludzi :facepalm:

:polew:

bo w Gliwicach też kiedyś jakiś ziom podjechał....mignął długimi i ................pojechał :facepalm:

Opublikowano

jak będę widział że ktoś jest to wyjde :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Pany lata ktoś z was na Wrocek ? ja tam nie jechałem od dwóch lat a zmienił mi się trochę teren i tam będę pomykał, ile kosztuje auto bana ? da się jakoś omijać te bramki czy z każdego wjazdu się płaci ? jeśli nie autobaną to jak tam dojeżdżać, firma mi nie zwraca za autobany więc koszta trochę wysokie jak na codzienne podróże ????

16,20 nie ma sensu omijać:facepalm:

Opublikowano
Pany lata ktoś z was na Wrocek ? ja tam nie jechałem od dwóch lat a zmienił mi się trochę teren i tam będę pomykał, ile kosztuje auto bana ? da się jakoś omijać te bramki czy z każdego wjazdu się płaci ? jeśli nie autobaną to jak tam dojeżdżać, firma mi nie zwraca za autobany więc koszta trochę wysokie jak na codzienne podróże ????

z Gliwic do wrocka masz 16.20zł maksymalną opłate, a omijać bramki oczywiście, że idzie, ale nie opłaca sie, stracisz w cholere czasu na wiochach :wink:

Najlepiej zrobi ja se kupi miesięczny

Opublikowano

no i po spocie było 6 osób , i kolega wyszedł z samochodu :naughty:, pozdrawiam wszystkich obecnych i tych nie obecnych co nie dojechali :hi:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

Pany lata ktoś z was na Wrocek ? ja tam nie jechałem od dwóch lat a zmienił mi się trochę teren i tam będę pomykał, ile kosztuje auto bana ? da się jakoś omijać te bramki czy z każdego wjazdu się płaci ? jeśli nie autobaną to jak tam dojeżdżać, firma mi nie zwraca za autobany więc koszta trochę wysokie jak na codzienne podróże ????

16,20 nie ma sensu omijać:facepalm:

taaa ale ja tą trasę od jutra będę robił dziennie a firma mi za to nie płaci więc sorry...same Caringtony tutaj widzę :facepalm:

to masz jakieś 700zł a na akord nie muszę tamy być

Opublikowano

przelicz kilometry ipaliwobo morze okażesię żeskórka za wyprawkę?

Opublikowano

Miszka .....tempomacik i wio.....po wsiach szkoda paliwa i klocków :kwasny:

negocjuj z szefem......choćby na faje :whistling:

Opublikowano

no to

tyskie.png

Opublikowano

a ja płuczę takim paździerzem :polew:

sliwowica_6.jpg

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

ogień taki ,że nie mam pytań

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

jutro dopiero na 16 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

pierd..ę sam więcej nie biorę na klatę.... ........mam dość

do jutra :hi:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

btw...szfagier przywiózł 2 sztuki....jedna możemy gdziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieś razem rozpracować :grin:

Opublikowano

a ja płuczę takim paździerzem :polew:

http://i2.pinger.pl/pgr335/80ec0e2b0012b5ad4c3afd7a/sliwowica_6.jpg

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

ogień taki ,że nie mam pytań

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

jutro dopiero na 16 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

pierd..ę sam więcej nie biorę na klatę.... ........mam dość

do jutra :hi:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

btw...szfagier przywiózł 2 sztuki....jedna możemy gdziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieś razem rozpracować :grin:

Ori śliwka nie jest zla :D ale nie z kielona :wink:

Jakby co, mam dostep do oryginalnej Łąckiej :decayed:

Opublikowano
przelicz kilometry ipaliwobo morze okażesię żeskórka za wyprawkę?

paliwo mam no limit za free więc :whistling:

nie ważne dam sobie radę, pytanie było ile kosztuje autobana i w razie w jak ją ominąć,

wasze fantazje jakby mnie nie interesują :grin:

Opublikowano
przelicz kilometry ipaliwobo morze okażesię żeskórka za wyprawkę?

paliwo mam no limit za free więc :whistling:

nie ważne dam sobie radę, pytanie było ile kosztuje autobana i w razie w jak ją ominąć,

wasze fantazje jakby mnie nie interesują :grin:

Twoje mnie również.............:facepalm::hi::naughty:

Asie nayabałem :polew:

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

a ja płuczę takim paździerzem :polew:

http://i2.pinger.pl/pgr335/80ec0e2b0012b5ad4c3afd7a/sliwowica_6.jpg

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

ogień taki ,że nie mam pytań

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

jutro dopiero na 16 :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

pierd..ę sam więcej nie biorę na klatę.... ........mam dość

do jutra :hi:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

btw...szfagier przywiózł 2 sztuki....jedna możemy gdziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieś razem rozpracować :grin:

Ori śliwka nie jest zla :D ale nie z kielona :wink:

Jakby co, mam dostep do oryginalnej Łąckiej :decayed:

:good: .........więcej nie piszę......btw Mikołaj chodzi szóstego :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:z wieczora :wink:

thx za spota - milo bylo poznac nowe twarze, a "stare" zobaczyc :wink:

soprano gdyby krol`u byl to bym Ci kabla podrzucul :naughty:

Opublikowano

:hi:

przelicz kilometry ipaliwobo morze okażesię żeskórka za wyprawkę?

paliwo mam no limit za free więc :whistling:

nie ważne dam sobie radę, pytanie było ile kosztuje autobana i w razie w jak ją ominąć,

wasze fantazje jakby mnie nie interesują :grin:

wal autobana i nawet sie nie zastanawiaj, osobowka niewyjdzie cie drogo. niepamietam juz dokladnie ile placilem ale chyba cos ok16zl :wink:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.