Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oktawie rs:wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

vin.........

Opublikowano

narazie się rozgladam

:wink:

Opublikowano
Siema po piłeczce! Nogi mi do doopy wchodzą! :decayed: Ale pogoda zayebista do grania. :kox:
:hi:

siemka po pracy

no to psyt 2x

akjam cos czego nie masz w niebieskim wozidle :decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jak bedziesz chcial ifo to pisz na PW to ci wysle co i jak mi gosc napisal :decayed:

Gadałem z nim z rok temu na ten temat albo i dawniej i byłem prawie zdecydowany ale póki co odpuściłem temat bo na choooj mi to. :grin:

Dlaczego mnie to nie dziwi

Opublikowano

a jeszcze musze dojrzeć do zmiany marki:naughty::grin:

Opublikowano

Podobno na ogólnopolski zlot alfa romeo, przyjechało tylko 20 osób, z czego 18 pociągami ;)

Tapatalk

Opublikowano

Kiedy?

Tapatalk

---------- Post dopisany at 06:33 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

Psyt ;) z rana

Tapatalk

Opublikowano

Dzis :naughty:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Gentelmeni przed południem nie piją:grin:

Opublikowano

:hi:

:hi:

Ja na szaszłyka wole jechać na Żory:wink:

Wybiera sie ktoś??

:eusathink:

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ----------

Dzis :naughty:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Gentelmeni przed południem nie piją:grin:

:grin:

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ----------

Za niedługo to Wam w tych wyrezanych furach, po przekręceniu kluczyka będzie sztuczny ku**s w d*pę wchodził :decayed:

żal Ci

chcesz to porezamy coś u Ciebie żeby ci żal nie było, zamontujemy fotochrom wewnetrzny który już 2 lata w piwnicy trzymiesz co by basia nie widziała :whistling:

Opublikowano

Heil :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Dzis :naughty:

---------- Post dopisany at 06:38 ---------- Poprzedni post napisany at 06:37 ----------

Gentelmeni przed południem nie piją:grin:

Normalnie boki zrywać. Niech pierwszy rzuci kamieniem ;)

Tapatalk

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:13 ----------

Nie, POM = powolny objazd miasta :decayed:

Opublikowano

ja sie karne jak bedzie wiecej ludu to mozna sie zebrac pod scc i wpasc tam ekipka ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Za niedługo to Wam w tych wyrezanych furach, po przekręceniu kluczyka będzie sztuczny ku**s w d*pę wchodził :decayed:

żal Ci

chcesz to porezamy coś u Ciebie żeby ci żal nie było, zamontujemy fotochrom wewnetrzny który już 2 lata w piwnicy trzymiesz co by basia nie widziała :whistling:

:naughty:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

Siema po piłeczce! Nogi mi do doopy wchodzą! :decayed: Ale pogoda zayebista do grania. :kox:
:hi:

siemka po pracy

no to psyt 2x

akjam cos czego nie masz w niebieskim wozidle :decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jak bedziesz chcial ifo to pisz na PW to ci wysle co i jak mi gosc napisal :decayed:

Gadałem z nim z rok temu na ten temat albo i dawniej i byłem prawie zdecydowany ale póki co odpuściłem temat bo na choooj mi to. :grin:

Dlaczego mnie to nie dziwi

:whistling:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Aaaa no i :bry:

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.