Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu)

A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego :kwasny:

....poducha z przodu off i jest ok ;)

wysłane z one v :)

ok, czyli tak jak myślałem, a co z miejscem z tyłu ? :whistling::decayed:

Trza ciąć, spawać, szpachlować, aż do rozmiaru A6 :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu)

A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego :kwasny:

....poducha z przodu off i jest ok ;)

wysłane z one v :)

ok, czyli tak jak myślałem, a co z miejscem z tyłu ? :whistling::decayed:

Wymień na s6...tam nosidełko wchodzi :decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu)

A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego :kwasny:

....poducha z przodu off i jest ok ;)

wysłane z one v :)

ok, czyli tak jak myślałem, a co z miejscem z tyłu ? :whistling::decayed:

Wymień na s6...tam nosidełko wchodzi :decayed:

wysłane z one v :)

gdybym miał tylko wujka w Kuwejcie.... :wink:

Piwko wypite, mozna iśc spać bo ok 4 pobudka na flaszkę dla Adasia :wink:

Opublikowano
Pany, nie wiecie jak to jest: jak mam fotelik na przednim siedzieniu, mała ma z hakiem 2 lata - można ? ( pomijak fakt airbagu z przodu)

A poza tym: za nią, na kanapie z tyłu - ledwo wchodzi nosidełko małego :kwasny:

Wlasnie temu zmienilem A4 na A6. ;)

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Sieemaaa :)

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano

:hi:

pajda ,ucho minęli my sie :(........

kaj, kiedy ??

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

pajda ,ucho minęli my sie :(........

młody chciał jechać szybko do domu niestety

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

mam coś dla ciebie od Mirona, wczoraj mi przekazał w żorach :whistling:

ale chyba bede musiał załamać 1 zasade i otworzyć przesyłkę :decayed:

Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano

:hi:

wczoraj na POMie jeden dupny korek :decayed: jeszcze mi na sam koniec peknal przewod hamulcowy i z muchowca na witosa jechalem 20hm/h hamujac recznym. dzieki bogu ze sytuacja miala miejsce na sam koniec jak wjechalem na muchowiec zeby sie odlac i nikogo nie bylo przede mna...

fajne zachowanie jednego z POMowiczow ktory zauwazyl ze stoje na awaryjnych podjechal zapytal co sie stalo jak uslyszal ze jebny mi hamulce to zaproponowal holowawanie :facepalm: ale liczy sie gest

Opublikowano

za duzo swiatel, duza grupa sie potraciła :kwasny:

Opublikowano

kamilus no bez sensu bylo to ze jak ktos wyjezdzal z pod swiatel to od razu piz*a w gaz... zamiast czekac na reszte. w ten sposob sie potracilem i zmienilem trase przejazdu po wyjezdzie z galerii katowickiej skrecilem w prawo a reszta za mna :decayed:

Opublikowano

Czarna B5 avant z ramkami klubowymi SO cos tam dalej widziana dzisiaj w Bedzinie

Opublikowano

noo niby jedni na drugich mieli czekac a tu lipa, ja dwa razy wylecialem z trasy bo kierowalem sie poprostu za kims :D potem nagle typ seatem zjezdza na stacje i mowi ze sie zgubil a za nim sznur aut w tym ja ;d

ps. granatowe 1.8 ? Chyba Cie widzialem jak robilem obchod z kulą jak doktor Hałs :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.