Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka obiboki

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Zderzak Kupiony :decayed::banan::decayed:

S line spryski PDC halo grill kompletny :naughty:

A do tego sterownik świateł do bix skretnych zbiorniczek z pumpkami

I wpadl jeszcze MK

A za tydzień będzie lotka :slina:

i jak to teraz ukryć:jerk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Pany jutro spocich Żorski przenosimy do > Kontakt - Chata Staropolska

Podobno dobrze dają pojeść i dużo, Polko_V zachwala, więc kto chętny to wpadać :wink:

uuu co to tak daleko :facepalm:, a to już na stałe tak ??

chętnie bym podjechał :decayed: ale może być kiepsko z czasem :whistling:

Opublikowano

masz przy samym zjeździe z a1...szybciej tam dojedziesz niż do tej pory :wink:

Opublikowano
Pany jutro spocich Żorski przenosimy do > Kontakt - Chata Staropolska

Podobno dobrze dają pojeść i dużo, Polko_V zachwala, więc kto chętny to wpadać :wink:

uuu co to tak daleko :facepalm:, a to już na stałe tak ??

chętnie bym podjechał :decayed: ale może być kiepsko z czasem :whistling:

Jedziesz A4 do A1 i potem 10min A1 i jesteś :wink:

Opublikowano
Pany jutro spocich Żorski przenosimy do > Kontakt - Chata Staropolska

Podobno dobrze dają pojeść i dużo, Polko_V zachwala, więc kto chętny to wpadać :wink:

uuu co to tak daleko :facepalm:, a to już na stałe tak ??

chętnie bym podjechał :decayed: ale może być kiepsko z czasem :whistling:

Jedziesz A4 do A1 i potem 10min A1 i jesteś :wink:

o piernika to chyba bedzie ode mnie ze 100 km :kwasny:

Opublikowano
Pany jutro spocich Żorski przenosimy do > Kontakt - Chata Staropolska

Podobno dobrze dają pojeść i dużo, Polko_V zachwala, więc kto chętny to wpadać :wink:

uuu co to tak daleko :facepalm:, a to już na stałe tak ??

chętnie bym podjechał :decayed: ale może być kiepsko z czasem :whistling:

Jedziesz A4 do A1 i potem 10min A1 i jesteś :wink:

8 :whistling:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

:decayed:

Opublikowano

i nie ma fotoradarów :wink:

Opublikowano
i nie ma fotoradarów :wink:

i panorama lepszejsza :decayed:

Opublikowano
Pany jutro spocich Żorski przenosimy do > Kontakt - Chata Staropolska

Podobno dobrze dają pojeść i dużo, Polko_V zachwala, więc kto chętny to wpadać :wink:

uuu co to tak daleko :facepalm:, a to już na stałe tak ??

chętnie bym podjechał :decayed: ale może być kiepsko z czasem :whistling:

Jedziesz A4 do A1 i potem 10min A1 i jesteś :wink:

8 :whistling:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

:decayed:

on ma 1,9 i do 3tysi tylko kręci 12min:grin:
i nie ma fotoradarów :wink:
filmy gorzej wychodzą:decayed:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

:facepalm: mi gorzej całe Żory muszę przelecieć

Opublikowano
Pany jutro spocich Żorski przenosimy do > Kontakt - Chata Staropolska

Podobno dobrze dają pojeść i dużo, Polko_V zachwala, więc kto chętny to wpadać :wink:

uuu co to tak daleko :facepalm:, a to już na stałe tak ??

chętnie bym podjechał :decayed: ale może być kiepsko z czasem :whistling:

Jedziesz A4 do A1 i potem 10min A1 i jesteś :wink:

8 :whistling:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

:decayed:

on ma 1,9 i do 3tysi tylko kręci 12min:grin:
i nie ma fotoradarów :wink:
filmy gorzej wychodzą:decayed:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

:facepalm:mi gorzej całe Żory muszę przelecieć

leć Kato...spotkasz się na A4 z Pajdą...razem do A1 ,i sru na miejscu :decayed:

Opublikowano

Ucho... to to co nie doszlovy9y2usy.jpg

Tapatalk

Opublikowano
Ucho... to to co nie doszlohttp://img.tapatalk.com/d/13/12/19/vy9y2usy.jpg

Tapatalk

:eusathink:

:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Foch ;)

Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to psyt :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.