Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KTO BOGATEMU ZABRONI:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
KTO BOGATEMU ZABRONI:grin:

+1:grin:

Opublikowano

Myślał by Kto. :cool: Kto nigdy nic podobnego nie zrobił niech rzuci kamień :decayed:

Opublikowano

28006_3481_500_Dobrze-Mowi-Polac-Mu.jpg:grin:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

psyt po ciężkim dniu:decayed: pinset po naszych landówkach zrobione:facepalm:

Opublikowano
Myślał by Kto. :cool: Kto nigdy nic podobnego nie zrobił niech rzuci kamień :decayed:

+100 :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Kędzior byku dawno my się nie widziały

Opublikowano
Myślał by Kto. :cool: Kto nigdy nic podobnego nie zrobił niech rzuci kamień :decayed:

+100 :wink:

:pali:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

:hi:

Kędzior byku dawno my się nie widziały

i pewnie się jeszcze nie zobaczycie bo Kędzior się nie pokazał chyba z rok! :grin: Ale zaczynają się grille to może wpadnie rozpalić. :wink:
Opublikowano
Myślał by Kto. :cool: Kto nigdy nic podobnego nie zrobił niech rzuci kamień :decayed:

+100 :wink:

:oklasky:

:a4fan:

:whistling:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Pajda do tych ledow bedziesz musiał ciągnąć kable od mce inaczej ci mogą nie ruszyć

no co ty nie powiesz?

naprawde .... no nie możliwe :jezyk:

Opublikowano

:punish:

:grin:

Opublikowano
:punish:

:grin:

:ssij:

Opublikowano

zdeś odebrany i klops

przy świetle normalnym no niby pasuje chodz na moje oko lekko ciemny :kwasny:

a dobierany po vinie, rozumiem ze mój lakier już ma swoje lata no ale bez przesady

normalnie jakaś masakra

Opublikowano
zdeś odebrany i klops

przy świetle normalnym no niby pasuje chodz na moje oko lekko ciemny :kwasny:

a dobierany po vinie, rozumiem ze mój lakier już ma swoje lata no ale bez przesady

normalnie jakaś masakra

zależy jak bardzo "ciemniejszy"...

Zawsze na plastiku lakier nieco inaczej się prezentuje niż na blasze :wink:

Opublikowano

Gość twierdzi ze jest idealnie

Opublikowano
Gość twierdzi ze jest idealnie

przyjedź pod mój dom, do roboty, albo na spota - tylko za dnia :decayed: obadamy :naughty:

Opublikowano

kur... nie wiem co o tym myśleć

rozumiem ze plastik to nie blacha ale jak przyłożyliśmy lotke do np błotnika- to lotka taki jak mój ale jednak wpadający w ciemny szary a mój ori wpada w fiolet

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Stan narazie oddałem auto do Kuby na montaż potem się będe martwił jak jednak nie będzie taki jak powinien

wiem ze ma być lekko inny bo nowy

ale nie może być różnicy w kolorze

Opublikowano
kur... nie wiem co o tym myśleć

rozumiem ze plastik to nie blacha ale jak przyłożyliśmy lotke do np błotnika- to lotka taki jak mój ale jednak wpadający w ciemny szary a mój ori wpada w fiolet

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Stan narazie oddałem auto do Kuby na montaż potem się będe martwił jak jednak nie będzie taki jak powinien

wiem ze ma być lekko inny bo nowy

ale nie może być różnicy w kolorze

jak chcesz to podjedź jutro z rana do mnie do roboty :wink: chyba że będzie padać to d*pa

zderzak masz już na aucie?

Opublikowano

juz nawet auta nie mam

zawiozłem dziś wszystko do kuby

zderzak lotke

poszperalem na necie i wychodzi ze byly 2 odcienie tego koloru (po zdjęciach)

Opublikowano

No musi się troszkę różnic bo to zderzak - troszkę inny odcień. :wink: Pytanie właśnie o ile? Plus czas. Auto już nie jest "nowe". :wink:

Dodatkowo dobranie lakieru po VINie nie gwarantuje odpowiedniego koloru. Wiem jak mnie dobierał. VIN, kod lakieru plus kilka wzorników. :cool: W zależności od koloru.

Opublikowano

Najwyżej poprawi to juz nie moja brocha tylko jego

Tylko chodzi mój czas

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.