Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie:

Pomiędzy godziną 22.00 (czwartek 22.05.2014) a godziną 6.00 (piątek 23.05.2014) porwali mi samochód z pod domu w Rudzie Śląskiej przy ul. Joanny.

W sumie nie wiem, czy to coś pomoże, ale przesyłam info :(

Przygoda z moim "bebokiem" dobiegła końca :(

Opublikowano
ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie:

Pomiędzy godziną 22.00 (czwartek 22.05.2014) a godziną 6.00 (piątek 23.05.2014) porwali mi samochód z pod domu w Rudzie Śląskiej przy ul. Joanny.

W sumie nie wiem, czy to coś pomoże, ale przesyłam info :(

Przygoda z moim "bebokiem" dobiegła końca :(

no to współczuje, AC miałeś ?

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano
:kwasny::kwasny::kwasny::kwasny: współczuje
Opublikowano
:sad::smutas::sorry:
Opublikowano

Ku*wa jeszcze w sobotę rozrząd wymienił, jaki pech :facepalm: współczuję tolek :kwasny:

Opublikowano

nic tylko współczuć,brak słów :smutas:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Miszka:naughty:

Spód zderzaka dokładka zderzaka Audi A4 b6 Sline Stryszawa

twój kolor:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
nic tylko współczuć,brak słów :smutas:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Miszka:naughty:

Spód zderzaka dokładka zderzaka Audi A4 b6 Sline Stryszawa

twój kolor:whistling:

oddzwaniałech do Ciebie miałeś zajęte dzięki za linka dzwonię zaraz :kox:

Opublikowano
ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie:

Pomiędzy godziną 22.00 (czwartek 22.05.2014) a godziną 6.00 (piątek 23.05.2014) porwali mi samochód z pod domu w Rudzie Śląskiej przy ul. Joanny.

W sumie nie wiem, czy to coś pomoże, ale przesyłam info :(

Przygoda z moim "bebokiem" dobiegła końca :(

:shock3: co to się wyprawia

Dobrze że mój parch skitrany w garażu, aż strach bez AC trzymać pod blokiem

Opublikowano
ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie:

Pomiędzy godziną 22.00 (czwartek 22.05.2014) a godziną 6.00 (piątek 23.05.2014) porwali mi samochód z pod domu w Rudzie Śląskiej przy ul. Joanny.

W sumie nie wiem, czy to coś pomoże, ale przesyłam info :(

Przygoda z moim "bebokiem" dobiegła końca :(

:shock3: co to się wyprawia

Dobrze że mój parch skitrany w garażu, aż strach bez AC trzymać pod blokiem

PS. nie to, że mi to przeszkadza, ale chłopaki - jak na B6 można nie mieć AC ?? :whistling:

Ja na głupie B5 mam :wink:

Opublikowano

W dniu rejestracji musisz ubezpieczyć auto. Ja pojechałem do pierwszego lepszego i usłyszałem że dla aut 10 letnich nie da sie wykupic AC. Teraz wiem, że to bzydura, ale wtedy brałem co było

Opublikowano
ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie:

Pomiędzy godziną 22.00 (czwartek 22.05.2014) a godziną 6.00 (piątek 23.05.2014) porwali mi samochód z pod domu w Rudzie Śląskiej przy ul. Joanny.

W sumie nie wiem, czy to coś pomoże, ale przesyłam info :(

Przygoda z moim "bebokiem" dobiegła końca :(

:kwasny:

współczuje

miałeś AC?

stanley na racje jak moża nie mieć AC, modzicie furmanki pakujecie tam nie mała kase i nie bierzecie AC ? :doh: bo co szkoda, bo na mody nie będzie :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

no to psyt krombacher :decayed: ale jak to samkuje :whistling:po całym dniu

Opublikowano

:hi:

Pajda jak z jutrem??? Ogarniemy temat czy dalej brak czasu?

Opublikowano

Miszka ogarnoles temat

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.