Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobry :hi: Panowie pytanie z serii głupich.. dlaczego ciągle mam "posty: 1"? :naughty: i nie wiem dlaczego ale same mi się dodają"*" jak coś napiszę, muszę to zawsze usuwać :facepalm:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Dobry :hi: Panowie pytanie z serii głupich.. dlaczego ciągle mam "posty: 1"? :naughty: i nie wiem dlaczego ale same mi się dodają"*" jak coś napiszę, muszę to zawsze usuwać :facepalm:

Bo się nie udzielasz w dziale technicznym...

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Dobry :hi: Panowie pytanie z serii głupich.. dlaczego ciągle mam "posty: 1"? :naughty: i nie wiem dlaczego ale same mi się dodają"*" jak coś napiszę, muszę to zawsze usuwać :facepalm:

Bo się nie udzielasz w dziale technicznym...

aaaa dzięki za info :wink:

Opublikowano

Siemanko

Opublikowano

No to psyt :decayed:

MUNDIAL czas zacząć !!!

3224_IMG_0817.JPG

Opublikowano

też już mam zapas :decayed:

Andrzej_Synowiec_Piwo_.jpg

Opublikowano

To pyrsk :decayed:

3yna2yty.jpg

wysłane z one v

Opublikowano

na bogato , sałateczka :naughty::whistling:

Opublikowano
dziękówa za spota :hi:
No! Zabieram grilla i do zoba!:wink:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Ja odpadam jednak chyba.......dopiero klocki z jednej strony mam wymienione :/
po co ci klocki? Będziesz hamował silnikiem plus rewers ostry i stoisz w miejscu. :decayed:

Przód sie skończył ,a tył też ma sie ku końcowi ;)...7 m-cy :doh: c...a warte te heble.....ścierają sie jak kazde tyle ,ze ciul lepiej hamują :grin: .....

..wracam na chatę....jak Emi nie śpi to ja zabiore i jadę....jak będziecie jechac na grila to tyrknij który....

tak jest jak się jebie gaz - hamulec, gaz- hamulec bezmyślnie :grin:

2 tonowa padlina :facepalm:

Arturek, ważyłeś to to ? Bo z danych wychodzi 1535 kg, ja mialem 1360kg wiec juz mamy 175kg roznicy, chyba nie chcesz mi powiedziec,że Q + 2.5 TDI wazy 640kg, byc ze czlowiekiem i uspokoj fantazje :) a6 c5 1.9 oska wazy 1615 kg ;)

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

C5 Q 2.5 wazy 1680kg :)

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Chyba, że to bylo za czasow, jak miales napierdolony pełny bagażnik taili :grin:

Daniel, będę miał chyba sprawę, aleto zadzwonię kiedyś przy okazji :wink:

Nie ma sprawy, mam nadzieje ze bede sie mogl odwdzieczyc w koncu :)

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

dziękówa za spota :hi:
No! Zabieram grilla i do zoba!:wink:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Ja odpadam jednak chyba.......dopiero klocki z jednej strony mam wymienione :/
po co ci klocki? Będziesz hamował silnikiem plus rewers ostry i stoisz w miejscu. :decayed:

Przód sie skończył ,a tył też ma sie ku końcowi ;)...7 m-cy :doh: c...a warte te heble.....ścierają sie jak kazde tyle ,ze ciul lepiej hamują :grin: .....

..wracam na chatę....jak Emi nie śpi to ja zabiore i jadę....jak będziecie jechac na grila to tyrknij który....

tak jest jak się jebie gaz - hamulec, gaz- hamulec bezmyślnie :grin:

2 tonowa padlina :facepalm:

Arturek, ważyłeś to to ? Bo z danych wychodzi 1535 kg, ja mialem 1360kg wiec juz mamy 175kg roznicy, chyba nie chcesz mi powiedziec,że Q + 2.5 TDI wazy 640kg, byc ze czlowiekiem i uspokoj fantazje :) a6 c5 1.9 oska wazy 1615 kg ;)

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

C5 Q 2.5 wazy 1680kg :)

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Chyba, że to bylo za czasow, jak miales napierdolony pełny bagażnik taili :grin:

ważyłem :wink: na wadzę dla ciężarówek....teraz dodatkowo uważam na ITD :decayed:..........

pusty bagażnik...(zapasówka+lewarek+klucz do kół) ,~20L zupy w zbiorniku i wynik 1845...:doh:.....masakra

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ----------

to co masz w papierach to se można.....:wink:.........fakt coś do auta dołożone(inne koło od serii,inne heble,idąc w drugą stronę....lżejsze wałki w silniku :grin:).....skąś te kilogramy się wzięły :whistling:

Jak ja wazylem z Grzeskiem przy programie na wadze elektronicznej na zlomie wyszlo 1530kg. ze mna i pol baku. To dalej 315kg nadwyzki :) Chyba Cie jednak ta waga pociulala:wink:

Opublikowano

a co ciulas z tego sędziego, z d*py karny :doh::thumbdown:

Opublikowano

Daniel ważyłem u Grześka ;)

Pajda...z sąsiadem oglądam ...on jada taką zieleninę ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.