Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miszka dobrze, że z dzieciakiem lepiej. :good:

A rezanie do serii in plus! :decayed:

cokolwiek zrobione w tym aucie jest in plus :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiejszy zakup :decayed:

pol_pl_Merida-Crossway-20-D-2014-Rower-crossowy-38165_1.jpg

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

właśnie wróciłem ze szpitala , jest ok mała dostała drugą kroplówkę,nie wymiotuje już i dużo pije przy dobrych wiatrach jutro wyjdą :wink:

no to git

nasz mały przez ostatnie 3dni miał temperaturę ok 39st

pewnie to była tzw trzydniówka, bo już wszystko ok

Opublikowano
właśnie wróciłem ze szpitala , jest ok mała dostała drugą kroplówkę,nie wymiotuje już i dużo pije przy dobrych wiatrach jutro wyjdą :wink:

a zderzak się kiedyś poprawi :decayed:

Turzol kiedy te klucze Ci podwieźć ?

miszka jak masz teraz czas to sie nie obraze [emoji6]

Opublikowano

Turzol myślę, że gdzieś za 1,5h będę się odzywał do Ciebie na koma

Opublikowano

Też myślę o takim bolidzie. Gdzie kupowałeś?

:hi:

w Mysłowicach, ale zauważyłem, że wszędzie rower kosztuje 2099zł, więc gdzie kupisz to obojetne.

Pewnie czasem gdzieś dają gratisy

Opublikowano

Ja tez cos poskladalem :decayed:

sa8yhu5a.jpg

Opublikowano

Witam

Panowie byliście ostatnio na giełdzie w Mysłowicach lub w Gliwicach jak tam z czesciami potrzebuje do japonca Mazdy 6 na juz:kwasny:.Sprzedają tylko uzywki czy jest szansa ze dostanę nową czesc? :shock3: Drazek tyl poprzeczny regulowany:grin:

Pozdrawiam

Opublikowano

Co to masz, do trialu? :decayed:

15'' do trialu :D ? Być ze czlowiekiem ;)

Takie tam osobiste urazy do długiego mostka i wysokiej kiery. ; )

Teraz Budweiser pod Dojczlandy. :drinks:

Opublikowano

Co to masz, do trialu? :decayed:

15'' do trialu :D ? Być ze czlowiekiem ;)

Takie tam osobiste urazy do długiego mostka i wysokiej kiery. ; )

Teraz Budweiser pod Dojczlandy. :drinks:

45mm mostek i 40mm kiera to dlugi i wysoki :)? Chyba zdjecie zle przekazuje, to Amoeba borla dh ;)

Opublikowano

Co to masz, do trialu? :decayed:

15'' do trialu :D ? Być ze czlowiekiem ;)

Takie tam osobiste urazy do długiego mostka i wysokiej kiery. ; )

Teraz Budweiser pod Dojczlandy. :drinks:

45mm mostek i 40mm kiera to dlugi i wysoki :)? Chyba zdjecie zle przekazuje, to Amoeba borla dh ;)

Więc faktycznie to zdjęcie tak trialowo wyszło. Widzę siedzisz w temacie. : ) Ja miałem zmieniać swój sprzęt do fr i przed samym sezonem pozbyłem się części by łyknąć coś lepszego, a oferta, na którą polowałem przeszła mi koło nosa. ; \ Teraz zostałem bez ramki i amora i bardziej zaczynam myśleć o czymś do zwykłej jazdy w stylu właśnie meridy crossway lub krossa evado.

Opublikowano
:beer:
Opublikowano

:hi:

Pyrsk JJ :kox:

Opublikowano

Co to masz, do trialu? :decayed:

15'' do trialu :D ? Być ze czlowiekiem ;)

Takie tam osobiste urazy do długiego mostka i wysokiej kiery. ; )

Teraz Budweiser pod Dojczlandy. :drinks:

45mm mostek i 40mm kiera to dlugi i wysoki :)? Chyba zdjecie zle przekazuje, to Amoeba borla dh ;)

Więc faktycznie to zdjęcie tak trialowo wyszło. Widzę siedzisz w temacie. : ) Ja miałem zmieniać swój sprzęt do fr i przed samym sezonem pozbyłem się części by łyknąć coś lepszego, a oferta, na którą polowałem przeszła mi koło nosa. ; \ Teraz zostałem bez ramki i amora i bardziej zaczynam myśleć o czymś do zwykłej jazdy w stylu właśnie meridy crossway lub krossa evado.

Daj spokoj, jeszcze w zeszlym sezonie chcialem poskladac na Dunconie ale jakos zaprzestali sprzedazy. Teraz zlozylem to jak widac, nadaje sie do ostrzejszego xc i nawet na szose, takze na moje wymagania jest nawet nadmiar ;) jedynie z hamulcem przesadzilem, ale to przez Arturoo, wieksza tarcza =wieksza sila ;)

Opublikowano

nawet rowery rezają :decayed:

Opublikowano
:hi:

pucek jakie masz et felgi teraz

Cholera, nie pamiętam:grin:

tyś mu zadanie zadał,

jak byś się zapytał po ile klej do płytek lub po ile fuga to by Ci odp bez minuty zastanowienia :grin:

Ps. INWESTOR jak tam prace ?

A do przodu, druga łazienka na ukończeniu, sprzęt do kuchni przywieziony, meble będą montować w przyszły piątek, pokoje powoli oddaję do użytku ale jeszcze kuuuuuuuupa roboty :facepalm:

Powoli robi się też elewacja, dużo by tu pisać, no to ciach balantajsik z colą:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.