Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!!

Panowie za***ali mi auto, jak by ktos widzial czerwonego seata alte to prosze o kontakt 603468099

nr rejestracyjny SO3708L. na przedniej i tylnej szybie byla wlepka z napisem "litvinow"

od kiedy ty masz seata :eusathink:

to jeszcze takie stare małe guwienko kradną, takie rzeczy to tylko w SO :doh:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CHyba Pajda bo coś mi wczoraj mówił. :wink4:

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!!

Panowie za***ali mi auto, jak by ktos widzial czerwonego seata alte to prosze o kontakt 603468099

nr rejestracyjny SO3708L. na przedniej i tylnej szybie byla wlepka z napisem "litvinow"

Gnoje :ranting:...

Miałeś AC?

Opublikowano

CHyba Pajda bo coś mi wczoraj mówił. :wink4:

tylko czekałem kto mnie sprzeda :bicz:

Opublikowano

:drunk:

Opublikowano

CHyba Pajda bo coś mi wczoraj mówił. :wink4:

tylko czekałem kto mnie sprzeda :bicz:

tak myślałem, że to Ty, miałem wtedy spotkanie i nie mogłem gadać więc tylko odpisałem :wink:

Opublikowano

psyt :wink:

Kędzior, możemy utupić twoje smutki w pasującym nam terminie :wink:


curva, nie mogę wjechać do garażu - auto za nisko siedzi na tych zimówkach :facepalm:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

ja planuję w sobotę wpakować pakiet zima, 15/65/195 kwintesencja komfortu ale pewnie przez najbliższe 5 miesięcy nie będę chciał nawet pomyśleć jak to auto wygląda a co dopiero zobaczyć

Opublikowano

ja planuję w sobotę wpakować pakiet zima, 15/65/195 kwintesencja komfortu ale pewnie przez najbliższe 5 miesięcy nie będę chciał nawet pomyśleć jak to auto wygląda a co dopiero zobaczyć

Miszka u mnie nawet 17stka przy takim wzorze felg jakie mam :facepalm: nie robi szału :facepalm:

,ale taka by mi sie widziała :naughty::kox:

dmhj77ev.jpg

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

ja planuję w sobotę wpakować pakiet zima, 15/65/195 kwintesencja komfortu ale pewnie przez najbliższe 5 miesięcy nie będę chciał nawet pomyśleć jak to auto wygląda a co dopiero zobaczyć

Miszka u mnie nawet 17stka przy takim wzorze felg jakie mam :facepalm: nie robi szału :facepalm:

,ale taka by mi sie widziała :naughty::kox:

dmhj77ev.jpg

:thumbup1:

:hi:

Opublikowano

ja planuję w sobotę wpakować pakiet zima, 15/65/195 kwintesencja komfortu ale pewnie przez najbliższe 5 miesięcy nie będę chciał nawet pomyśleć jak to auto wygląda a co dopiero zobaczyć

Miszka u mnie nawet 17stka przy takim wzorze felg jakie mam :facepalm: nie robi szału :facepalm:

,ale taka by mi sie widziała :naughty::kox:

dmhj77ev.jpg

dobry wybór :decayed:

kapelusz z rana :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

ja planuję w sobotę wpakować pakiet zima, 15/65/195 kwintesencja komfortu ale pewnie przez najbliższe 5 miesięcy nie będę chciał nawet pomyśleć jak to auto wygląda a co dopiero zobaczyć

Jak dla mnie najbardziej optymalny wybór :wink:

Opublikowano

psyt :wink:

Kędzior, możemy utupić twoje smutki w pasującym nam terminie :wink:

curva, nie mogę wjechać do garażu - auto za nisko siedzi na tych zimówkach :facepalm:

Zmień zimówki na 17'' :kox:

:hi:

Opublikowano

Wieczór :hi:

Opublikowano

psyt :wink:

Kędzior, możemy utupić twoje smutki w pasującym nam terminie :wink:

curva, nie mogę wjechać do garażu - auto za nisko siedzi na tych zimówkach :facepalm:

Zmień zimówki na 17'' :kox:

:hi:

w sumie to można by już wrzucić 18" :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.