Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :wink:

Miszka, następny spot chyba w Tychach - mam nadzieję, że zobaczę twoją facjatę :naughty:

jak to mówią : Przyszła koza do woza :grin: Nie to wóz przyjedzie do kozy :polew:

ps:

jak możecie tak dzień dzień walić do ryja tego nie pojmuję, zawsze zastanawiam się kto jest "gorszy" Wy co walicie codziennie niedużo, czy ten co doj**ie raz,dwa razy w tygodniu do odcinki czyli Ja :eusathink:

coś Ci się poyebało, nie robimy spota w ST dla Ciebie :grin:

PS. jesteś gorszy :P:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psyyyyyt....

Pssyt kasztelan xxl

Synku...

e5044a390ef4826ecca0b3fbec3d9263.jpg

Przygotówka...

Chip bedzie w pt. Bo jeszcze dla dimana idzie... wiec na niedziele powinno być...

jasne jest mi on teraz nie potrzebny

Czyli szukam luster....

Zaś robota... a właśnie fedry KW przyszły. Teraz czekać na poszerzarke do nadkoli... Zapowiadają się pikne święta...

Zamiast wolnego będę rezał..

Opublikowano

i jak tam fani BVB piękne baty :grin:

psyt :wink:


Miszka, następny spot chyba w Tychach - mam nadzieję, że zobaczę twoją facjatę :naughty:

jak to mówią : Przyszła koza do woza :grin: Nie to wóz przyjedzie do kozy :polew:


ps:

jak możecie tak dzień dzień walić do ryja tego nie pojmuję, zawsze zastanawiam się kto jest "gorszy" Wy co walicie codziennie niedużo, czy ten co doj**ie raz,dwa razy w tygodniu do odcinki czyli Ja :eusathink:

coś Ci się poyebało, nie robimy spota w ST dla Ciebie :grin:

PS. jesteś gorszy :P:grin:

niepierdol

Opublikowano

multis, nie ma ciśnienia. Wioze Ci kolejną ofiare do rebaildingu

Opublikowano

multis, nie ma ciśnienia. Wioze Ci kolejną ofiare do rebaildingu

HEH. damy rade, mam nadzieje że znajdziesz czas we wtorek ?

Psyyyyt leszek....

i jak tam fani BVB piękne baty :grin:

psyt :wink:

Miszka, następny spot chyba w Tychach - mam nadzieję, że zobaczę twoją facjatę :naughty:

jak to mówią : Przyszła koza do woza :grin: Nie to wóz przyjedzie do kozy :polew:

ps:

jak możecie tak dzień dzień walić do ryja tego nie pojmuję, zawsze zastanawiam się kto jest "gorszy" Wy co walicie codziennie niedużo, czy ten co doj**ie raz,dwa razy w tygodniu do odcinki czyli Ja :eusathink:

coś Ci się poyebało, nie robimy spota w ST dla Ciebie :grin:

PS. jesteś gorszy :P:grin:

niepierdol

Ty, ja Ci współczuje, ostatnio czesto na twoim osiedlu bywam i na wjeździe już 2 razy przytarłem przodem.....Tragedia, co za lekarz robił ten bruk...

Opublikowano

multis, nie ma ciśnienia. Wioze Ci kolejną ofiare do rebaildingu

HEH. damy rade, mam nadzieje że znajdziesz czas we wtorek ?

Psyyyyt leszek....

i jak tam fani BVB piękne baty :grin:

psyt :wink:

Miszka, następny spot chyba w Tychach - mam nadzieję, że zobaczę twoją facjatę :naughty:

jak to mówią : Przyszła koza do woza :grin: Nie to wóz przyjedzie do kozy :polew:

ps:

jak możecie tak dzień dzień walić do ryja tego nie pojmuję, zawsze zastanawiam się kto jest "gorszy" Wy co walicie codziennie niedużo, czy ten co doj**ie raz,dwa razy w tygodniu do odcinki czyli Ja :eusathink:

coś Ci się poyebało, nie robimy spota w ST dla Ciebie :grin:

PS. jesteś gorszy :P:grin:

niepierdol

Ty, ja Ci współczuje, ostatnio czesto na twoim osiedlu bywam i na wjeździe już 2 razy przytarłem przodem.....Tragedia, co za lekarz robił ten bruk...

masz za dużą glebę, Golfem też tam zawsze tarłem proponuję wrócić do normalnego zawiasu :D

ALBO zrzuć ze 30 kg :naughty:

Opublikowano

multis, nie ma ciśnienia. Wioze Ci kolejną ofiare do rebaildingu

HEH. damy rade, mam nadzieje że znajdziesz czas we wtorek ?

Psyyyyt leszek....

i jak tam fani BVB piękne baty :grin:

psyt :wink:

Miszka, następny spot chyba w Tychach - mam nadzieję, że zobaczę twoją facjatę :naughty:

jak to mówią : Przyszła koza do woza :grin: Nie to wóz przyjedzie do kozy :polew:

ps:

jak możecie tak dzień dzień walić do ryja tego nie pojmuję, zawsze zastanawiam się kto jest "gorszy" Wy co walicie codziennie niedużo, czy ten co doj**ie raz,dwa razy w tygodniu do odcinki czyli Ja :eusathink:

coś Ci się poyebało, nie robimy spota w ST dla Ciebie :grin:

PS. jesteś gorszy :P:grin:

niepierdol

Ty, ja Ci współczuje, ostatnio czesto na twoim osiedlu bywam i na wjeździe już 2 razy przytarłem przodem.....Tragedia, co za lekarz robił ten bruk...

masz za dużą glebę, Golfem też tam zawsze tarłem proponuję wrócić do normalnego zawiasu :D

ALBO zrzuć ze 30 kg :naughty:

Gdzie... teraz mam 1BV a będzie niżej, Ja to z rezaniem to tak jak Ty. niby nie, ale jedziemy. Spryski mgiełki wpadły :) Jutro rozmowy NT. poszyć A6 C7 S-line :) Ino nie wiem jak z piankami....

Opublikowano

Multis dobrze Ci jedzie ten Twój karawan :kox:

Psyt Cola :decayed:

Opublikowano

Multis dobrze Ci jedzie ten Twój karawan :kox:

Psyt Cola :decayed:

THX. twój też idzie, Kurwin, mało sie sie nie znalazłem na barierkach, jak mi jakiś wieśniak SBL prawie wpadł na lewy a ja złoty siedemdziesiąt .... dobrze że heble nowe, al;e trza jednak większe :polew: Nie ukrywam że miałem sporo strachu

nie zakopciłem Cię zbytnio ????

Jak to mawia Stan. Zepsułem 4ropaka.... Ech :facepalm:

To dobranoc...

Opublikowano

Siema z wieczora... :whistling:

Opublikowano

:grin: Mój też puszcza bąki także bez spiny :wink::wink: .

Jak gnojówka nie dymi to znaczy,że cuś jest nie tak.

Myślę,że u Ciebie nie ma tragedii,masz tam 312-stki,jesli się nie mylę :huh:

Opublikowano

:hi:

:grin: Mój też puszcza bąki także bez spiny :wink::wink: .

Jak gnojówka nie dymi to znaczy,że cuś jest nie tak.

Myślę,że u Ciebie nie ma tragedii,masz tam 312-stki,jesli się nie mylę :huh:

A co to ?

Aha.... heble. Ja 312... :facepalm: za dużo pije...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

:hi: buongiorno

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

łoc ap alko boyz ? :decayed:

Opublikowano

łoc ap alko boyz ? :decayed:

Psyyyyt.

Kasztelan z promo w biedrze... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.