Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może być 10,11,12,13,16 jeśli to nie problem

Jak chcesz Artur mogę Ci cos pożyczyć.Cos tam mam na stanie :wink:

Dzięki ale już od Multisa wziąłem i zdazylem popsuc zaciski :D

Wpuść takiego do biura. To atrament wypije...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może być 10,11,12,13,16 jeśli to nie problem

Jak chcesz Artur mogę Ci cos pożyczyć.Cos tam mam na stanie :wink:

Dzięki ale już od Multisa wziąłem i zdazylem popsuc zaciski :D

:) Cos tam namodził :wink:

Opublikowano

Artur kiedy w końcu to auto z garage będzie wyciągnięte

Opublikowano

może być 10,11,12,13,16 jeśli to nie problem

Jak chcesz Artur mogę Ci cos pożyczyć.Cos tam mam na stanie :wink:

Dzięki ale już od Multisa wziąłem i zdazylem popsuc zaciski :D

Wpuść takiego do biura. To atrament wypije...

Patryk i tak szacunek,ze się zabrał sam za wymianę zacisków :)

Opublikowano

:hi::decayed:

Opublikowano

No psyyyyt...

26ef8beda5a7b16225e0976196143ffa.jpg

Prawie koniec dnia..

:hi::decayed:

OOOO Kurde , żyjesz :)

Opublikowano

Siemanko

I jak tam Multis dasz radę do jutra szykować monetę :-?

Opublikowano

Siemanko

I jak tam Multis dasz radę do jutra szykować monetę :-?

Jak narazie jest nieźle :kox:

Opublikowano

Siemanko

I jak tam Multis dasz radę do jutra szykować monetę :-?

Jak narazie jest nieźle :kox:
He świr :-P
Opublikowano

No psyyyyt...

26ef8beda5a7b16225e0976196143ffa.jpg

Prawie koniec dnia..

:hi::decayed:

OOOO Kurde , żyjesz :)

noo baaa :D

Opublikowano

No psyyyyt...

26ef8beda5a7b16225e0976196143ffa.jpg

Prawie koniec dnia..

:hi::decayed:

OOOO Kurde , żyjesz :)

noo baaa :D

Taki rzadki widok...

Opublikowano

Miszka reanimujesz serducho,czy przeszczep????

reanimacja, nie opłaca się kupować kota w worku

I tu robisz błąd, poszukasz to znajdziesz zdrowy silnik albo kupisz 2.0TDI 8V, jest tam ta sama głowica co w 1.9TDI. Jak ruszysz raz silnik to wiecznie będą jakieś problemy, bo to już nie są ori części... Stary silnik zawsze można na części pogonić możesz odzyskać 50-80% kosztów naprawy.

a do 1.8T podejdzie ? :grin: Hammer wytłumacz mi w jaki sposób ocenię czy zakupiony silnik jest zdrowy i kto mi da na niego gwarancję ?

Za dobry silnik musisz z 4-5K dać i wtedy prawie każdy daje gwarancję, zresztą u Daniela w Jaworznie kupisz pewne części. Jak kupiłem silnik za 4,5K a stary poszedł na części za 5,4K i jeszcze mi jakieś graty leżą..

Opublikowano

Miszka reanimujesz serducho,czy przeszczep????

reanimacja, nie opłaca się kupować kota w worku

I tu robisz błąd, poszukasz to znajdziesz zdrowy silnik albo kupisz 2.0TDI 8V, jest tam ta sama głowica co w 1.9TDI. Jak ruszysz raz silnik to wiecznie będą jakieś problemy, bo to już nie są ori części... Stary silnik zawsze można na części pogonić możesz odzyskać 50-80% kosztów naprawy.

a do 1.8T podejdzie ? :grin: Hammer wytłumacz mi w jaki sposób ocenię czy zakupiony silnik jest zdrowy i kto mi da na niego gwarancję ?

Za dobry silnik musisz z 4-5K dać i wtedy prawie każdy daje gwarancję, zresztą u Daniela w Jaworznie kupisz pewne części. Jak kupiłem silnik za 4,5K a stary poszedł na części za 5,4K i jeszcze mi jakieś graty leżą..

spoko Ty kupiłeś "nowy" i oby Ci służył jak najdłużej ja podjąłem decyzję, że robię pełną kapę :hi:

Opublikowano

moje kobity już spią więc pssyyt :P

Sw7Tg6h.jpg

Opublikowano

No to psyyyt :)

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Edytowane przez diman

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

ja jade leszka

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew:

6066064e9db197e477948ac9d2b0f816.jpg

Oo i drugą...

36c60622c13002df3f12aa0d0a599531.jpg

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

ja jade leszka

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew:

6066064e9db197e477948ac9d2b0f816.jpg

Oo i drugą...

36c60622c13002df3f12aa0d0a599531.jpg

ja ci dam świnie :-)

Co ty tam masz za zwierzyniec he

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

ja jade leszka

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew:

6066064e9db197e477948ac9d2b0f816.jpg

Oo i drugą...

36c60622c13002df3f12aa0d0a599531.jpg

ja ci dam świnie :-)

Co ty tam masz za zwierzyniec he

Kiedyś u Ucha po pijaku dzieciom obiecałem :grin:

Opublikowano

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

ja jade leszka

No to się z wami też napije pyrsk tyskie :-)

Jakąś świnie złapałeś... [emoji14]olew:

6066064e9db197e477948ac9d2b0f816.jpg

Oo i drugą...

36c60622c13002df3f12aa0d0a599531.jpg

ja ci dam świnie :-)

Co ty tam masz za zwierzyniec he

Kiedyś u Ucha po pijaku dzieciom obiecałem :grin:
No toś sie wygłupil :-)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.