Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: pochwalony.

zdrowych...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Koledzy...zdrowych i wesołych :)

Opublikowano

Pany zdrowych i wesołych :-)

Psstyk

z mądrego telefonu

Opublikowano

:hi: Zdrowych i Wesołych Świąt Pany.

To pod te święta pssst.....

Red-Label.jpg

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siemka

ja święta w szpitalu :facepalm: - na szczęście nie zostawili nas tam ale mała dostała antybiotyk bo gorączka nie puszczała i w sumie to dalej nie puszcza, tzn co 3h ją łapie może antybiotyk pomoże

tak więc znów bez alko.....żebym chociaż temat miał :facepalm:

Opublikowano

Siemka

ja święta w szpitalu :facepalm: - na szczęście nie zostawili nas tam ale mała dostała antybiotyk bo gorączka nie puszczała i w sumie to dalej nie puszcza, tzn co 3h ją łapie może antybiotyk pomoże

tak więc znów bez alko.....żebym chociaż temat miał :facepalm:

ile ma tej gorączki? tylko gorączka czy coś jeszcze ?

Opublikowano

:hi:

Miszka zdrówka małej życzę :wink:

Opublikowano

Siemka

ja święta w szpitalu :facepalm: - na szczęście nie zostawili nas tam ale mała dostała antybiotyk bo gorączka nie puszczała i w sumie to dalej nie puszcza, tzn co 3h ją łapie może antybiotyk pomoże

tak więc znów bez alko.....żebym chociaż temat miał :facepalm:

Szybkiego powrotu córci do zdrowia życzę Miszka

Opublikowano

Siema :hi:

alkony

jak to zwykle bywa nikogo nima ;)

Miszka zdrowie dla małej

wytłumaczy mi ktoś co to jest z tym banowaniem forumowiczów

na moje oko powinno być tak jak się kogoś banuje na zawsze to powinno się usuwać wypowiedzi na forum czyli tematy i posty

mam nadzieje że jakiś zielony to przeczyta

chyba ze mi to wytłumaczycie ze jest inaczej :mellow:

Opublikowano

wytłumaczy mi ktoś co to jest z tym banowaniem forumowiczów

na moje oko powinno być tak jak się kogoś banuje na zawsze to powinno się usuwać wypowiedzi na forum czyli tematy i posty

mam nadzieje że jakiś zielony to przeczyta

chyba ze mi to wytłumaczycie ze jest inaczej :mellow:

1. łamanie regulaminu forum

2. wyzywanie, obrażanie moderatorów, zarządu klubu....

3. grożenie pobiciem...

dodać coś jeszcze ?

Edytowane przez stanley

Opublikowano

:hi:

Misza duzo zdrowia dla coreczki

Opublikowano

Zdrowie panowie.

Miszka. Nie przejmuj sie,,, wyrosniez tego. Pozatym zmień lekarza..

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Siema :hi:

alkony

jak to zwykle bywa nikogo nima ;)

Miszka zdrowie dla małej

wytłumaczy mi ktoś co to jest z tym banowaniem forumowiczów

na moje oko powinno być tak jak się kogoś banuje na zawsze to powinno się usuwać wypowiedzi na forum czyli tematy i posty

mam nadzieje że jakiś zielony to przeczyta

chyba ze mi to wytłumaczycie ze jest inaczej :mellow:

Dobrze ,że posty tych ludzi zostają.

Czasami to chodzące encyklopedie ;).

Opublikowano

Siema :hi:

alkony

jak to zwykle bywa nikogo nima ;)

Miszka zdrowie dla małej

wytłumaczy mi ktoś co to jest z tym banowaniem forumowiczów

na moje oko powinno być tak jak się kogoś banuje na zawsze to powinno się usuwać wypowiedzi na forum czyli tematy i posty

mam nadzieje że jakiś zielony to przeczyta

chyba ze mi to wytłumaczycie ze jest inaczej :mellow:

Dobrze ,że posty tych ludzi zostają.

Czasami to chodzące encyklopedie ;).

i własnie o to chodzi a jak juz wyrzucają kogoś to niech usuną te tematy i posty tą całą encyklopedie po co zerują na wiedzy i pracy innych

Opublikowano

Siema z wieczora

Jak już Soprano zacząłeś to... dzieje się tu dzieje dziwnego...

Multis? Jak tam z tą baterią? :wink4:

Opublikowano

Siema :hi:

alkony

jak to zwykle bywa nikogo nima ;)

Miszka zdrowie dla małej

wytłumaczy mi ktoś co to jest z tym banowaniem forumowiczów

na moje oko powinno być tak jak się kogoś banuje na zawsze to powinno się usuwać wypowiedzi na forum czyli tematy i posty

mam nadzieje że jakiś zielony to przeczyta

chyba ze mi to wytłumaczycie ze jest inaczej :mellow:

Dobrze ,że posty tych ludzi zostają.

Czasami to chodzące encyklopedie ;).

i własnie o to chodzi a jak juz wyrzucają kogoś to niech usuną te tematy i posty tą całą encyklopedie po co zerują na wiedzy i pracy innych
Bo my też żerujemy ;):(
Opublikowano

Miszka zdrowia

Opublikowano

psyt i spać :wink: może gardło jutro przestanie boleć :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.