Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oprych jak w twoim przypadki z Chorwacją ?

Bo Dimany też jadą, chciałbym do gościa napisać coś konkretnego, a nie chce też mu co 2 dni mieszać, robić zmian itp

Jakbyś miał jakieś pytania do wal... :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to pod tą Chorwację drineczek :kox:

Opublikowano

no to pod tą Chorwację drineczek :kox:

jaki termin ?

Opublikowano

no to pod tą Chorwację drineczek :kox:

jaki termin ?

niestety tylko tydzień bo my mamy urlop pierwsze 2 tygodnie września a wy zaczynacie od drugiego tygodnia ale wyjeżdżamy razem :banan:

Opublikowano

Pajda, co to za kolor? yeeebany!!! ale zdziwko :decayed:

Opublikowano

o kurna a już chciałem z nim jechać Stasiu nie pisz żadnych listów do kolesia rezygnuje :decayed::grin:

Opublikowano

o kurna a już chciałem z nim jechać Stasiu nie pisz żadnych listów do kolesia rezygnuje :decayed::grin:

nie przesadzaj , pojadę na końcu 2 auta z tyłu :decayed:

Opublikowano

Pajda, ciężko było Cie przepchnąć, ale się udało :decayed:

Opublikowano

Pajda, co to za kolor? yeeebany!!! ale zdziwko :decayed:

:whistling::D

Opublikowano

o kurna a już chciałem z nim jechać Stasiu nie pisz żadnych listów do kolesia rezygnuje :decayed::grin:

nie przesadzaj , pojadę na końcu 2 auta z tyłu :decayed:

jasne ach te róże masakra :P

Opublikowano

Pajda, ciężko było Cie przepchnąć, ale się udało :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

Pajda, co to za kolor? yeeebany!!! ale zdziwko :decayed:

:whistling::D

się nie śmiej, tylko godnie się przywitaj w odpowiednim wątku odpowiednią liczbą cycuszków

Opublikowano

Stan daj mi 12h jutro będę gadał z moim księgowym.

Kolor buahaha same forumowe przydupasy się to rodzą

Opublikowano

Stan daj mi 12h jutro będę gadał z moim księgowym.

ok

Pajda, oglądałeś dzisiaj Amstel Gold Race ?

Pięknie Kwiato wygrał :kox:

Opublikowano

Stan daj mi 12h jutro będę gadał z moim księgowym.

ok

Pajda, oglądałeś dzisiaj Amstel Gold Race ?

Pięknie Kwiato wygrał :kox:

nie oglądałem :kwasny:

Opublikowano

Stan daj mi 12h jutro będę gadał z moim księgowym.

ok

Pajda, oglądałeś dzisiaj Amstel Gold Race ?

Pięknie Kwiato wygrał :kox:

nie oglądałem :kwasny:

pamiętaj, że w tym roku jedziemy na etap do BT :kox:

Pajda, jeszcze jeden obowiązek - proszę się godnie przywitać :naughty::wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315210-newbie-klubowicza/page-3#entry4455773

Opublikowano

Pajda Stasiu był strasznie na nie i mega negatywną opinię Ci zrobił - dlatego miałem tak ciężko i trwało to 2 dni - ważne że się udało :decayed:

Opublikowano

Pajda Stasiu był strasznie na nie i mega negatywną opinię Ci zrobił - dlatego miałem tak ciężko i trwało to 2 dni - ważne że się udało :decayed:

dobrze, że za namową poźka zrobiłem print screen z moją wypowiedzią :decayed:

Opublikowano

Stan daj mi 12h jutro będę gadał z moim księgowym.

ok

Pajda, oglądałeś dzisiaj Amstel Gold Race ?

Pięknie Kwiato wygrał :kox:

nie oglądałem :kwasny:

pamiętaj, że w tym roku jedziemy na etap do BT :kox:

Pajda, jeszcze jeden obowiązek - proszę się godnie przywitać :naughty::wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315210-newbie-klubowicza/page-3#entry4455773

szkoda tylko że moja kolekcja została na kompie stacjonarnym :kwasny: ale gdzieś musze mieć jeszcze dyski z tego kompa :wink:

Pajda Stasiu był strasznie na nie i mega negatywną opinię Ci zrobił - dlatego miałem tak ciężko i trwało to 2 dni - ważne że się udało :decayed:

tak też myślałem

Opublikowano

pajda, nie rób siary - podesłać Ci linki ? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.