Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ... wymieniacze nie mechanicy :) na warsztatach dziś pracują

...pajda!:

- podmień kompletną zwrotnicę na starych tarczach ,klockach i kołach..i zobacz efekt ;) ....

- jak sie nic nie zmieni założ kółka od stanleja ,a on Twoje i niech się przejedzie pohamuje ;) i Ty z nim

Ja obstawiam koła ale to tylko moje zdanie .

Albo wogóle zacznijcie Panie od innego kompletu kół...przy takim rozmiarze to delikatny odchył od normy będzie odczuwalny..

- przejedź się i hamuj ręcznym -zobacz jak się auto zachowa ,czy też będzie jakieś bicie?

Edytowane przez Arturoo

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema ... wymieniacze nie mechanicy :) na warsztatach dziś pracują

...pajda!:

- podmień kompletną zwrotnicę na starych tarczach ,klockach i kołach..i zobacz efekt ;) ....

- jak sie nic nie zmieni założ kółka od stanleja ,a on Twoje i niech się przejedzie pohamuje ;) i Ty z nim

Ja obstawiam koła ale to tylko moje zdanie .

Albo wogóle zacznijcie Panie od innego kompletu kół...przy takim rozmiarze to delikatny odchył od normy będzie odczuwalny..

- przejedź się i hamuj ręcznym -zobacz jak się auto zachowa ,czy też będzie jakieś bicie?

Moim zdaniem to nie koła :wink:

Opublikowano

Siema ... wymieniacze nie mechanicy :) na warsztatach dziś pracują

...pajda!:

- podmień kompletną zwrotnicę na starych tarczach ,klockach i kołach..i zobacz efekt ;) ....

- jak sie nic nie zmieni założ kółka od stanleja ,a on Twoje i niech się przejedzie pohamuje ;) i Ty z nim

Ja obstawiam koła ale to tylko moje zdanie .

Albo wogóle zacznijcie Panie od innego kompletu kół...przy takim rozmiarze to delikatny odchył od normy będzie odczuwalny..

- przejedź się i hamuj ręcznym -zobacz jak się auto zachowa ,czy też będzie jakieś bicie?

Moim zdaniem to nie koła :wink:
Wrzuć mu na auto swoje ;)
Opublikowano

:hi:

siema

ja się piszę na kiełbaskę z grilla ale po 20 ;)

bo dopiero z pracy będe zapylał :naughty:

wyskrobcie mi esa koło 20 czy jesteście

Opublikowano

ja się zamelduję dziś z małą :wink:

Opublikowano

Siema ... wymieniacze nie mechanicy :) na warsztatach dziś pracują

...pajda!:

- podmień kompletną zwrotnicę na starych tarczach ,klockach i kołach..i zobacz efekt ;) ....

- jak sie nic nie zmieni założ kółka od stanleja ,a on Twoje i niech się przejedzie pohamuje ;) i Ty z nim

Ja obstawiam koła ale to tylko moje zdanie .

Albo wogóle zacznijcie Panie od innego kompletu kół...przy takim rozmiarze to delikatny odchył od normy będzie odczuwalny..

- przejedź się i hamuj ręcznym -zobacz jak się auto zachowa ,czy też będzie jakieś bicie?

Moim zdaniem to nie koła :wink:
Wrzuć mu na auto swoje ;)

wiesz ile taka operacja kosztuje w ASO :decayed:

Opublikowano



siema

ja się piszę na kiełbaskę z grilla ale po 20

bo dopiero z pracy będe zapylał

wyskrobcie mi esa koło 20 czy jesteście

ja się zamelduję dziś z małą

O widzę, że ekipa się zbiera. Byle tylko pogoda dopisała :)

Opublikowano

Siema ... wymieniacze nie mechanicy :) na warsztatach dziś pracują

...pajda!:

- podmień kompletną zwrotnicę na starych tarczach ,klockach i kołach..i zobacz efekt ;) ....

- jak sie nic nie zmieni założ kółka od stanleja ,a on Twoje i niech się przejedzie pohamuje ;) i Ty z nim

Ja obstawiam koła ale to tylko moje zdanie .

Albo wogóle zacznijcie Panie od innego kompletu kół...przy takim rozmiarze to delikatny odchył od normy będzie odczuwalny..

- przejedź się i hamuj ręcznym -zobacz jak się auto zachowa ,czy też będzie jakieś bicie?

Moim zdaniem to nie koła :wink:
Wrzuć mu na auto swoje ;)

wiesz ile taka operacja kosztuje w ASO :decayed:
To wieczorem jak monitoring będzie wyłączony :grin:...wrzuć mu swoje koła i się przejedź ;).
Opublikowano

:hi:

Pajda w b6 piasty są razem z łożyskami. Kupujesz zestaw i masz z bani. Polecam FAG

:hi:

Wczoraj kumpel kupił komplet z FAG-A 260pln-ów :naughty:

Słyszałem ze dobra firma ;)

Ale mowa o przodzie i to pod 320 mm

Gdzie to kupie?

Pajda a co ci się dzieje bo nie umie daczytac

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Stanley wrzuć filmik z tymi tarczami :wink4:

P.S. Też będę ale około 20ej dopiero... :good: Liczcie mnie na kiełbache! :naughty:

Opublikowano

To widzimy się około 19:00 :git:

Opublikowano

:hi:

Pajda w b6 piasty są razem z łożyskami. Kupujesz zestaw i masz z bani. Polecam FAG

:hi:

Wczoraj kumpel kupił komplet z FAG-A 260pln-ów :naughty:

Słyszałem ze dobra firma ;)

Ale mowa o przodzie i to pod 320 mm

Gdzie to kupie?

Pajda zmieniałeś całe zwrotnice u siebie?

Z a4 b7?

Bije,trzepie kierownicą czy tylko typowe wycie padniętego łożyska??

Może jakaś większa dziura zaliczona?

A może coś nie dokręcone? :huh: :huh: :huh: :huh:

Opublikowano

:hi:

Pajda w b6 piasty są razem z łożyskami. Kupujesz zestaw i masz z bani. Polecam FAG

:hi:

Wczoraj kumpel kupił komplet z FAG-A 260pln-ów :naughty:

Słyszałem ze dobra firma ;)

Ale mowa o przodzie i to pod 320 mm

Gdzie to kupie?

Pajda zmieniałeś całe zwrotnice u siebie?

Z a4 b7?

Bije,trzepie kierownicą czy tylko typowe wycie padniętego łożyska??

Może jakaś większa dziura zaliczona?

A może coś nie dokręcone? :huh: :huh: :huh: :huh:

Trzepie kiera przy hamowaniu.

Oczywiście tarcze do wymiany ale jest jeszcze

Diagnoza że mam duzy luz miedzy piasta a tarcza narazie zostałem przy starych tarczach

Kiedys zminialem jedna zwrotnice bo gniazda byly wyrobione przy wahaczu

Jak będę w domu to wrzucę filmik

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pajda w b6 piasty są razem z łożyskami. Kupujesz zestaw i masz z bani. Polecam FAG

:hi:

Wczoraj kumpel kupił komplet z FAG-A 260pln-ów :naughty:

Słyszałem ze dobra firma ;)

Ale mowa o przodzie i to pod 320 mm

Gdzie to kupie?

Pajda zmieniałeś całe zwrotnice u siebie?

Z a4 b7?

Bije,trzepie kierownicą czy tylko typowe wycie padniętego łożyska??

Może jakaś większa dziura zaliczona?

A może coś nie dokręcone? :huh: :huh: :huh: :huh:

Trzepie kiera przy hamowaniu.

Oczywiście tarcze do wymiany ale jest jeszcze

Diagnoza że mam duzy luz miedzy piasta a tarcza narazie zostałem przy starych tarczach

Kiedys zminialem jedna zwrotnice bo gniazda byly wyrobione przy wahaczu

Jak będę w domu to wrzucę filmik

U siemiana też leżą moje tarcze...jak pojedziesz to byś do przymiarki i porównania też sobie mógł zabrać ,czy też taki luz będzie ;)

aczkolwiek nie wydaje mi się by one wchodziły "na ciasno"...przeca śrubami je dociągasz ;):)

Opublikowano

To jest ten grill?

Bo wpadłbym z kiełbachą :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Jest

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jest

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Jest grubo

4cd9073fa9c85ea3e9ad1462acc1ba72.jpg

Opublikowano

pajda - a pompe vacum masz sprawną?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.