Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley zaczynasz gadać jak pewien gwarancista ...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzięki panowie

8c23507bb6af6c098681b5ed80f778d7.jpg

ehh, wiec jednak parking podziemny pod silesia :/ przejezdzalem przez parking po 19 i nikogo niy bylo widac :(

ps.: mom sprawdzone wycieraczki, smigom na nich ponad 1,5 roku, teraz dopiero zaczely coniyco zostawiac ale jeszcze do przezycia, na zima cza bedzie zmiynic wiec jak ktos cos to w nastepny wtorek juz napewno sie pojawia :D

Opublikowano

Wpadać jutro na spota Gliwickiego... Miron obiecał darmowe browary i ma wpaść Jeremy Clarkson z Top Gear

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Dzięki panowie

8c23507bb6af6c098681b5ed80f778d7.jpg

ehh, wiec jednak parking podziemny pod silesia :/ przejezdzalem przez parking po 19 i nikogo niy bylo widac :(

ps.: mom sprawdzone wycieraczki, smigom na nich ponad 1,5 roku, teraz dopiero zaczely coniyco zostawiac ale jeszcze do przezycia, na zima cza bedzie zmiynic wiec jak ktos cos to w nastepny wtorek juz napewno sie pojawia :D

widzieliśmy Cię, ale chyba oglądałeś się za galeriankami

Opublikowano

Dzięki panowie

8c23507bb6af6c098681b5ed80f778d7.jpg

ehh, wiec jednak parking podziemny pod silesia :/ przejezdzalem przez parking po 19 i nikogo niy bylo widac :(

ps.: mom sprawdzone wycieraczki, smigom na nich ponad 1,5 roku, teraz dopiero zaczely coniyco zostawiac ale jeszcze do przezycia, na zima cza bedzie zmiynic wiec jak ktos cos to w nastepny wtorek juz napewno sie pojawia :D

widzieliśmy Cię, ale chyba oglądałeś się za galeriankami

chyba ze zlej strony przejechalem :/

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

poproszę o głosy
,

Masz mój :wink:

Opublikowano

poproszę o głosy

,

Masz mój :wink:

dzieki

Opublikowano

psyt :wink:


nie wiem, jak teraz, ale kiedyś takie namowy skutkowały wywaleniem z konkursu ze skutkiem natychmiastowym :ph34r:

Opublikowano

dla mnie to jest pojebane - ktoś głosuje na kumpla bo go o to poprosił, a podoba mu się zupełnie inne zdjęcie

Opublikowano

dla mnie nr 1 slepy :wink:


Pany, ma ktoś zaufanego, znajomego od wstawiania okien? mam pełen mały problem natury technicznej :kwasny:


dla mnie to jest pojebane - ktoś głosuje na kumpla bo go o to poprosił, a podoba mu się zupełnie inne zdjęcie

jak twój kumpel od A6 ?

Opublikowano

dla mnie nr 1 slepy :wink:

a dla mnie wrclaguna

secio według mnie za duzo photoshop u ciebie

Opublikowano

dla mnie nr 1 slepy :wink:

Pany, ma ktoś zaufanego, znajomego od wstawiania okien? mam pełen mały problem natury technicznej :kwasny:

dla mnie to jest pojebane - ktoś głosuje na kumpla bo go o to poprosił, a podoba mu się zupełnie inne zdjęcie

jak twój kumpel od A6 ?

temat nie na gadkę na forum - auto było do odzyskania ale na chorych warunkach więc odpuścił, opowiem Ci kiedyś jak dotrę na spota

Opublikowano

Psyyyyyt

dla mnie nr 1 slepy :wink:

Pany, ma ktoś zaufanego, znajomego od wstawiania okien? mam pełen mały problem natury technicznej :kwasny:

dla mnie to jest pojebane - ktoś głosuje na kumpla bo go o to poprosił, a podoba mu się zupełnie inne zdjęcie

jak twój kumpel od A6 ?

Ucho...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.